Zobrazit lékaře

Poskytujeme nadstandardní stomatologické ošetření. Více

Apollonia s.r.o.

Bartošova 6

60200 , Brno , jihomoravský

Poskytujeme nadstandardní stomatologické ošetření.

Nejbližší zařízení

• Hana Pernicová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• Nejlepší zubní hygienistka, kterou znám. Velice pečlivá, spolehlivá, srozumitelně zasvětí do problematiky. Příjemná slečna (paní?), která je navíc i krásná :) Doporučuji všem, kteří mají strach z dentistů ! :D

• Michaela Košinová

Parodontolog, MUDr.

• M
      Umístění: Prakt. zubní lékařka, parodontologie

Příjemná, odborník každým coulem. U ní jsem přestala trpět strachem ze zubaře. Musela bych opakovat vše co bylo již napsáno, jedinečný člověk a lékař.

• J

Děkuji za neobyčejné lidsky přístup a ochotu, kterou jsem u lékaře dlouho neviděl. Ostatním jen doporučuji ,..

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Inessa Dospíšilová

Ortodontista, MUDr.

• J
      Umístění: Ortodontická ambulanceSlužby: Jiný

Jiz 3.rokem chodim na rovnatka..za celou dobu jsem maximslne spokojena, me zuby byly oprsvdu nestandartni a dnes se pysnim krasnym usmevem ????. Pani doktorka je profik, pani recepcni uzasny mily clovicek, ktera oslovuje jmenem. Za me obr spokojenost.

• N

Byla jsem objednaná měsíc a půl předem na 9 :00 hodinu, na řadu jsem se dostala po 2 hodinách. Prohlídka trvala 5 min, když jsem chtěla něco vysvětlit, vždy mi doktorka odpověděla to neřešte. Takový přístup se mi opravdu nelíbí. Alespoň sestřička se mi to snažila vysvětlit, zatím co doktorka stále někam odbíhala. Dále bych určitě ocenila lepší označení, kde ordinace je a jinou recepční, jež by šlo rozumět.

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře