SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

(49 názorů)

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI Naše rodinná zubní klinika v Brně vznikla s cílem poskytnout našim pacientům komplexní moderní péči ... Více

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Jakubská 2, Brno-střed

602 00, Brno, jihomoravský

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI

Naše rodinná zubní klinika v Brně vznikla s cílem poskytnout našim pacientům komplexní moderní péči dle evorpských standardů v příjemném a nenuceném prostředí.

Klademe důraz nejen na precizně odvedenou práci, ale také na prostředí, ve kterém se bude pacient cítit jako u známých na návštěvě. Při stomatologickém zákroku můžete sledovat Váš oblíbený pořad na televizi nebo Vás bude lékař informovat o právě prováděném zákroku. Televizi nad zubařským křeslem ocení zejména Ti nejmenší – a to Vaše děti. Těm rádi pustíme jejich oblíbenou pohádku, abychom je rozptýlili a odvedli jejich pozornost.

Přijďte nás tedy navštívit na nezávaznou konzultaci a vyšetření do Paláce Chlumeckých. Vchod je mezi Chytrou lékarnou a pivnicí Pegas.

Palác Chlumeckých je nově zrekonstruovanou budovou v samotném centru Brna mezi ulicí Česká a Náměstím Svobody. V jeho spodním patře se nachází lékárna s obchody. Ve vnitrobloku 3NP leží vyhlášená klinika plastické chirurgie PERFECT CLINIC – MUDr. Kufa, MUDr. Pros a spol., ortodoncie CERCE zkušené Doc. MUDr. Pavlíny Černochové PhD. Na tomto patře se nachází také naše zubní klinika SMILE FACTORY MDDr. Jany Beranovské.

Naši pacienti si mohou oddechnout nejen na naší recepci u kávy, ale také v zahradě přímo v centru Brna. Zdejší prostředí skýtá prostor k relaxaci mimo rušné brněnské ulice.

Naše vybavení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jana Přibylová

• B

Velmi milá paní doktorka, která se snaží udělat celé ošetření příjemné a bezbolestné, což se jí úspěšně daří. Působí velice profesionálním dojmem, stejně jako celá ordinace. Vřele doporučuji!!! Zaručeně vás zbaví strachu ze zubařů...

• Z

Paní doktorka je hned od prvního pohledu velmi příjemná, milá a usměvavá. Byla jsem její pacientkou již při jejím studiu na univerzitě a nemohu si stěžovat. Po odborné prohlídce vám ochotně vše důkladně popíše a trpělivě vysvětlí, aby jste byli srozuměni s tím, jak bude postupovat. Pokud je potřeba, ráda vás odkáže na jiné odborníky, kteří by mohli vyřešit vaše trápení. Při práci je citlivá, trpělivá a pečlivá. Její výsledky jsou profesionální práce, provedené rychle, přesně a precizně, k čemuž jí dopomáhá kvalitní vybavení v ordinaci. Věřím, že pokud se rozhodnete navštívit právě tuto zubní lékařku, budete spokojeni jako já. :)

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Simona Černická

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• R

Osetrenie slecny Cernickej bolo velmi prijemne. Ukazala mi nedokonalosti v hygiene a vysvetlila, ako si udrzat zdrave zuby a dasna. Po setrnom odstraneni zubneho kamena a pigmentacie som odchadzal so super pocitom citych ust. Uplna spokojnost

• Hana Kosařová Motáňová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• L
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: instruktáž domácí dentální hygieny

S navstevou jsem byla naprosto spokojena. Pani je velmi prijemna, usmevava a rada poradi s jakymkoli problemem s cistenim zubu. Navsteva dentalni hygienistky me nikdy nenapadla, ale na doporuceni jsem se ze zvedavosti objednala a nemohu rici nic negativniho. Vrele doporucuji vsem a jiste se objednam znovu :)

• Jana Beranovská

• R
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: Zubní prevence

Paní doktorka Beranovská je profesionálka na svém místě - je empatická, příjemná a prohodí i pár vtípků, když ležíte na křesle :) Je velmi pečlivá, neustála se doptává, zda něco nebolí, že kdyžtak "připíchneme", nevezme milimetr zubu navíc, pokud není třeba. Když mi dělala kanálek, necítila jsem ani "ň" a byl to příjemnější zážitek, než zabrušování plomb u mého předchozího zubaře. Pokud jste měli paniku ze zubařů jako já, tak u paní Bernovské Vás to přejde - teď k ní chodím s úsměvem a díky zubní hygieně už si i umím čistit zuby (konečně) :) Mohu opravdu doporučit a nic než superlativa o ní nemohu říct. :)

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: Špatně ošetřený zub od jiné zubařky

Paní doktorka mi vytvořila kompletní plán léčby všech špatně ošetřených zubů a s každým zákrokem jsem nadmíru spokojen. Přístup k pacientovi je naprosto profesionální a prostředí kliniky také. Bezesporu mi zachránila hned několik zubů od nevyhnutelného zánětu a možné extrakce.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Nikola Šušková

• V
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

U této paní zubařky jsem konečně zase narazila na člověka, který vykonává svou práci tak, aby ji vykonával pořádně a poctivě. Je precizní, šikovná, lidská, moc milá a ještě se s ní člověk u zákroku zasměje. Takže díky za ten pocit, s kterým můžu chodit k vám na kliniku :)

• V
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Velice precizní a šikovná paní zubařka. S její kvalitní prací a profesionálním přístupem jsem byla naprosto spokojená! Je velice vstřícná a ochotná, vše srozumitelně vysvětlí, dokáže si poradit v každé situaci, proto ji mohu jedině doporučit!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dominika Želiarová (Halajová)

• Z
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Mé hodnocení a doporučení je založeno na zkušenostech s předchozími zubaři a musím konstatovat, že smile factory je úplně jiná liga ať už polohou, prostředím nebo službami a to bez čekání. Byl jsem přijat do péče k Mddr. Dominice Želiarové a takový pocit nejen ze vstupního vyšetření jsem nikdy neměl. Perfektně mne seznámila se stavem zubů, vysvětlila, jaký bude postup a léčebný plán, zeptala se na potřebné informace a po souhlasu se při další návštěvě pustila do zásahu. Připadal jsem si jak v jiném dimenzi ..... anestezie pro bezbolestný průběh ošetření, informace během zákroku, spolupráce jak se mnou, tak se sestrou, dotazy na bolest atp. A výsledek ? Zub jak nový, k nerozeznání od zubu zdravého, nikdy neopravovaného. Další zákroky probíhaly obdobně a já konečně vím, jak má vypadat perfektní přístup k pacientovi a rozhodně doporučuji.

• K

Dominika Halajová je profesionálka na svém místě. Velmi přátelský přístup k pacientům. Jednoduše vysvětlila problematiku tak, abych jí porozuměl i jako laik a mohl se dále rozhodnout o zákroku a také se v něm lépe zorientovat.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Filip Hromčík

Zubař, MDDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: chirurgické odstranění dolní osmičky

Přístup pana doktora byl naprosto úžasný. Měla jsem veliký strach. Od začátku až do konce se mnou mluvil, informoval mě, co a jak zrovna dělá/chystá se udělat. I když jsem mu vyloženě nahrávala svojí vystrašeností na nějakou ironickou poznámku, nikdy do toho nešel. Sestřičky byly výborné, ale měly už víc odstup. Moc děkuji a přeji panu doktorovi, aby mu jeho přístup vydržel a doufám, že se mu v životě bude jen a jen dařit :)! Hrubanová

• M
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Pan doktor mi stanovil plán léčby, dělal několik výplní, trhal dvě osmičky a jeho služby můžu s klidným svědomím doporučit. Vše proběhlo bez komplikací s výborným výsledkem a vždy jsem dostal profesionální a lidsky příjemnou péči.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře