MUDr. Vlasta Poláčková

Pediatr · Více o specializacích

Bučovice 1 adresa

11 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vlasta Poláčková
Praktický lékař pro děti a dorost

Sovětská 912, Bučovice 68501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Na paní doktorku nemůžu říct ani slovo, je perfektní ve všech ohledech, i milá, ale všimla jsem si názoru na sestřičku, taky jsem toho názoru, že její poznámky jsou až urážlivé a to mířeny nejen k rodiči, ale i k dětským pacientům. Ale paní doktorka velice dobrá ;)

     •  • 

  • Nejlepší dětský lékař!!! Kdykoliv, když potřebuji pomoci osobně či po telefonu, můžu se s důvěrou obrátit. Doporučuji všem mít takového dětského lékaře.

     •  • 

  • Dobré zkušenosti kdo si stěžuje at hledá vinu u sebe a ne u paní doktorky S.P.

     •  • 

  • S paní doktorkou nemám moc dobré zkušenosti. Do domácnosti na požádání nepřijede,rovnou odkazuje na nemocnici a v ordinaci občas nevím,zda je lékařka ona nebo její sestra. Její sesřička často dokáže slovem velice ublížit. Nezřídka z ordinace odcházím s pocitem toho nejhoršího rodiče jaký může být. Také mi vadí, že paní doktorka se při návštěvě věnuje jen tomu konkrétnímu akutnímu problému a další dlouhodobější potíže s vámi nehodlá řešit, až při další návštěvě.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • A

    K PANÍ DOKTORCE CHODÍME UŽ ŘADU LET SE VŠEMI DĚTMI, JSEM S NÍ MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ, PROTOŽE JE VŽDY VSTŘÍCNÁ A OCHOTNÁ POMOCI. URČITĚ DOPORUČUJI.

     •  • 

  • J

    Na paní doktorku nedám dopustit ,vždy ochotná a vstřícná ,poradí i po telefonu.I sestřička nemá chybu.A to k ní chodíme již řadu let.Dávám jednoznačně jedničku s hvězdičkou.

     •  • 

  • B

    Vždy příjemná paní doktorka, ochotná pomoci, vysvětlit, doporučit. Mám s ní jen dobré zkušenosti. Vždy milá, vstřícná a trpělivá. Totéž mohu říci i o sestřičce. Vč. telefonického hovoru. :-)

     •  • 

  • K

    Vždy příjemná včetně setřičky. Usměvavá, profesionální.

     •  • 

  • Paní doktora je vždy ochotná, neměli jsme s ní sebemenší problém. Akorát mi vadí její asistentka, tedy sestřička.

     •  • 

  • W

    Sám ze svých zkušeností doporučuji...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu