Zobrazit lékaře

Plastická chirurgie, chirurgie, ortopedie a rehabilitace Brno. Více

O nás

Ordinace

Lékařský dům Laurea

Bulharská 29

61200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Plastická chirurgie, chirurgie, ortopedie a rehabilitace Brno.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
9 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Filip Hudeček Jiný

  MUDr.Filip Hudeček je skutečně PAN doktor. Byl jsem velmi překvapen jeho ochotou, porozuměním, a hlavně profesionálním přístupem, který se jen tak nevidí. Trpěl jsem několik měsíců jako zvíře, neskutečné bolesti kolene, skoro jsem nemohl chodit a řídit auto bylo pro bolest téměř vyloučené. Pan doktor Hudeček mi provedl laparoskopickou operaci menisku a najednou jsem jako znovuzrozený. Druhý den po operaci jsem šel domů a třetí den už jsem chodil po bytě bez berlí, téměř bez bolesti. Jednoznačně doporučuji pana doktora je to opravdu odborník a navíc skvělý člověk.

 • N
  Lékař: MUDr. Tomáš Zelníček Jiný

  Skvělý lékař - profesionální, citlivý přístup. Vše vysvětlí, poradí, ošetření nijak nezdržuje. Opravdu skvělý přístup k pacientovi. Paní sestřička také skvělá :-)

 • P
  Lékař: MUDr. Tomáš Zelníček Jiný

  Naprosto profesionální přístup, jak pana doktora, tak paní sestřičky. Vytvářejí spolu atmosféru, při níž se člověk cítí být vážený a ztrácí prvotní stud.

 • H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eva Medunová Pece v tehotenstvi

  K pani doktorce jsem chodila nekolik let. Pokud jsem nemela zadne problemy a chodila jen na preventivni prohlidky, nebyl problem.
  Jakmile jsem byla tehotna, pani doktorka u mne nerozpoznala preeklampsii. I pres to, ze jsem si stezovala na velke otoky. Pri ledvinove kolice, kterou jsem v tehotenstvi prodelala, mi rekla,ze predcadne rodim a vybavila mne horcikovymi injekcemi..nasledne po hospitalizaci se mne ptala, jakto ze jsem ji nerekla,ze mam priblemy s ledvinami. O tom,ze ledvinova kolika muze vzniknout i v dusledku ulozeni plodu v deloze, se vubec nezminila.
  Nasledne jsem po par letech prodelala mimodelozni tehotenstvi, ktere pani doktorka take nerozpoznala. Zachranili me na posledni chvili ve FN Brno.
  Po teto zkusenosti jsem jiz k pani doktorce prestala chodit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Filip Hudeček artroskopie ramene

  K panu doktorovi jsem se odhodlal po cca roce bolestivosti AC skloubení, která mě v běžném životě zásadně neomezovala, ale zněmožňovala mi dělat moje oblíbené sporty (tenis a fitness). Byl to třetí lékař, u kterého jsem byl. Oba předchozí lékaři mě od operace odrazovali se slovy "pokud je to snesitelné, na operaci nechoďte, smiřte se s tím, že nebudete hrát tenis, a najděte si jiný sport". Pan Hudeček po krátké prohlídce (vč. podkladů od předchozích doktorů) nabyl podezření, že je problém širšího charakteru, a navrhl jednoduchý artroskopický zákrok s tím, že pokud tam objeví cokoli dalšího, než deformaci AC, rovnou to během zákroku taky "poopraví". Protože jsem na něj dostal jen výborné reference, odhodlal jsem se k zákroku.

  Přístup pana doktora byl super, je to milý člověk, poslouchá a chápe. Měl pochopení pro to, že sport je důležitým aspektem kvality mého života. Vše mi perfektně vysvětlil, uklidnil mě, a i komfort na klinice byl na špičkové úrovni.

  Nakonec skutečně během artroskopie pan doktor objevil nejen deformaci AC, ale silné poškození tíhového váčku a natržené labrum bicepsu. Vše rovnou opravil (byl jsem na sále přes 2 hodiny). Odpoledne mi pak vše vysvětlil a nabídl i shlédnutí videa, které jsem s prominutím odmítl :-) Poctivě mi taky ukázal, jak zahájit rekonvalescenci a dal doporučení na dobré fyzioterapeuty.

  Suma sumárum - po 3 měsících už bylo vše zahojené a já skoro nevěděl, že jsem na nějaké operaci byl. Rok po operaci už naplno sportuju, můžu zvedat i činky fakticky bez omezení. Moc děkuju panu doktorovi a můžu jedině doporučit - nebojte se svěřit do jeho rukou, je to opravdu odborník!

  Jan Predný

 • I
  Ověřeny pacient
  Lékař: Prim. MUDr. Martin Man laparoskopické odstranění žlučníku

  Velice ráda doporučuji pana doktora. Je to perfektní lékař, ochotny vyjít vstříc pacientovi. Má lidský, přátelský přístup.

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Filip Hudeček Zraněné rameno

  Dr. Hudeček patří mezi nejlepší doktory, které jsem kdy poznala. Loni mně jako jediný lékař přišel na pooperační potíže (operace prováděna v Úrazovce, tříštivá zlomenina ramene), díky němu jsem šla na novou operaci, která mně zachránila rameno. Jako jediný lékař provedl velmi důkladné vyšetření, nechal udělat rtg z různých úhlů, ne jak v nemocnici, kde jsem stála jak ovce jen zepředu/zezadu. Pan doktor má cit nebo 6.smysl, přišlo mu divné, že po měsíci s ramenem nehýbu. V nemocnici mně říkali, že je to normální, pooperační stav. Díky panu doktorovi s ramenem hýbu prakticky normálně.
  Stejně tak pomohl letos i synovi, který sportuje a rameno je pro něj hodně důležité. V nemocnoci (Itálie) nic nenašli, pan doktor našel, kde je problém a po důkladném vyšetření jsme nasadili léčbu. Synovi jsem k tomu přidala ještě soukromou fyzioterapeutku a po cca 6 týdnech syn může skoro naplno trénovat. Moc děkuji za vše.

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tomáš Uher Bolení kolene

  Pan doktor Uher je výborný lékař - konečně mi pomohl nalézt/označit problém a snad jsem na dobré cestě vyřešit mé trápení s kolenem. Na rozdíl od jiných brněnských "ortopedů-odborníků" pacientům pomáhá a nekasíruje z nich jen peníze, jako například doktor P. na Viniční...

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Michal Navrátil Změna zubaře

  Výborný, empatický profesionál. Předem vždy upozorní, co a jak se bude provádět, navrhne možnosti a i cenu předem. Chodíme k němu celá rodina.
  Děkuji :-) Majka

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu