Kyselovský stomatologie s.r.o.

(10 názorů)

Poskytujeme kvalitní estetické ošetření za pomoci nejmodernějších postupů a materiálů. Využíváme špičkové vybavení, jako např. dentální mikroskop, digitální panoramatický rentgen, digitální intraoráln... Více

O nás

Ordinace

Kyselovský stomatologie s.r.o.

Jana Babáka

Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje

O nás

Poskytujeme kvalitní estetické ošetření za pomoci nejmodernějších postupů a materiálů. Využíváme špičkové vybavení, jako např. dentální mikroskop, digitální panoramatický rentgen, digitální intraorální rentgen, nepřímou visiografii, endodontický motor, apexlokátor, VFP Ensodent a další.

Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost pacienta. Nabízíme krátké objednací termíny. Objednáváme na konkrétní čas tak, abychom minimalizovali Váš čas strávený v čekárně. V případě zpoždění Vám na recepci nabídneme k osvěžení čaj nebo kávu. Neváhejte si říct na recepci o denní tisk nebo heslo pro Wi-fi.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Ondřej Kyselovsky

  Zubař, MDDr.

  • P
   Umístění: jiné místoSlužby: Přestup od jinného zubaře

   Po první návštěvě MDDr.Ondřeje Kyselovského,jsem byl velmi mile překvapen,neuvěřitelně šikovný,příjemný ,pečlivý lékař,mistr mezi mistry.Neskutečný v dnešní době
   Pavel Grulich Opava

  • D
   Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o.Služby: Bolesti zubů

   Po 4 letech u předchozí zubařky, která mi celou dobu tvrdila jak mám zuby v pořádku, jsem u pana doktora absolvovala kompletní spravení asi 9 zubů, které byly v naprosto příšerném stavu a hrozily můstky. Vše mám spravené s velkou pečlivostí, důsledností a bezbolestně. S výsledkem jsem velice spokojená a těším se na další návštěvu. Pan doktor je velice příjemný a šikovný.

  Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře