Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Kroměříž

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „K panu doktoru Macháčkovi chodím pravidelně již řadu let a jsem s ním nadmíru spokojen. Vždy pečlivý, profesionální a bezbolestný přístup. A i když za ním nyní dojíždím 70 km, tak rozhodně nelituji, právě naopak. Opravdu vřele doporučuji a zároveň panu doktoru děkuji. Více

Malý Val 1552, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je člověk na svém místě! Jsme moc rádi, že jsme k ní přešli, protože je to velká profesionálka s lidským přístupem. K dětem je moc milá, není divu, že ji mají moc rádi. Navíc vše dokonale vysvětlí, to se nám u předchozího lékaře nikdy nestalo. Moc děkujeme, za nás rozhodně doporučujeme! A kéž by bylo takových lékařů více. Více

Interbrigadistů 86/2, Přerov Mapa

• „Vynikající zubní lékařka, milá, ochotná. Spolu se sestrou Karlou jsou skvělý "tým". Maximální spokojenost.

Riegrovo náměstí 149, Kroměříž Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Vynikající lékařka, kterou jsem měla tu čest poznat. Má velice milý a citlivý přístup, pacienta poslouchá a důvěřuje mu, profesionální a zároveň velmi laskavá. Sestřička je moc milá a hodná, když je problém v telefonu mě nikdy neodbyde a snaží se rychle pomoci!! Je to skvělý tým, který moc doporučuji!!! Více

Gen. Svobody, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „Pan doktor Kaňa je nejlepší zubař jeho prace je velmi přesně rychlá a hlavně dělá to poctivě a pořádně bez zbytečné bolesti ...jeho přístup k pacientům je senzační jsem velmi spokojená Více

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Doktorka skvělá,pokud dělá práci dobře není problém s financemi.Jakou koliv plombu mi dělala,všechny drží supper.

Smetanova 9, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nemá trpělivost na děti, které se nechtějí nechat ošetřit - to je lepší přehlásit. Ale jako dospělá jsem zcela spokojena. Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

DENTI - STA privátní zubní ordinace

• „K paní zubařce chodím už od malička a neměnila bych. Vždy byla velmi milá, ochotná poradit a měla k ruce skvělé sestřičky. Je velmi lidská a empatická a aktivně se mnou při každé návštěvě komunikovala. Utvrdila mě v tom, že k dobrému zubaři se pacienti nebojí chodit. Její práci s mými zuby chválila i zubařka při mé výjimečné návštěvě zubní ambulance v Kroměřížské nemocnici. Jediné mínus je dlouhá čekací doba při objednání, což ale chápu. Sama bych každému člověku přidělila jednu paní Mlčákovou, kdybych měla tu moc. Více

náměstí Míru 2a/350, Kroměříž Mapa

Bono DENT s.r.o.

• „Jsme maximálně spokojení.Děti se dokonce těší k zubaři.Chodíme k němu celá rodina. Kdyby byli všichni lékaři takoví,...... . Více

Komenského náměstí 370, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „Chodíme celá rodina počínaje dědou a konče nejmladším členem rodiny devítiletou dcerou, která se účastní prohlídek již od objevení prvních zoubků a jsme nad míru spokojeni. Velice výborný přístup jak pí. doktorky tak sestřičky. Více

Nábřeží 578, Zlín Mapa

Privátní zubní lékařka

• „Paní doktorka je skvělá a hlavně odborník na svém místě! Vse vysvětli a ošetření provádí s velikou peci a citlivosti. Konečně rada chodím k zubaři! Více

Č. Drahlovského 12, Přerov Mapa

• „Nejlepší zubní lékař, se kterým mám osobní zkušenost. Paní doktorka je velmi pečlivá a šetrná. Konečně se nebojím a do ordinace chodím ráda. Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Po 25 letech jsem změnila zubaře. Paní doktorka je úžasná, má šikovné ruce a profesionální přístup. Zase si připadám jako u opravdového zubaře :). Sestřička moc milá. Více

Stomacentrum AVE

• „Zubařů se moc bojím, ale když jsem začala chodit k paní zubařce Kuchařové, moje bojácnost se vytratila. Hodná, šikovná , ochotná . DĚKUJI. Mrázková Více

Riegrovo náměstí 154, Kroměříž Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Na to že jsem byl u zubaře po hooodně dlouhé době a měl jsem ze zubaře panickou hrůzu a teď mě dělala zub včetně tahání nervů tak jsem vůbec nic necítil Paní zubařka i sestřička jsou velmi šikovné a příjemné. Dokonce se zubaře už nebojím jsem naprosto spokojený. A paní zubařce moc děkuji Vaculík Více

třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

K dental zubni ordinace s.r.o.

• „Výborný odborný výkon i přístup k pacientovi

Soukromá zubní lékařka

• „Velmi příjemná a milá paní doktorka. Jsme rádi, moje žena a já, že jsme k ní přešli od jiného lékaře.

Kazimíra Rudého 3746, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „Sestřička i paní doktorka je super, dcera se nebojí paní doktorka vše vysvětli pomůže opravdu super zubarka. Neměnila bych. Děkujeme Více