Zobrazit lékaře

Plastická chirurgie, chirurgie, ortopedie a rehabilitace Brno. Více

Lékařský dům Laurea

Bulharská 29, Brno-střed

61200, Brno, jihomoravský

Plastická chirurgie, chirurgie, ortopedie a rehabilitace Brno.

Nejbližší zařízení

• Tomáš Vyroubal

Ortoped, MUDr.

• D

Bohužel, na rozdíl od ostatních musím napsat nedoporučuji.
      K panu doktorovi chodím déle než rok s oteklým kolenem, punkce 2x do měsíce a stále žádný výsledek, pouze rentgen na kterém se nic nenašlo a injekce do kolene s doplatkem 880Kč, po které se můj stav ještě zhoršil.
      Stále mi předepisuje protizánětlivé léky. Na další vyšetření, včetně cévního mě prý poslat nemůže,(měl jsem oteklou nohu od kolene dolů) neudělal ani ultrazvuk.
      Po roce na moji žádost u prakt.lékaře odebrána krev a zjištěny borelie, dostal jsem k protizánětlivým lékům ještě antibiotika a koleno stále plné tekutiny.
      Proto jsem p.doktora po roce poprosil jestli by nemohl punktát poslat na rozbor, řekl že ano.
      Po 14 dnech když jsem přišel znovu na vytažení vody jsem se ptal na výsledky rozboru, řekl že nejsou ještě hotové. Za dalších 14 dnů jsem šel opět s plným kolenem na punkci a ptal se na výsledek rozboru.
      A jaké bylo moje překvapení, když jsem se po měsíci stálého ptaní na výsledek rozboru, od p.doktora dozvěděl, že celou tu dobu LHAL a po měsíci čekání přiznal že rozbor punktátu, vůbec nenechal udělat! Navíc se vymlouval, že neví kde se to dělá, kam by to poslal a podobně.
      Co na to říct, ať si každý rozumný člověk udělá úsudek sám.

• 22.1.2013 mi MUDr Vyroubal operoval koleno - arthroskopie levého kolena na jednodenní ortopedii v Blansku. Výsledek a následná starost o mne jako svého pacienta byla vynikající.Vše mi dopodrobna vysvětlil před operací i následná péče byla na vysoké profesionální úrovni. Všem vřele doporučuji!!!!

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Helena Veselá

Anesteziolog, MUDr.

• N

Paní doktorka je profesionální, příjemná a umí jednat s lidmi. Po narkóze od ní jsem se probudila brzy po operaci a nebylo mi vůbec špatně.

• Tomáš Zelníček

Chirurg, MUDr.

• K

Nesmírně příjemný, inteligentní, citlivý lékař, který vše klidně vysvětlí. Kéž by takových bylo víc.

• EVA BOSÁKOVÁ

Zubař, MDDr.

• S

Opravdu šikovná a pečlivá lékařka, která brilantně ovládá práci s kompozitní výplní a nejen s ní. Zákrok v jejích rukou je téměř bezbolestný a šetrný. Navíc její úsměv pomáhá zapomenout, že by návštěva zubního lékaře měla být negativní záležitost. Ordinace je moderně vybavená s kvalitními nástroji i materiály, které sledují moderní trendy. Vřele doporučuji.

• J

Paní zubařka je velice milá, důsledná a ochotná cokoliv vysvětlit. I větší problém vyřeší velmi šetrně a citlivě. Jsem maximálně spokojená a mám fakt radost, že jsem ji objevila! :)

• Lukáš Krupička

Zubař, MUDr.

• A

Letos je to už deset let, co se mi pan doktor stará o zuby. Po "péči" mé bývalé doktorky (i sám pan doktor naznal, že by měla vrátit diplom) a navíc absolutně nevhodné volbě permanentních rovnátek (ale to jen těžko může ovlivnit dospívající děcko) prostě nedám dopustit na neuvěřitelně trpělivého, fajnového a špičkového doktora, který je se všemi moderními metodami snad vždy ještě o krok napřed než ostatní doktoři. Je pravda, že moje peněženka občas dost krvácí, ale zato můžu i já svým přístupem a odkládáním důležitých věcí na později. Pan doktor i všichni ostatní, které v LK dentě potkávám, boří mýty o zubařích, do ordinace i z ní člověk chodí s dobrou náladou, o čemž se mi před těmi deseti lety ani nesnilo :) Díky!

• K

K panu doktorovi chodíme celá rodina již několik let a jsme naprosto spokojení. Zákroky jsou bezbolestné, člověk jde do ordinace s naprostým klidem a odchází s úsměvem na tváři. Pan doktor vždy odvede precizní práci. Je vstřícný,milý, stejně tak i sestřička. Doporučujeme všem tohoto skvělého odborníka. Kdo se pro něj rozhodne, už nepůjde jinam.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Michal Navrátil

Zubař, MDDr.

• Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: Změna zubaře

Výborný, empatický profesionál. Předem vždy upozorní, co a jak se bude provádět, navrhne možnosti a i cenu předem. Chodíme k němu celá rodina.
      Děkuji :-) Majka

• Mladý, ale velice šikovný doktor! Vše vysvětlí a pak i bezvadně provede. U něj jsem se přestal bát chodit k zubaři.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Igor Čižmář

Chirurg, Doc. MUDr.

• Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: chirurgická konzultace

dr. čižmář je možná odborník, ale v žádném případě ho nedoporučuji, finanční zájem převažuje nad lékařskou péčí, peníze jsou na prvním místě. Toto v medicině je špatné a on je přesná ukázka, jak se to nemá dělat. Navrhl mrzačíci operaci, která vůbec nebyla potřeba, jiný lékař to zpravil a v pohodě. Je to sice klinika, ale určitě nedoporuji a nejsem sám!!!

• Děkuji panu doc.Čižmářovi za opravení palce,který zase slouží.Poděkování patří všem na trauma oddělení,lidský a profesionální přístup.K Vám by měli chodit na ,,kukačku'' kolegové z jiných nemocnic.
      Moc děkuji Hana Sahaj.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Tomáš Uher

Chirurg, MUDr.

• Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: Bolení kolene

Pan doktor Uher je výborný lékař - konečně mi pomohl nalézt/označit problém a snad jsem na dobré cestě vyřešit mé trápení s kolenem. Na rozdíl od jiných brněnských "ortopedů-odborníků" pacientům pomáhá a nekasíruje z nich jen peníze, jako například doktor P. na Viniční...

• A

Vynikající lékař, schopný s přesnou diagnostikou. Profesionální, ale i lidský přístup lékaře, který řešil chyby jiných. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Václav Kůra

Ortoped, MUDr.

• D
      Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny - I. ortopedická klinikaSlužby: Blokace bederní páteře

Pan doktor V. Kůra mi při akutní blokaci bederní páteře a zjištění posunutého obratle s posměchem sdělil, že se s tím mám smířit. Pan doktor mi byl doporučen jako jeden z nejlepších a k mému velkému zklamání jsem odcházela spíše psychicky zdeptaná.
      Děkuji za radu!

• Ž

Dr. Kůru znám již více let z práce. Je to výborný doktor ale hlavně i člověk. Minulý rok mi dělal koleno meniskus a v pohodě. Zkrátka a dobře když k ortopedovi tak k Vaškovi Kůrovi

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Martin Man

Chirurg, Prim. MUDr.

• I
      Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: laparoskopické odstranění žlučníku

Velice ráda doporučuji pana doktora. Je to perfektní lékař, ochotny vyjít vstříc pacientovi. Má lidský, přátelský přístup.