Kyselovský stomatologie s.r.o.

Kyselovský stomatologie s.r.o.

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poskytujeme kvalitní estetické ošetření za pomoci nejmodernějších postupů a materiálů. Využíváme špičkové vybavení, jako např. dentální mikroskop, digitální panoramatický rentgen, digitální intraorální rentgen, nepřímou visiografii, endodontický motor, apexlokátor a další.

Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost pacienta. Objednáváme na konkrétní čas tak, abychom minimalizovali Váš čas strávený v čekárně.
Přečtěte si více

Adresa

Kyselovský stomatologie s.r.o.
Jana Babáka, Brno
Kyselovský stomatologie s.r.o. logo

Specialisté

Názory o lékařích (13)

Obecné skóre

  M
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Pět hvězd je málo, roky jsem nemohla najít zubaře, který by mi dal zuby dohromady a cítila jsem se konečně komfortně. Za pana doktora jsem neskutečně vděčná a nedám na něj dopustit, je to kapacita ve svém oboru! Je ochotný, vše vysvětlí, vstřícný, empatický, nesnaží se na nabízet nejdražší varianty a hlavně, nikdy mě ošetření nebolelo! Maximální spokojenost s panem doktorem.

  K
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Pokuď hledáte zubaře ,který Vám je schopen pomoct a navíc je i lidsky velice příjemný jste na správné adrese. 5 hvězdiček je málo!!!!! Mám za sebou veliký počet zákroku od tohoto lékaře včetně implantátů takže vřele ostatním doporučuji.

  Z
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Pan zubař je velký profesionál, sympatický, umí to výborně s dětmi a dokázal mi spravit mé roky nedovrtané kazy od mého zubaře, kvůli kterým mě léta trápily citlivé zuby.

  V
  Ověřený profil
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Nejlepší zubař široko daleko. Je to absolutní profesionál, který dělá svou práci precizně a vždy s ohledem na pacienta. Probere s pacientem vše předem a to včetně finanční stránky a to často u zubařů neuvidíte. Musím vyzvednout i přístup slečny Michalové na dentální hygieně, která je vždy usměvavá a vřelá k pacientovi. Celá ordinace pana Kyselovského pracuje na jedničku. A mají to nejpohodlnější křeslo na světě :)

  K
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Nejlepsi pan zubar, u ktereho jsem kdy byla. Je neskutecne precizni, profesional ve svem oboru. Vse vysvetli, nazorne ukaze, nikdy jsem necekala vic nez pet minut, sestrika vola den ci dva predem a overuje termin. Nebojim se i narocnejsiho osetreni (mam za sebou implantat stolicky, vymenu nekolika vyplni), moc dekuji!

  V
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Můj strach že zubaře byl naprosto nepřekonatelný. Až pan doktor mi ukázal že je úplně zbytečný. Nejen že jsme měla zuby v katastrofálním stavu a pan doktor mi je dává postupně do kupy, ale i zákroky jsou naproto bezbolestné. Jsem mladá a jsem ráda, že mám tu možnost se zase usmívat....opravdu profesionál . Neměnila bych za žádnou cenu. A to nejsem z Brna, ale cesta je to nejmenší. Veliké díky

  M
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Profesionál se vším všudy. Jako dítě jsem se bál zubařů, protože to vždy bolelo a bylo to nepříjemné a znamenalo to hodiny čekání. Pan doktor za tím vším udělal tlustou čáru. Je vidět jak ta medicína pokročila.

  Š
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Skvělá a precizní práce.
  Vše vysvětlí názorně ukáže.
  Bezproblémová komunikace, termíny a čas platí na minutu.

  R
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Dovolím si tvrdiť, že som zažil rôzne stupne profesionality od zubárov v dvoch krajinách a po skoro dvoch rokoch u pána doktora som presvädčený, že on tomu dal úplne iný rozmer.

  D
  Ověřený profil
  MDDr. Ondřej Kyselovsky Bolesti zubů

  Po 4 letech u předchozí zubařky, která mi celou dobu tvrdila jak mám zuby v pořádku, jsem u pana doktora absolvovala kompletní spravení asi 9 zubů, které byly v naprosto příšerném stavu a hrozily můstky. Vše mám spravené s velkou pečlivostí, důsledností a bezbolestně. S výsledkem jsem velice spokojená a těším se na další návštěvu. Pan doktor je velice příjemný a šikovný.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu