Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

Jana Evangelisty Purkyně 270/5

434 64 , Most , ústecký

Lékař: MUDr. Pavlína Plášilová Jiný

Z paní doktorky jsem neměla dobrý pocit a při druhé návštěvě (pro ní poslední) jsem si ho bohužel potvrdila. Paní doktorka je docela arogantní a věc prostě uzavře s tím,že se nemůže zmýlit. Vložky do bot vyřeší vše. Když by mě noha znovu bolela,tak se mám objednat. Čekací doba je bohužel u všech odborných lékařů několik měsíců. Po druhé návštěvě jsem se podívala na hodnocení paní doktorky a zjistila,že to není jen můj subjektivní názor. Takže, kdybych měla znovu obtíže, k paní doktorce se určitě neobjednám.

Lékař: MUDr. Pavlína Plášilová Jiný

U paní doktorky jsem byla s 3tydenim miminkem na vyšetření kyčlí a tak hrozný přístup od lékaře jsem ještě nezažila. Naprostá arogance a neochota cokoliv vysvětlit, po půl minutě na mě hodila frejkovu peřinku a bez dalšího vysvětlení jsme byly vykmitnuty z vyšetřovny. Doporučuji jet pro další názor k jinému ortopedovi tak jako jsme to udělaly my.

Lékař: MUDr. pavel zikmund Jiný

moc dekuji panu Zikmundovi,maminka se 4 roky poradne nevyspala a nikdo si nevedel rady a pan Zikmund mimo svou specializaci bez podrobneho vysetreni stanovil diagnozu ktera mamince pomohla