SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

(17 názorů)

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI Naše rodinná zubní klinika v Brně vznikla s cílem poskytnout našim pacientům komplexní moderní péči ... Více

O nás

Ordinace

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Jakubská 2

602 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje +420 60...
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI

Naše rodinná zubní klinika v Brně vznikla s cílem poskytnout našim pacientům komplexní moderní péči dle evorpských standardů v příjemném a nenuceném prostředí.

Klademe důraz nejen na precizně odvedenou práci, ale také na prostředí, ve kterém se bude pacient cítit jako u známých na návštěvě. Při stomatologickém zákroku můžete sledovat Váš oblíbený pořad na televizi nebo Vás bude lékař informovat o právě prováděném zákroku. Televizi nad zubařským křeslem ocení zejména Ti nejmenší – a to Vaše děti. Těm rádi pustíme jejich oblíbenou pohádku, abychom je rozptýlili a odvedli jejich pozornost.

Přijďte nás tedy navštívit na nezávaznou konzultaci a vyšetření do Paláce Chlumeckých. Vchod je mezi Chytrou lékarnou a pivnicí Pegas.

Palác Chlumeckých je nově zrekonstruovanou budovou v samotném centru Brna mezi ulicí Česká a Náměstím Svobody. V jeho spodním patře se nachází lékárna s obchody. Ve vnitrobloku 3NP leží vyhlášená klinika plastické chirurgie PERFECT CLINIC – MUDr. Kufa, MUDr. Pros a spol., ortodoncie CERCE zkušené Doc. MUDr. Pavlíny Černochové PhD. Na tomto patře se nachází také naše zubní klinika SMILE FACTORY MDDr. Jany Beranovské.

Naši pacienti si mohou oddechnout nejen na naší recepci u kávy, ale také v zahradě přímo v centru Brna. Zdejší prostředí skýtá prostor k relaxaci mimo rušné brněnské ulice.

Naše nabídka

Ceník zubařských výkonů

Vstupní konzultace a stanovení léčebného plánu 1 500,00 Kč
Preventivní prohlídka ZDARMA
Panoramatický snímek – OPG ZDARMA
Intraorální snímek ZDARMA
Vstupní dentální hygiena 1 390,00 Kč
Recall dentální hygieny 1190-1290Kč
Dentální hygiena dítě do 10ti let 690,00 Kč
Domácí bělení (syst. Opalescence) 4 990,00 Kč
Kombinace domácího a ordinačního bělení 7 590,00 Kč
Vnitřní bělení (zub) 1 990,00 Kč
Ošetření citlivých zubních krčků / kvadrant 290,00 Kč
Skloionomerní výplň – dočasný zub 340,00 Kč
Bílá fotokompozitní výplň 1090-2 990 Kč
Dostavba zubu 3 490,00 Kč
Anestezie intraligmentární 190,00 Kč
Endodontické ošetření 1 kořenový kanálek 1 990,00 Kč
Endodontické ošetření 2 kořenové kanálky 2 990,00 Kč
Endodontické ošetření 3 kořenové kanálky 3 990,00 Kč
Endodontické ošetření 4 kořenové kanálky 4 990,00 Kč
Reendodontické ošetření 2 490-5 590 Kč
Léčebná kořenová výplň 1 kořenový kanálek 290,00 Kč
Léčebná kořenová výplň 2 kořenové kanálky 390,00 Kč
Léčebná kořenová výplň 3-4 kořenové kanálky 490,00 Kč
Keramická korunka – E-max 7590-8490Kč
Keramická fazeta – E-max 8490-8990Kč
Keramická onlay, overlay 6 990,00 Kč
Kompozitní onlay, overlay 6 590,00 Kč
Zirkonová korunka 6 990-8 990 Kč


Ceník byl kalkulován autorizovanou společností dle platných předpisů.

Naše vybavení

 • rentgen OPG Planmeca
 • intraorální rentgen Planmeca
 • zubní souprava Planmeca
 • lupové brýle Carl Zeiss
 • air flow EMC
Více

Zákroky

 • endodoncie
 • bílá výplň
 • korunky
 • implantáty
 • dentální hygiena
 • ošetření zubního kazu
 • bolavé zuby
 • zánět dásní
 • bělení zubů
 • parodontologie
Více

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
17 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MDDr. Nikola Šušková ošetření zubního kazu

  Paní doktorka je velice milá, zodpovědná a důsledná. Před zákrokem vše vysvětlí, úkony provádí bezbolestně a vždy informuje o dalším postupu. Myslím, že vždy dělá vše pro to, aby byl zákrok v co nejlepším zájmu pacienta. Vřele doporučuji.


  M
  Lékař: MDDr. Nikola Šušková Jiný

  Naprostá spokojenost. Milá, ochotná a pečlivá paní doktorka, která každý krok předem vysvětlí a dá dost prostoru během zákroku, sby se člověk mohl vydýchat ️


  O
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Nikola Šušková

  Paní doktorku jsem měl možnost poznat jak z pozice dloudobého pacienta, tak z pozice jejího asistenta. Je úžasná. Stejně, jako její kolegové vše vysvětlí, předvede a automaticky při zákroku předejde bolesti. Že je zkušená a precizní poznám z výsledků její práce, ale také z druhé strany, kdy mám možnost jí koukat pod ruce. Za mě určitě doporučuji.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Hana Kosařová Motáňová Pravidelná návštěva dentální hygieny

  Velmi profesionální přístup. Cením si především milého a příjemného vystupování. Kladně hodnotím také snahu pomoci naučit se správné návyky a vše důkladně klientovi vysvětlit. Prováděné zákroky jsou bezbolestné, nejsou nepříjemné a s trochou snahy by se u nich dalo klidně usnout. Velmi vřele doporučuji.


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Dominika Želiarová (Halajová)

  Mé hodnocení a doporučení je založeno na zkušenostech s předchozími zubaři a musím konstatovat, že smile factory je úplně jiná liga ať už polohou, prostředím nebo službami a to bez čekání. Byl jsem přijat do péče k Mddr. Dominice Želiarové a takový pocit nejen ze vstupního vyšetření jsem nikdy neměl. Perfektně mne seznámila se stavem zubů, vysvětlila, jaký bude postup a léčebný plán, zeptala se na potřebné informace a po souhlasu se při další návštěvě pustila do zásahu. Připadal jsem si jak v jiném dimenzi ..... anestezie pro bezbolestný průběh ošetření, informace během zákroku, spolupráce jak se mnou, tak se sestrou, dotazy na bolest atp. A výsledek ? Zub jak nový, k nerozeznání od zubu zdravého, nikdy neopravovaného. Další zákroky probíhaly obdobně a já konečně vím, jak má vypadat perfektní přístup k pacientovi a rozhodně doporučuji.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Filip Hromčík

  Pan doktor mi stanovil plán léčby, dělal několik výplní, trhal dvě osmičky a jeho služby můžu s klidným svědomím doporučit. Vše proběhlo bez komplikací s výborným výsledkem a vždy jsem dostal profesionální a lidsky příjemnou péči.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Filip Hromčík

  Výborná zkušenost s panem doktorem, mohu jen doporučit. V rámci zákroku, který není a ani nemůže být příjemný, udělal vše potřebné k tomu, aby jeho průběh byl co nejhladší. Vysvětlil mi všechny okolnosti kolem stavu zubů a po zákroku i doporučený postup pro udržení co nejlepší kondice do budoucna.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Nikola Šušková

  U této paní zubařky jsem konečně zase narazila na člověka, který vykonává svou práci tak, aby ji vykonával pořádně a poctivě. Je precizní, šikovná, lidská, moc milá a ještě se s ní člověk u zákroku zasměje. Takže díky za ten pocit, s kterým můžu chodit k vám na kliniku :)


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Jana Beranovská Zubní prevence

  Paní doktorka Beranovská je profesionálka na svém místě - je empatická, příjemná a prohodí i pár vtípků, když ležíte na křesle :) Je velmi pečlivá, neustála se doptává, zda něco nebolí, že kdyžtak "připíchneme", nevezme milimetr zubu navíc, pokud není třeba. Když mi dělala kanálek, necítila jsem ani "ň" a byl to příjemnější zážitek, než zabrušování plomb u mého předchozího zubaře. Pokud jste měli paniku ze zubařů jako já, tak u paní Bernovské Vás to přejde - teď k ní chodím s úsměvem a díky zubní hygieně už si i umím čistit zuby (konečně) :) Mohu opravdu doporučit a nic než superlativa o ní nemohu říct. :)


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Hana Kosařová Motáňová instruktáž domácí dentální hygieny

  S navstevou jsem byla naprosto spokojena. Pani je velmi prijemna, usmevava a rada poradi s jakymkoli problemem s cistenim zubu. Navsteva dentalni hygienistky me nikdy nenapadla, ale na doporuceni jsem se ze zvedavosti objednala a nemohu rici nic negativniho. Vrele doporucuji vsem a jiste se objednam znovu :)


  Došlo k chybě, zkuste to znovu