Doporučení ortopedové s Oborová zdravotní pojišťovna Vyškov

• „Odb.as. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. je opravdovým profesionálem s lidským přístupem k pacientovi. Vždy nám dokázal srozumitelnou formou vysvětlit postup další léčby naší dcery Kateřiny, které prováděl otevřené repozice obou kyčlí ve velmi špatném stavu. Jsme mu opravdu vděčni a doporučujeme. Více

Ortopedická ambulance

• „P. doktor Ondruš mi operoval obě kolena. První v mých 14ti a 15ti letech. Byla to vada způsobená rychlým růstem v pubertě. Dnes je mi téměř 30 let a musím zpětně říci, že jeho přístup byl naprosto perfektní a profesionální. Moji nervozitu před operací dokázal pár větami odbourat a pokaždé (i přesto, že jsem byl ještě v podstatě dítě) se za mnou před operací zastavil a detailně mi popsal, jak to bude probíhat a co se bude dít a poté trpělivě zodpovídal mé zvídavé dotazy. Že se za mnou zastavil i po operaci je také docela nadstandartní přístup. Mohu ho jen doporučit, je to odborník na svém místě. Více

Ortopedická ambulance

• „Mne pan doktor pomohl velice po každé , když jsem přišla. Byla jsem pouze dva krát. Poprvé v roce asi 2007 s levou patou. Po jedním jediném obstřiku už žádný problém. Nikdy. A pak před asi 2 lety s druhou patou a zase skvělý! Dnes se chystám s kolenem a věřím , že zase pomůže. Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Po totálně zpackané operaci v prostějovské nemocnici a roční zbytečné rehabilitaci mi při první návštěvě odhalil příčinu stálých bolestí a otoků a po následné artroskopii jsem v pořádku. Jako diagnosti a to vím i od jiných, je vynikající. Jaroslav Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Opravdu vynikající odborník, má lidský přístup k pacientovi, operoval mě kýčelní kloub, jsem velmi spokojen. Doporučuji každému tohoto lékaře, strach zanechte doma Více

Ortopedická ambulance

• „Já nevím,co proti panu doktorovi všichni máte,mě pomohl od bolesti kolena, vyléčil bolavý tenisový loket a ted mě operoval nohu,vždy byl ochotný a posílal mě na všemožná vyšetření,až zjistil původ problému,vždy byl ochotný a vstřícný a to se týká i sestřičky,znám rozhodně horší doktory,kteří nemají na pacienta čas a v ordinaci byl přístup příšerný v podobě,honem,honem nemám čas a to se u Mudr. Kleina nikdy nestalo.Jana. Více

Odborný lékař pro ortopedii

• „Sympatický doktor se skvělým přístupem:-)

Sovětská 912, Bučovice Mapa

Odborný lékař pro ortopedii