Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Vyškov

• „Pan doktor mě velmi mile překvapil svým přístupem, nechoval se arogantně, jak to mají někteří doktoři snad i v popisu práce, vše vysvětlil, cítila jsem se u něj v ordinaci velmi příjemně! Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Popis ohnutého a zastaralého materiálu při operaci nohy je spíše plný osobní nenávisti a afekce .Jako laik si myslím , že těžko taková situace může vůbec nastat . Sám jsem pacientem tohoto lékaře a jsem s jeho operací a přístupem k pacientům spokojen . I při delším čekání v plné čekárně jeho ambulance je pocit spokojenosti s jeho prací . Shodou okolností jsem jej poznal i v roli lékaře záchranné služby . Při návštěvě v naší rodině vystupoval s posádkou dvou mladých záchranářů profesně , velmi přijemně . Byla vidět vinikající souhra těchto lidí a kladný vztah k této práci , která je jistě stejně namahavá a odpovědná jako na operačním sále . České pořekadlo říká : .. není člověk ten , aby se zavděčil lidem všem... Je však nutné zachovat objektivitu a soudnost , pokud se vyjadřuji na veřejnosti . Věřím , že práce v těchto oborech a podmínkách této doby není jednoduchá , proto je i u nás pacientů důležité hodnotit výsledky reálně bez emocí a zášti . V tom vidím podporu těchto lidí a jejich práce , kteří věnují svému oboru velkou část svého času - života . Díky jim za to . Více

Nemocnice Vyškov p.o.

• „Výborný lékař s lidským a profesionálním přístupem. Příjemný a milý člověk, odborník na svém místě.

Chirurgické oddělení, Nemocnice Vyškov

• „U pana MUDr. Němečka jsme se již léčila celá naše rodina. Vždy jsme se setkali s velmi vstřícným přístupem, ošetřen í a péče byly byly vynikající. Bezvadné jsou i jeho ordinační hodiny i to, že když je potřeba vezme vás bez objednání. Jsou s manželkou bezvadný tým, jen a jen doporučuji, lze se na ně vždy spolehnout. Více

Křehlíkova 70, Brno Mapa

Chirurgická ambulance

• „U pana doktora jsem sice ještě nebyla, nevím jak vypadá ani jaký má přístup k pacientům, protože se k němu teprve chystám. Ovšem po vyzkoušení jeho čípků a masti jsem byla nadšená. To, co se jinými léky a preparáty nepodařilo, tak s jeho "zázračnými lektvary" ano. Od lidí, kteří k němu chodí jsem slyšela jen samou chválu. Více

Palackého náměstí 77, Slavkov u Brna Mapa

Chirurgická ambulance

• „velmi lidský, dokáže i rozveselit, když je to opravdu potřeba, a hlavně, umí pomoct

• „je to PAN doktor

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Pan primář je opravdová kapacita v oboru. Je velmi ochotný, vždy se snaží vyjít pacientovi maximálně vstříc.

Nemocnice Vyškov - Chirurgické oddělení

• Jan Tuč

Chirurg, Urolog

„málomluvný ale odborník.

Malinovského náměstí 551, Slavkov u Brna Mapa

Urologická ambulance

• „PAN DOKTOR Šišma je vždy vstřícný , ochotný a profesionálně jistý ! S jeho péčí jsem maximálně spokojen . Díky jeho léčbě mohu dnes opět chodit a sportovat . Vřele jeho ordinaci doporučuji všem . Více

Zámecká 370, Brodek u Prostějova Mapa

• Komenského 151, Bílovice nad Svitavou Mapa