Dotazy od pacientů (6)
-
Dobry Den Jsem z USA. Mám zdravotní pojištění a hledám pro zubař. Přijímáte nový pacienty? Děkuj
Dobry Den
Jsem z USA. Mám zdravotní pojištění a hledám pro zubař.
Přijímáte nový pacienty?
Děkuji
DeniseODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den ,kontaktujte nás ,prosím,na pevne lince ,která je uvedena na našich webových stránkách Dentalcomplex.Kramarčíková
-
Mám opravdu velký problém se zuby... .Pomůžete mi ,prosím ?
Dobrý den .Vlastní vinou mám dost zkažené zuby a v puse asi podle všeho samý zánět. Některé zuby už mi i černaji Ztrašně se za ty zuby stydím.....Ani proto před lidma moc nemluvím ,protože mi chybí vrchní přední zuby. Vytrhala mi je pani zubařka ve Frýdku Místku ,ale ta už je v důchodu .Tak jsi…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý večer ,více info osobně ,prosím volejte na 59 634 6500. Kramarčíková
-
celokeramické korunky
Dobrý den,
našla jsem na internetu že děláte celokeramické korunky. Je možné se u Vás objednat přesto že nejsem vaš pacient? Chtěla bych si nechat opravit přední zuby horní mám je dost zapolombované.
Děkuji za odpověď M.ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý večer ,nutná osobní konzultace ,prosím volejte na tel. 59 634 6500 .Kramarčíková
-
Chybi 3/4 zubu
Dobry den, chci se zeptat chyby me 3/4 spodni zadni stolicky a doprovazi me uz 4 dny bolesti stim spojene. Da se stim neco udelat a ci to nebude nejak s osetrenim pripadne nejak bolestive? dekuji moc za Odpoved
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý večer ,prosím ,pokud jste bolestivý ,dostavte se kdykoliv ,nasycen,v 9 hodin ráno ,daji se dnes již aplikovat velmi účinné anestetika ,takže je zákrok téměř bez bolestný,hezky večer K
-
bělení zubů
Dobrý den, mám zájem o bělení zubů uv lampou ale bojím se zda mi to neohrozí zubní sklovinu nebo jestli mám počítat s jinými vedlejšími účinky?
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den,pokud bělení zubu provede profesionál ,lege artis ,nemáte se čeho bát.K
-
mateřská dovolena
dobry den mám problém najít synovy zubaře má 2,5 ma dost zničené zuby a začínají ho bolet nikde ho nechcou vzít ....potřebuji zubaře co by mi vzal obě děti dcera chodi k pani .Madove a čeka se na objednani i 8 měsicu prosím vás potřebuji pro obě děti zubaře byla by ste tak hodná a vzala by ste…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den,prosím,volejte mezi 8-9hod na pevnou linku ordinace .K
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…