Zobrazit lékaře

Plastická chirurgie, chirurgie, ortopedie a rehabilitace Brno. Více

Lékařský dům Laurea

Bulharská 29

61200 , Brno , jihomoravský

Plastická chirurgie, chirurgie, ortopedie a rehabilitace Brno.

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Michal Navrátil Jiný

Je to PAN doktor. Profík každou sekundu. NIKDY se nevykašlal ani na mě, ani na moje zdraví.....a že jsem pár zubařů testla, než jsem si HO našla. Když o něm někomu povídám, závidí mi. Je totiž zažité zubaře se bát. Já za panem doktorem chodím ráda. On splňuje všecko to, co by lékař měl - empatie, cit, preciznost. NIKDY HO NEOPUSTÍM

Lékař: MUDr. Filip Hudeček Jiný

MUDr.Filip Hudeček je skutečně PAN doktor. Byl jsem velmi překvapen jeho ochotou, porozuměním, a hlavně profesionálním přístupem, který se jen tak nevidí. Trpěl jsem několik měsíců jako zvíře, neskutečné bolesti kolene, skoro jsem nemohl chodit a řídit auto bylo pro bolest téměř vyloučené. Pan doktor Hudeček mi provedl laparoskopickou operaci menisku a najednou jsem jako znovuzrozený. Druhý den po operaci jsem šel domů a třetí den už jsem chodil po bytě bez berlí, téměř bez bolesti. Jednoznačně doporučuji pana doktora je to opravdu odborník a navíc skvělý člověk.

Lékař: MUDr. Tomáš Zelníček Jiný

Skvělý lékař - profesionální, citlivý přístup. Vše vysvětlí, poradí, ošetření nijak nezdržuje. Opravdu skvělý přístup k pacientovi. Paní sestřička také skvělá :-)

Lékař: MUDr. Tomáš Zelníček Jiný

Naprosto profesionální přístup, jak pana doktora, tak paní sestřičky. Vytvářejí spolu atmosféru, při níž se člověk cítí být vážený a ztrácí prvotní stud.

Lékař: MUDr. Eva Medunová Pece v tehotenstvi

K pani doktorce jsem chodila nekolik let. Pokud jsem nemela zadne problemy a chodila jen na preventivni prohlidky, nebyl problem.
    Jakmile jsem byla tehotna, pani doktorka u mne nerozpoznala preeklampsii. I pres to, ze jsem si stezovala na velke otoky. Pri ledvinove kolice, kterou jsem v tehotenstvi prodelala, mi rekla,ze predcadne rodim a vybavila mne horcikovymi injekcemi..nasledne po hospitalizaci se mne ptala, jakto ze jsem ji nerekla,ze mam priblemy s ledvinami. O tom,ze ledvinova kolika muze vzniknout i v dusledku ulozeni plodu v deloze, se vubec nezminila.
    Nasledne jsem po par letech prodelala mimodelozni tehotenstvi, ktere pani doktorka take nerozpoznala. Zachranili me na posledni chvili ve FN Brno.
    Po teto zkusenosti jsem jiz k pani doktorce prestala chodit.

Lékař: MUDr. Filip Hudeček artroskopie ramene

K panu doktorovi jsem se odhodlal po cca roce bolestivosti AC skloubení, která mě v běžném životě zásadně neomezovala, ale zněmožňovala mi dělat moje oblíbené sporty (tenis a fitness). Byl to třetí lékař, u kterého jsem byl. Oba předchozí lékaři mě od operace odrazovali se slovy "pokud je to snesitelné, na operaci nechoďte, smiřte se s tím, že nebudete hrát tenis, a najděte si jiný sport". Pan Hudeček po krátké prohlídce (vč. podkladů od předchozích doktorů) nabyl podezření, že je problém širšího charakteru, a navrhl jednoduchý artroskopický zákrok s tím, že pokud tam objeví cokoli dalšího, než deformaci AC, rovnou to během zákroku taky "poopraví". Protože jsem na něj dostal jen výborné reference, odhodlal jsem se k zákroku.

Přístup pana doktora byl super, je to milý člověk, poslouchá a chápe. Měl pochopení pro to, že sport je důležitým aspektem kvality mého života. Vše mi perfektně vysvětlil, uklidnil mě, a i komfort na klinice byl na špičkové úrovni.

Nakonec skutečně během artroskopie pan doktor objevil nejen deformaci AC, ale silné poškození tíhového váčku a natržené labrum bicepsu. Vše rovnou opravil (byl jsem na sále přes 2 hodiny). Odpoledne mi pak vše vysvětlil a nabídl i shlédnutí videa, které jsem s prominutím odmítl :-) Poctivě mi taky ukázal, jak zahájit rekonvalescenci a dal doporučení na dobré fyzioterapeuty.

Suma sumárum - po 3 měsících už bylo vše zahojené a já skoro nevěděl, že jsem na nějaké operaci byl. Rok po operaci už naplno sportuju, můžu zvedat i činky fakticky bez omezení. Moc děkuju panu doktorovi a můžu jedině doporučit - nebojte se svěřit do jeho rukou, je to opravdu odborník!

Jan Predný

Lékař: Prim. MUDr. Martin Man laparoskopické odstranění žlučníku

Velice ráda doporučuji pana doktora. Je to perfektní lékař, ochotny vyjít vstříc pacientovi. Má lidský, přátelský přístup.

Lékař: MUDr. Filip Hudeček Zraněné rameno

Dr. Hudeček patří mezi nejlepší doktory, které jsem kdy poznala. Loni mně jako jediný lékař přišel na pooperační potíže (operace prováděna v Úrazovce, tříštivá zlomenina ramene), díky němu jsem šla na novou operaci, která mně zachránila rameno. Jako jediný lékař provedl velmi důkladné vyšetření, nechal udělat rtg z různých úhlů, ne jak v nemocnici, kde jsem stála jak ovce jen zepředu/zezadu. Pan doktor má cit nebo 6.smysl, přišlo mu divné, že po měsíci s ramenem nehýbu. V nemocnici mně říkali, že je to normální, pooperační stav. Díky panu doktorovi s ramenem hýbu prakticky normálně.
    Stejně tak pomohl letos i synovi, který sportuje a rameno je pro něj hodně důležité. V nemocnoci (Itálie) nic nenašli, pan doktor našel, kde je problém a po důkladném vyšetření jsme nasadili léčbu. Synovi jsem k tomu přidala ještě soukromou fyzioterapeutku a po cca 6 týdnech syn může skoro naplno trénovat. Moc děkuji za vše.

Lékař: MUDr. Tomáš Uher Bolení kolene

Pan doktor Uher je výborný lékař - konečně mi pomohl nalézt/označit problém a snad jsem na dobré cestě vyřešit mé trápení s kolenem. Na rozdíl od jiných brněnských "ortopedů-odborníků" pacientům pomáhá a nekasíruje z nich jen peníze, jako například doktor P. na Viniční...

Lékař: MDDr. Michal Navrátil Změna zubaře

Výborný, empatický profesionál. Předem vždy upozorní, co a jak se bude provádět, navrhne možnosti a i cenu předem. Chodíme k němu celá rodina.
    Děkuji :-) Majka