Zkušenosti

Odborník na:

  • Zubní lékařství

Pacienti, které ošetřuji

Dospělí
Děti

Služby a ceník služeb

  • Bělení zubů


  • Prevence zubního kazu


  • Zubní vyšetření


  • Zubní korunky


  • Vyšetření rtg


Adresa

Jitka Adamová
MUDr.Jitka Adamová

Palackého třída 29, Brno-Královo Pole, Brno 612 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorku vřele doporučuji. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni. Paní doktorka je velmi příjemná, milá, veselá a vždy měla dobrou náladu. Ve své profesi bude velký odborník, vždy vše vysvětlí a snaží se pomoci. Více takových doktorů. Paní doktorce přeji hodně pevných nervů s námi pacienty :o)

     • Praktické zubní lékařství  • 

  • Jo Jo , jsem u ní velmi spokojen.Má cit a opravdu umí. a nejen opravy, plomby, korunky .... Ona umí také zuby trhat a to již neumí každý. Mohu vřele doporučit.

     •  • 

  • Pani doktorku jsem tatkovi doporucil z duvodu,ze ma kladne hodnoceni. Otec je z pani zubařky unešeny . Je velmi obetava,vstřicna a vykonava svou profesi skvele . Touto cestou ji moc dekujeme!!!

     •  • 

  • zbytečné zákroky bez prověření nutnosti zákroku

     •  • 

  • NEJLEPSI PANI ZUBARKA CO ZNAM,JSEM S NI NAPROSTO SPOKOJENA.A I KDYZ SE ZUBARU BOJIM,TAK TETO JEDINE OPRAVDU NE.JE VYBORNA,DOPORUCUJI.PRESNE DODRZI I HODINU OBJEDNANI,CEKAT TEMER NEEXISTUJE,PERFEKTNI ORGANIZACE PRACE DIKY.

     •  • 

  • Vše jak má být :o)

     •  • 

  • Jsem velmi spokojený s přístupem paní doktorky a kvalitou její péče.

     •  • 

  • L

    Velmi důsledná a pečlivá, okamžitě řešila problém, který jiný lékař přehlížel. K dětem vstřícná, milá. Doporučuji!

     •  • 

  • Vynikající stomatolog s velmi dobrým a chápajícím přístupem k pacientovi. Dítě se dokonce těší na návštěvu paní zubařky. Patří jí velké díky. děkuji.

     •  • 

  • Souhlasím s výše uvedeným. Naprosto kvalitní a hodná zubařka, která se snaží vyjít pacientovi maximálně vstříc.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu