Zobrazit lékaře

Poskytujeme nadstandardní stomatologické ošetření. Více

O nás

Ordinace

Apollonia s.r.o.

Bartošova 6

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme nadstandardní stomatologické ošetření.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Hana Pernicová

  Dentální Hygienistka, Hygienista,

  • Nejlepší zubní hygienistka, kterou znám. Velice pečlivá, spolehlivá, srozumitelně zasvětí do problematiky. Příjemná slečna (paní?), která je navíc i krásná :) Doporučuji všem, kteří mají strach z dentistů ! :D


 • Inessa Dospíšilová

  Ortodontista, MUDr.

  • J
   Umístění: Ortodontická ambulanceSlužby: Jiný

   Jiz 3.rokem chodim na rovnatka..za celou dobu jsem maximslne spokojena, me zuby byly oprsvdu nestandartni a dnes se pysnim krasnym usmevem ????. Pani doktorka je profik, pani recepcni uzasny mily clovicek, ktera oslovuje jmenem. Za me obr spokojenost.

  • N

   Byla jsem objednaná měsíc a půl předem na 9 :00 hodinu, na řadu jsem se dostala po 2 hodinách. Prohlídka trvala 5 min, když jsem chtěla něco vysvětlit, vždy mi doktorka odpověděla to neřešte. Takový přístup se mi opravdu nelíbí. Alespoň sestřička se mi to snažila vysvětlit, zatím co doktorka stále někam odbíhala. Dále bych určitě ocenila lepší označení, kde ordinace je a jinou recepční, jež by šlo rozumět.

  Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře


 • Michaela Košinová

  Parodontolog, MUDr.

  • Z
   Umístění: Prakt. zubní lékařka, parodontologieSlužby: Jiný

   Paní doktorka je velice erudovaná, navíc poradí i s potížemi, které nespadají přímo do její kvalifikace, ale navrhne další postup - návštěvu odborníka (u mne konkr. imunologické vyšetření kvůli určitému viditelnému problému). Velice si vážím jejího celkového přístupu, je úžasně empatická, lidská, je vidět, že svou práci nejen dokonale ovládá, ale že ji dělá opravdu ráda. Návštěva u ní v ordinaci je balzám na duši. Paní doktroka je zkrátka skvělá!!!

  • M
   Umístění: Prakt. zubní lékařka, parodontologie

   Příjemná, odborník každým coulem. U ní jsem přestala trpět strachem ze zubaře. Musela bych opakovat vše co bylo již napsáno, jedinečný člověk a lékař.

  Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře