Doporučení pediatři s Oborová zdravotní pojišťovna Vyškov

• „Mám dvě děti 3 a 1,5 a musím říct, že jsem velmi spokojena, paní doktorka je milá, vstřícná, snaží se vše vysvětlit, děti se jí nebojí, a hlavně se paní doktorka snaží vyhnout antibiotikům, dává je až musí. Sestřička je taky v pohodě. Takže za mě super a doporučuji. Více

Puškinova 63, Vyškov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost s přístupem, chováním i čekací dobou u paní doktorky. Lepšího pediatra si neumím představit. Sestřička také velmi příjemná a empatická. Více

Svatopluka Čecha 173, Bílovice nad Svitavou Mapa

• „Velmi ochotná se zdravým jak se říká selským rozumem. Je ochotná, vždy poradí. Také jí práce jde pěkně od ruky a člověk nestráví půl dne u lékaře. Sestřička je taky super. Více

Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodíme už 38 let,neznám lepšího lékaře,diagnostika,odborníka a člověka.Je profesionální ,stále se zdokonaluje,má neskutečný přehled .Léčila všechny mé 3 dcery vždy důsledně a jsem velmi ráda že v Bučovicích po celou dobu působí. Více

Sovětská 912, Bučovice Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Opravdu skvělá dětská doktorka-velmi milá jak na děti, tak i rodiče. Ovšem jak už tu bylo řečeno, pro rodiče se zdravým dítětem ideální, ale při jiných obtížích již tolik ne. Koneckonců, nikdo však není dokonalý, proto člověk musí být důsledný a místo nadávání včas vyhledat nejlépe specialistu na daný problém. Více

Dukelská 548, Plumlov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka po osobnostní i odborné stránce. Má ráda děti a vždy nám pomohla. Velmi ochotná a vstřícná.

č.d. 221, Sloup Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je úžasná. Chodím k ní s oběma dcerami a vždy mi na všechno odpověděla, poradila, pomohla. Za nás maximální spokojenost. Více

Tyršova 324, Slavkov u Brna Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je opravdu milá vstřícná, když je potřeba, můžu kdykoli zavolat a poradit se s ní co koupit nebo podat, když je malá nemocná. Vždycky si s každým pokecá a vytváří tím lidštější přístup, jak k rodičům tak i k dítěti. Sestřičku má taky moc hodnou. Jsme rádi, že je máme. :-) L.K. Více

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „dobrá, ochotná, starostlivá, zodpovědná, poctivá

Koryčanská 47, Střílky Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Na paní doktorku nemůžu říct ani slovo, je perfektní ve všech ohledech, i milá, ale všimla jsem si názoru na sestřičku, taky jsem toho názoru, že její poznámky jsou až urážlivé a to mířeny nejen k rodiči, ale i k dětským pacientům. Ale paní doktorka velice dobrá ;) Více

• „je super

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka.Nedám na ni dopustit.Ochotná, skvělé chování k dětem a co je hlavní nic nebere na lehkou váhu. Samozřejmě pochvala platí i sestřičce,kterou mé děti mají moc rádi. Více

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Tak k panu doktorovi chodime deset mesicu a nemohu si stezovat. Vzdy profesionalni a prijemny. Muze se stat, ze bude mit spatnou naladu, ale komu se to nestane, ze. Sestricka prijemna, poradi, pomuze a clovek se i nasmeje, kdyz tam prijdete s miminkem. A bod navic kvuli parkovani. Za me jednicka v okoli. Více

Mlýnská 367, Ivanovice na Hané Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka. Bohužel jsem slyšela že paní doktorka umřela. Celé naší rodině je to moc líto. Měli jsme ji moc rádi. Výborná a bude nám moc chybět. Více

Puškinova 63, Vyškov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem neměla nikdy žádný problém. K dětem se chová moc hezky, je milá, usměvavá. Vyšetření probíhala k nejvyšší spokojenosti. Paní doktorka je velmi ochotná a snaží se vždy pacientům vycházet vstříc. Více

č.d. 72, Křtiny Mapa

Praktický lékař pro děti ZS

• „Od registrace u paní doktorky jsem byla odrazována okolím. Bohužel jsem nebyla zdatný řidič abych dojížděla k "lepšímu" pediatrovi a tak jsem zakotvila v Brodku. Po mých zkušenostech jsem neváhala a i s druhou dcerou jsem se registrovala u paní doktorky. Jak paní Skotáková, tak i sestřička jsou velmi milé a empatické. Vždy nám pomohou a i na sebemenší problém (déle trvající rýma) hledá paní doktorka řešení. Myslím, že jsou to profesionálové na slovo vzatí. Vždy odcházím s pocitem, že je pro nás děláno maximum. Více

Zámecká 370, Brodek u Prostějova Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní Jano, nejste náhodou konkurence Paní doktorky Lejskové? když zde napíšete jen změňte a ne proč atd . . ? . . Já jsem spokojen maximálně a Já měnit nebudu :-) Takže všev vřele doporučuji! ! ! Více

Náves 83, Šaratice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborná doktorka, chodila jsem k ní já i má sestra...teď k ní chodím se synem a můžu říct super...vždy pomůže, poradí a hlavně vyléčí. Neměnila bych. Více

Bulharská 34, Prostějov Mapa

• č.d. 10, Nezamyslice Mapa