Kyselovský stomatologie s.r.o.

(10 názorů)

Poskytujeme kvalitní estetické ošetření za pomoci nejmodernějších postupů a materiálů. Využíváme špičkové vybavení, jako např. dentální mikroskop, digitální panoramatický rentgen, digitální intraoráln... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Kyselovský stomatologie s.r.o.

Jana Babáka

Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme kvalitní estetické ošetření za pomoci nejmodernějších postupů a materiálů. Využíváme špičkové vybavení, jako např. dentální mikroskop, digitální panoramatický rentgen, digitální intraorální rentgen, nepřímou visiografii, endodontický motor, apexlokátor a další.

Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost pacienta. Objednáváme na konkrétní čas tak, abychom minimalizovali Váš čas strávený v čekárně.

Zákroky

 • dentální hygiena
 • zubní ošetření

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Nejlepší zubař široko daleko. Je to absolutní profesionál, který dělá svou práci precizně a vždy s ohledem na pacienta. Probere s pacientem vše předem a to včetně finanční stránky a to často u zubařů neuvidíte. Musím vyzvednout i přístup slečny Michalové na dentální hygieně, která je vždy usměvavá a vřelá k pacientovi. Celá ordinace pana Kyselovského pracuje na jedničku. A mají to nejpohodlnější křeslo na světě :)

  K
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Nejlepsi pan zubar, u ktereho jsem kdy byla. Je neskutecne precizni, profesional ve svem oboru. Vse vysvetli, nazorne ukaze, nikdy jsem necekala vic nez pet minut, sestrika vola den ci dva predem a overuje termin. Nebojim se i narocnejsiho osetreni (mam za sebou implantat stolicky, vymenu nekolika vyplni), moc dekuji!

  V
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Můj strach že zubaře byl naprosto nepřekonatelný. Až pan doktor mi ukázal že je úplně zbytečný. Nejen že jsme měla zuby v katastrofálním stavu a pan doktor mi je dává postupně do kupy, ale i zákroky jsou naproto bezbolestné. Jsem mladá a jsem ráda, že mám tu možnost se zase usmívat....opravdu profesionál . Neměnila bych za žádnou cenu. A to nejsem z Brna, ale cesta je to nejmenší. Veliké díky

  M
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Profesionál se vším všudy. Jako dítě jsem se bál zubařů, protože to vždy bolelo a bylo to nepříjemné a znamenalo to hodiny čekání. Pan doktor za tím vším udělal tlustou čáru. Je vidět jak ta medicína pokročila.

  Š
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Skvělá a precizní práce.
  Vše vysvětlí názorně ukáže.
  Bezproblémová komunikace, termíny a čas platí na minutu.

  R
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky Jiný

  Dovolím si tvrdiť, že som zažil rôzne stupne profesionality od zubárov v dvoch krajinách a po skoro dvoch rokoch u pána doktora som presvädčený, že on tomu dal úplne iný rozmer.

  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky Bolesti zubů

  Po 4 letech u předchozí zubařky, která mi celou dobu tvrdila jak mám zuby v pořádku, jsem u pana doktora absolvovala kompletní spravení asi 9 zubů, které byly v naprosto příšerném stavu a hrozily můstky. Vše mám spravené s velkou pečlivostí, důsledností a bezbolestně. S výsledkem jsem velice spokojená a těším se na další návštěvu. Pan doktor je velice příjemný a šikovný.

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky náhrada zubu

  Dobrý den, já pana zubaře MDDr. Kyselovského navštívila na doporučení kamarádky, a mohu říct, že za mě obrovská spokojenost, odvrtal mi nefunkční staré amalgámové plomby, na pár zubech provedl endodoncii, skvělý přístup a nesmírně pečlivá a odborná péče. On je opravdu doslova "genius" přes zuby. A když jsem se zeptala, zda by tak skvělou péči poskytl i mým dětem, vyšel mi maximálně vstříc, takže k němu chodím i s dětmi. Vřele doporučuji, nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla, a že jsem zubařů s mojí vysokou kazivostí za život měla..........Klára Slámová, Brno

  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky ošetření zubního kazu

  Naprosto profesionální péče, skvělý přístup, bezbolestné ošetření a hlavně jsem se po tolika letech přestala bát chodit k zubaři. Vřele doporučuji !!!

  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Ondřej Kyselovsky mikroskopické zubní ošetření

  Do ordinace pana doktora Kyselovského jsem byl poslán svou Zubní lékařkou jako poslední pokus o záchranu 2 zubů u kterých bylo špatně provedeno ošetření kanálků a které se zanítili. Pan doktor mi na rovinu řekl, co mě čeká a taky, že udělá maximum abych o zuby nepřišel, ale že medicína bohužel občas nefunguje, jak by si člověk přál. Velice mě potěšilo jednání pana doktora. Po konzultaci se pustil do díla a oba zuby na kterých pan doktor pracoval mi nejen zůstali, ale zánět odezněl do 1 týdne od ošetření a zuby již nebolí. Musím říct, že jsem ze začátku byl skeptický, protože přece jenom je Mikroskopické ošetření kanálků nákladné (pojišťovna nehradí) ale potom co mi pan doktor zachránil tímto zákrokem 2 zuby tak jsem přesvědčen o účinnosti tohoto zákroku a také že pokud budu tento zákrok potřebovat, tak nebudu otálet a ihned se k panu doktorovi objednám. Opravdu svědomitý, profesionální a velice příjemný Zubař, kterého všude kde můžu doporučuji.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu