MUDr. Miroslava Mlčáková

Zubař · Více o specializacích

Kroměříž 1 adresa

20 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Bono DENT s.r.o.

náměstí Míru 2a/350, Kroměříž 76701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    K paní zubařce chodím už od malička a neměnila bych. Vždy byla velmi milá, ochotná poradit a měla k ruce skvělé sestřičky. Je velmi lidská a empatická a aktivně se mnou při každé návštěvě komunikovala. Utvrdila mě v tom, že k dobrému zubaři se pacienti nebojí chodit. Její práci s mými zuby chválila i zubařka při mé výjimečné návštěvě zubní ambulance v Kroměřížské nemocnici. Jediné mínus je dlouhá čekací doba při objednání, což ale chápu. Sama bych každému člověku přidělila jednu paní Mlčákovou, kdybych měla tu moc.

     • Bono DENT s.r.o. Jiný  • 

  • Paní doktorku chválím. Chodím k ní od dětství, přes 20 let, a její přístup i odvedená práce je vždy na úrovni, aniž bych měla rodiče na nějakém prestižním postu. Myslím, že si zde spousta lidí plete paní zubařky, přeci jen Mlčákových je v Kroměříži víc.

     •  • 

  • skvělá :) příjemná,milá..akorát by mi nemusela vrtat zuby :D

     •  • 

  • Škoda, že tu není hodnocení na Mudr. Dagmar Mlčákovou, to by se asi hodně lidí vyřádilo :-)

     •  • 

  • Kvalitní a příjemná zubařka, ke které chodíte skoro s radostí.
    Neplést s Dagmar Mlčákovou z Kroměříže, která je jejím pravým opakem a zasela můj teror ze zubařů v mých školních letech.

     •  • 

  • J

    NEDOPORUČUJI!!!
    Nejhorší!! Je to dětská zubařka! Včera mi spůsobila tu největší bolest co jsem kdy zažila! KATASTROFA!!!! V Kroměříži je spousta lepších zubařů. Táhle je těžký podprůměr hraničí s arogancí a nekvalitními VELICE BOLESTIVÝMI služby!

     •  • 

  • VYNIKAJCÍ PANÍ ZUBAŘKA LEPŠÍ JSEM NEZAŽILA

     •  • 

  • skvělé!

     •  • 

  • Jedním slovem SPOKOJENOST

     •  • 

  • Paní doktorka má velmi milý a profesionální přístup! Vždy se k ní moc těším a všem ji můžu jen doporučit!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu