Stomatologická klinika SYNDENTA

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek Jiný

Precizní zubař,je radost jít na kliniku Syndenta,výborná péče a ceny přiměřené kvalitě,rozhodně doporučuji. Pan Kořínek velmi příjemný zubař s profesionálním a lidským přístupem.

Lékař: MUDr. Petr Kořínek

Skvělý, šikovný zubař, lidský přístup, moderní technologie - dokonalost .... mužu jen doporučit ..se sestřičkou tvoří bezva tým

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek

Moc děkuji panu doktorovi za rychlou a bezbolestnou extrakci osmičky!
    Musím jen souhlasit se všemi uvedenými komentáři!
    Tady opravdu nikdo nemusí mít strach ze zubařů, všichni zaměstnanci jsou milí, vše vysvětlí.. Sama jsem se trhání "zubu modrosti" hodně bála a nakonec jsem takový úžasný přístup a práci nečekala, velká spokojenost!

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek

Jsem ital, ale ani v Italie jsem ne mel takovou vybornou lekara ...

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek

Přidávám svůj názor. Vynikající. Ikdyž je to dražší - viz komentáře předemnou, stojí za to si připlatit. Pan doktor mi dělal implantáty.Super

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek

Špičkový odborník s jeho péčí jsem velice spokojen.

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek

Je to špička ve svém oboru. Velmi detailní ve své práci a příjemný.

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek

Velmi kvalitní péče !!! Jeden z nejlepších stomatologů. Mohu jenom doporučit, vše dělá precizně a s maximální péčí.

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek

Zatím jsem byla na vstupní prohlídce a čekají mě komplikované keramické plomby.
    Z první návštěvy jsem nadšená pan doktor se mě bude snažit zachránit zuby před korunkami.Termín objednání 1měsíc je skvělý.Ráda jsem si připlatila i když jsem z toho měla obavy.A zatím ráda zaplatím.Děkuji pane doktore.Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Pavel Kořínek

Spolehlivý,pečlivý,lidský,snaží se vždy najít nejlepší řešení problémů každého pacienta.Nejen moderní a příjemné prostředí,ale i přístup všech zaměstnaců k pacientům je na vysoké úrovni.
    Pavel