Zobrazit lékaře

Poskytujeme nadstandardní stomatologické ošetření. Více

Apollonia s.r.o.

Bartošova 6, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

Poskytujeme nadstandardní stomatologické ošetření.

Nejbližší zařízení

• Hana Pernicová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• Nejlepší zubní hygienistka, kterou znám. Velice pečlivá, spolehlivá, srozumitelně zasvětí do problematiky. Příjemná slečna (paní?), která je navíc i krásná :) Doporučuji všem, kteří mají strach z dentistů ! :D

• Inessa Dospíšilová

Ortodontista, MUDr.

• N

Byla jsem objednaná měsíc a půl předem na 9 :00 hodinu, na řadu jsem se dostala po 2 hodinách. Prohlídka trvala 5 min, když jsem chtěla něco vysvětlit, vždy mi doktorka odpověděla to neřešte. Takový přístup se mi opravdu nelíbí. Alespoň sestřička se mi to snažila vysvětlit, zatím co doktorka stále někam odbíhala. Dále bych určitě ocenila lepší označení, kde ordinace je a jinou recepční, jež by šlo rozumět.

• L

Já osobně byla u paní doktorky nespokojená. Na vyšetření jsem vždy čekala, i přesto, že jsem byla třeba 3 měsíce dopředu objednaná. Vyšetření probíhalo vždy velmi hekticky, chaoticky a řekla bych, že i neprofesionálně ze strany sestřiček. Paní doktorka se mi věnovala minimálně. A připadlo mi, že mě vždy odbyla.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Michaela Košinová

Parodontolog, MUDr.

• M
      Umístění: Prakt. zubní lékařka, parodontologie

Příjemná, odborník každým coulem. U ní jsem přestala trpět strachem ze zubaře. Musela bych opakovat vše co bylo již napsáno, jedinečný člověk a lékař.

• J

Děkuji za neobyčejné lidsky přístup a ochotu, kterou jsem u lékaře dlouho neviděl. Ostatním jen doporučuji ,..

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře