Zobrazit lékaře

Plastická chirurgie, chirurgie, ortopedie a rehabilitace Brno. Více

O nás

Ordinace

Lékařský dům Laurea

Bulharská 29

61200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Plastická chirurgie, chirurgie, ortopedie a rehabilitace Brno.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Tomáš Vyroubal

  Ortoped, MUDr.

  • D

   Bohužel, na rozdíl od ostatních musím napsat nedoporučuji.
   K panu doktorovi chodím déle než rok s oteklým kolenem, punkce 2x do měsíce a stále žádný výsledek, pouze rentgen na kterém se nic nenašlo a injekce do kolene s doplatkem 880Kč, po které se můj stav ještě zhoršil.
   Stále mi předepisuje protizánětlivé léky. Na další vyšetření, včetně cévního mě prý poslat nemůže,(měl jsem oteklou nohu od kolene dolů) neudělal ani ultrazvuk.
   Po roce na moji žádost u prakt.lékaře odebrána krev a zjištěny borelie, dostal jsem k protizánětlivým lékům ještě antibiotika a koleno stále plné tekutiny.
   Proto jsem p.doktora po roce poprosil jestli by nemohl punktát poslat na rozbor, řekl že ano.
   Po 14 dnech když jsem přišel znovu na vytažení vody jsem se ptal na výsledky rozboru, řekl že nejsou ještě hotové. Za dalších 14 dnů jsem šel opět s plným kolenem na punkci a ptal se na výsledek rozboru.
   A jaké bylo moje překvapení, když jsem se po měsíci stálého ptaní na výsledek rozboru, od p.doktora dozvěděl, že celou tu dobu LHAL a po měsíci čekání přiznal že rozbor punktátu, vůbec nenechal udělat! Navíc se vymlouval, že neví kde se to dělá, kam by to poslal a podobně.
   Co na to říct, ať si každý rozumný člověk udělá úsudek sám.

  • 22.1.2013 mi MUDr Vyroubal operoval koleno - arthroskopie levého kolena na jednodenní ortopedii v Blansku. Výsledek a následná starost o mne jako svého pacienta byla vynikající.Vše mi dopodrobna vysvětlil před operací i následná péče byla na vysoké profesionální úrovni. Všem vřele doporučuji!!!!

  Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře


 • Helena Veselá

  Anesteziolog, MUDr.

  • N

   Paní doktorka je profesionální, příjemná a umí jednat s lidmi. Po narkóze od ní jsem se probudila brzy po operaci a nebylo mi vůbec špatně.


 • Igor Čižmář

  Chirurg, Prof. MUDr.

  • Děkuji panu doc.Čižmářovi za opravení palce,který zase slouží.Poděkování patří všem na trauma oddělení,lidský a profesionální přístup.K Vám by měli chodit na ,,kukačku'' kolegové z jiných nemocnic.
   Moc děkuji Hana Sahaj.

  • J

   Kdybych měl ještě někdy jít na operaci, tak jedině do FN Olomouc k panu doc.Čižmářovi. Předělal mi nepovedenou operaci ramene. Lidský přístup a zájem o pacienta byl naprosto úžasný. Vše mi vysvětlil, né jako většina doktorů, která mluví stylem, že člověk musí mít slovník, aby jim rozumněl.
   Všem jen doporučuji,FN Olomouc, pana doc.Čižmáře a Naďu Calabovou!Díky
   Jakub Morávek

  Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře


 • EVA BOSÁKOVÁ

  Zubař, MDDr.

  • S

   Opravdu šikovná a pečlivá lékařka, která brilantně ovládá práci s kompozitní výplní a nejen s ní. Zákrok v jejích rukou je téměř bezbolestný a šetrný. Navíc její úsměv pomáhá zapomenout, že by návštěva zubního lékaře měla být negativní záležitost. Ordinace je moderně vybavená s kvalitními nástroji i materiály, které sledují moderní trendy. Vřele doporučuji.

  • J

   Paní zubařka je velice milá, důsledná a ochotná cokoliv vysvětlit. I větší problém vyřeší velmi šetrně a citlivě. Jsem maximálně spokojená a mám fakt radost, že jsem ji objevila! :)


 • Lukáš Krupička

  Zubař, MUDr.

  • A

   Letos je to už deset let, co se mi pan doktor stará o zuby. Po "péči" mé bývalé doktorky (i sám pan doktor naznal, že by měla vrátit diplom) a navíc absolutně nevhodné volbě permanentních rovnátek (ale to jen těžko může ovlivnit dospívající děcko) prostě nedám dopustit na neuvěřitelně trpělivého, fajnového a špičkového doktora, který je se všemi moderními metodami snad vždy ještě o krok napřed než ostatní doktoři. Je pravda, že moje peněženka občas dost krvácí, ale zato můžu i já svým přístupem a odkládáním důležitých věcí na později. Pan doktor i všichni ostatní, které v LK dentě potkávám, boří mýty o zubařích, do ordinace i z ní člověk chodí s dobrou náladou, o čemž se mi před těmi deseti lety ani nesnilo :) Díky!

  • K

   K panu doktorovi chodíme celá rodina již několik let a jsme naprosto spokojení. Zákroky jsou bezbolestné, člověk jde do ordinace s naprostým klidem a odchází s úsměvem na tváři. Pan doktor vždy odvede precizní práci. Je vstřícný,milý, stejně tak i sestřička. Doporučujeme všem tohoto skvělého odborníka. Kdo se pro něj rozhodne, už nepůjde jinam.

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Michal Navrátil

  Zubař, MDDr.

  • Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: Změna zubaře

   Výborný, empatický profesionál. Předem vždy upozorní, co a jak se bude provádět, navrhne možnosti a i cenu předem. Chodíme k němu celá rodina.
   Děkuji :-) Majka

  • Mladý, ale velice šikovný doktor! Vše vysvětlí a pak i bezvadně provede. U něj jsem se přestal bát chodit k zubaři.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Tomáš Uher

  Chirurg, MUDr.

  • Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: Bolení kolene

   Pan doktor Uher je výborný lékař - konečně mi pomohl nalézt/označit problém a snad jsem na dobré cestě vyřešit mé trápení s kolenem. Na rozdíl od jiných brněnských "ortopedů-odborníků" pacientům pomáhá a nekasíruje z nich jen peníze, jako například doktor P. na Viniční...

  • A

   Vynikající lékař, schopný s přesnou diagnostikou. Profesionální, ale i lidský přístup lékaře, který řešil chyby jiných. Děkuji.

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře


 • Martin Man

  Chirurg, Prim. MUDr.

  • I
   Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: laparoskopické odstranění žlučníku

   Velice ráda doporučuji pana doktora. Je to perfektní lékař, ochotny vyjít vstříc pacientovi. Má lidský, přátelský přístup.


 • Filip Hudeček

  Ortoped, MUDr.

  • Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: artroskopie ramene

   K panu doktorovi jsem se odhodlal po cca roce bolestivosti AC skloubení, která mě v běžném životě zásadně neomezovala, ale zněmožňovala mi dělat moje oblíbené sporty (tenis a fitness). Byl to třetí lékař, u kterého jsem byl. Oba předchozí lékaři mě od operace odrazovali se slovy "pokud je to snesitelné, na operaci nechoďte, smiřte se s tím, že nebudete hrát tenis, a najděte si jiný sport". Pan Hudeček po krátké prohlídce (vč. podkladů od předchozích doktorů) nabyl podezření, že je problém širšího charakteru, a navrhl jednoduchý artroskopický zákrok s tím, že pokud tam objeví cokoli dalšího, než deformaci AC, rovnou to během zákroku taky "poopraví". Protože jsem na něj dostal jen výborné reference, odhodlal jsem se k zákroku.

   Přístup pana doktora byl super, je to milý člověk, poslouchá a chápe. Měl pochopení pro to, že sport je důležitým aspektem kvality mého života. Vše mi perfektně vysvětlil, uklidnil mě, a i komfort na klinice byl na špičkové úrovni.

   Nakonec skutečně během artroskopie pan doktor objevil nejen deformaci AC, ale silné poškození tíhového váčku a natržené labrum bicepsu. Vše rovnou opravil (byl jsem na sále přes 2 hodiny). Odpoledne mi pak vše vysvětlil a nabídl i shlédnutí videa, které jsem s prominutím odmítl :-) Poctivě mi taky ukázal, jak zahájit rekonvalescenci a dal doporučení na dobré fyzioterapeuty.

   Suma sumárum - po 3 měsících už bylo vše zahojené a já skoro nevěděl, že jsem na nějaké operaci byl. Rok po operaci už naplno sportuju, můžu zvedat i činky fakticky bez omezení. Moc děkuju panu doktorovi a můžu jedině doporučit - nebojte se svěřit do jeho rukou, je to opravdu odborník!

   Jan Predný

  • J

   Po operaci ramene v Třebíči, jsem měla rok a půl silné bolesti. Když jsem řekla, že to není normální, aby mě ruka neustále pořád tak bolela, mi bylo odpovězeno, že někomu ta operace pomůže a někomu ne. Chtěli do mě cpát antidepresiva a prášky na spaní. Díky doktoru Hudečkovi, který provedl reoperaci ramene, jsem bez bolestí a rameno je v pořádku. Výborný lékař,nejlepší

  Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře


 • Eva Medunová

  Gynekolog, MUDr.

  • H
   Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: Pece v tehotenstvi

   K pani doktorce jsem chodila nekolik let. Pokud jsem nemela zadne problemy a chodila jen na preventivni prohlidky, nebyl problem.
   Jakmile jsem byla tehotna, pani doktorka u mne nerozpoznala preeklampsii. I pres to, ze jsem si stezovala na velke otoky. Pri ledvinove kolice, kterou jsem v tehotenstvi prodelala, mi rekla,ze predcadne rodim a vybavila mne horcikovymi injekcemi..nasledne po hospitalizaci se mne ptala, jakto ze jsem ji nerekla,ze mam priblemy s ledvinami. O tom,ze ledvinova kolika muze vzniknout i v dusledku ulozeni plodu v deloze, se vubec nezminila.
   Nasledne jsem po par letech prodelala mimodelozni tehotenstvi, ktere pani doktorka take nerozpoznala. Zachranili me na posledni chvili ve FN Brno.
   Po teto zkusenosti jsem jiz k pani doktorce prestala chodit.

  • B

   Co mi na službách paní doktorky opravdu hodně vadí je, že si neumí lépe zorganizovat objednané pacienty. Čekací doba je u ní i přes objednání úmorná, přes hodinu po termínu objednání je norma. Vzhledem k tomu, že jako zdravá osoba jsem ji navštěvovala preventivně max. 1x za rok, tak mi čekání nevadilo a chápala jsem, že se může stát. Ale jako těhotná ji navštěvuji každý měsíc a zjistila jsem, že dlouhé čekání je i přes objednání u ní standard, ne-li případy, kdy dojde s docela velkým skluzem po začátku svých ordinačních hodin a má plnou čekárnu již naštvaných čekajících pacientů. S přístupem nemám celkem problém. Pokud s něčím nesouhlasím nebo nechci, nic mi nenutí, jen navrhne alternativy. Jediné co mi vadí je, že mě třeba sama neinstruuje o důležtých informacích a musím vědět sama a zeptat se...to mi samozřejmě ráda zodpoví. Stejně tak bych se nedozvěděla ani výsledky testů.

  Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře