Citlivost zubů Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka je velice milá, zodpovědná a důsledná. Před zákrokem vše vysvětlí, úkony provádí bezbolestně a vždy informuje o dalším postupu. Myslím, že vždy dělá vše pro to, aby byl zákrok v co nejlepším zájmu pacienta. Vřele doporučuji. Více

Jakubská 2, Brno Mapa

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Bělení zubů

5 900 Kč

• „K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :) Více

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno Mapa

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Pan doktor je špičkový lékař na svém místě. Svou práci miluje a je to vidět nejen na výsledcích, především na jeho přístupu. Je vzorný, velmi pečlivý a já se konečně nebojím zubaře. :) Více

Žampachova 3, Brno Mapa

adresa ordinace

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i sestřička jsou moc hodní a šikovní. Trhání osmiček jsem se hrozně bála, ale nebylo vůbec proč. 3 dny po zákroku nic nebolí, a kdybych neměla malý otok tak ani nevím, že mi někdo něco dělal. Moc panu doktorovi i sestřičce děkuji. :) Více

Hybešova 31, Brno Mapa

Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Touto cestou bych chtela pochvalit praci pani hygienistky a velmi rada ji doporucuji. Navstivila jsem jiz nekolik brnenskych pracovist a musim jednoznacne rict, ze jsem konecne nasla svoji dentalni hygienistku. Osetreni bylo poctive, setrne, jako lekarka ocenuji hlavne profesionalitu a navic je hrozne sikovna.Uz jsem objednala i zbytek rodiny. Jiz jsem byla na trech predrazenych pracovistich, kde chteji 1400 kc za bezne pulhodinove osetreni. Zde jsem i za vstupni vysetreni vcetne kartacků, piskovani a fluoridace zaplatila o nekolik stovek mene. Dekuji velmi a opravdu rada budu doporucovat dalsim, kdo hledaji tuto peci. L.Klimesova Více

Libušina třída 580/4, Brno Mapa

Minident s.r.o.