Oční lékař Litvínov

• Duchcovská 53, Teplice Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• Oční lékař

„Paní doktorka je velmi milá, trpělivá a profesionální - rovněž i sestřička a tak jsem už roky spokojena

U NEMOCNICE 3063, TEPLICE, TEPLICE Mapa

MUDR. IVANA EICHLOVÁ, PRIVÁTNÍ OČNÍ LÉKAŘKA, APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK

• „Panu doktorovi Kordovi a jeho kolegům z Oftexu nikdy nebudu dost vděčná. Pan doktor přijal mého syna k léčbě oka po úrazu kdy v Praze po měsíci "léčby" sdělili, že pro 20leteho syna nemají léčbu. Pan doktor syna vyléčil na oko vidí a dokonce se mu zlepšilo i jeho druhé tupozrake oko. Pane doktore, děkuji Vam z celého srdce za komplexní léčbu... A to nás obou. Optimismus a naděje kterou jsme od Vas dostávali nastartoval proces léčby a vše po roce se zlepšilo a syn vidí a může žít plnohodnotný život. Děkuji za sebe jako mámu a děkuji za svého syna. S vdecností, láskou Jindra Kňapova Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Oftex s.r.o.

• „K paní doktorce chodím již přes 10 let, má velmi příjemné jednání, pečlivá ve všech vyšetřeních, vše vysvětlí. Přesto, že máme očního lékaře ve městě, raději dojíždím 20 km, protože s její péčí jsem nadmíru spokojena. A kterákoliv sestřička u ní mi vždy vyšla vstříc co se týká objednací doby, potřebovala jsem to obzvlášť když jsem chodila do práce. Nikdy jsem nezažila, že by se chovala kterákoliv nepříjemně, pouze ty pacienty, kteří se snažili dostat se do ordinace neobjednáni, musely slušným způsobem odkázat do patřičných mezí. Více

• Oční lékař

„Velmi příjemný a otevřený k pacientovi.Vše vysvětlí a má trpělivost s námi,staršími pacienty ! Byla jsem mile překvapena po předchozí zkušenosti u jiného lékaře stejné odbornosti Více

Lipová 807/14, Most Mapa

Odborný oční lékař pro dospělé a děti

Tř. Budovatelů 2957, Most Mapa

Oční ambulance Most s.r.o.

• Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• „Klinika krásná, příjemná. Pan doktor Poc jako vždy ochotný, milý, trpělivý. Ostatní personál také na jedničku s hvězdičkou. Vždy si s mou těžkou vadou pan doktor věděl rady a nebyl netrpělivě při zkoušení různých skel, aby mi pomohl co nejvíce. Více

Beethovenova 1632, Chomutov Mapa

• Beethovenova 1632, Chomutov Mapa

• „Jsem velmi spokojena.

U nemocnice 294/3064, Teplice Mapa

Oční ordinace

• Oční lékař, Chirurg, Dermato… log, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• „K paní doktorce chodíme celá rodina už dlouho. Ona i sestřička jsou vždy milé, vstřícné a usměvavé. A už jen tato "maličkost" léčí. Vždycky se do ordinace moc těšíme. Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

Oční ordinace MUDr Lahodná s.r.o.

• „Jednoznacně doporučuji, nejlepší oční lekářka v Mostě a okolí, nejenže pečlivě vše vyšetrí, ale také i srozumitelně a trpělivě vysvětlí. Setřička je úžasná a pomaha jeste nad ramec svych povinnosti. Setkala jsem se vzdy s pochopenim a pomoci. Dekuji G.Pufflerova Více

Moskevská 508, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

• „Jsem velmi spokojená, oční víčka jsou velmi pěkně a souměrně upravená. Hojení probíhá v pořádku. Po necelém týdnu jsem zpět v práci. Paráda! Přístup paní doktorky i ostatního personálu nadstandardní. Všechny dotazy zodpovězené k maximální spokojenosti. Více

Poliklinika Chomutov

Beethovenova 1632, Chomutov Mapa

SOLOMONIS s.r.o., oční ambulance

• Oční lékař, Chirurg, Dermato… log, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Poliklinika Chomutov

• Oční lékař, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Oční lékař, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Urolog, Pediatr Více

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice