Golovinova 1559, Kadaň
Nemocnice Kadaň s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Záluží 1, Litvínov
Paracelsus, s.r.o. (mapa)

Pan doktor už by měl odejít do důchodu. K "zánětu spojivek" mi bylo řečeno, že mám víc nosit brýle, že se mi pak nedostane nic do oka a nebudu z toho mít zánět spojivek (jiná oční lékařka mi navíc později diagnostikovala jiný typ zánětu). Následně mi byla předepsána kožní mastička, která mi oči jen podráždila... Žádné pozvání na kontrolu, arogantní jednání.

Už mě nebavilo nosit brýle, proto jsem podstoupil laserovou korekci zraku. A teprve tam se zjistilo, že nosím na každé oko o 0,75 dioptrií víc, než je nutné a to celých deset let! Děkuji "doktore Metelko" za skvělé měření. Nedoporučuji!!!

Pan doktor Metelka mi po vyšetření předepsal na šedý zákal brýle. Nemám další komentář a doporučuji lékaře nenavštěvovat.
Doležal Martin

Pana Metelku jsem si vybrala náhodně při změně registrace očaře a nelituji. Je ochotný, milý, vtipný a ani jeho sestřičce, která je velice sympatická, nelze nic vytknout. Jsem ráda, že jsem přestoupila právě k panu doktorovi Metelkovi a tímto mu za jeho přístup děkuji.

Se silným zánětem jsem hledala pomoc na poliklinice v Chomutově a dostala jsem se k panu MUDr. Metelkovi. Když jsem ho viděla v jeho potemělé ordinaci, stařičkého pána, vzpomněla jsem si na film Marečku, podejte mi pero a viděla v něm toho klepajícího se soudruha profesora, který pronesl všem známou větu: Nepotěšil jste mne, ani já vás nepotěším. Doktor Metelka mi oči prohlédl, řekl mi, že v nich mám pěknej sajrajt a že to dáme dopořádku.Jak pravil, tak udělal. Byl milý, působil na mě vitálním dojmem a ještě mi doporučil jednu kliniku v Praze. Vyšetření bylo rychlé, nikde jsem nečekala a oko mi vyléčil. Dokud tu bude, budu chodit jen k němu.