Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

(4 názory)
Zobrazit lékaře

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

Jana Evangelisty Purkyně 270/5

434 64 , Most , ústecký

• Pavlína Plášilová

Ortoped, MUDr.

• Š

Paní doktorka je úžasná, její přístup je věcný, ale velmi profesionální, hlavně rozumí své práci. Je to člověk na správném místě. Je poctivá a snaží se pomoci všemi možnými dostupnými prostředky. Jsem s ní velice spokojena.

• H

Paní doktorku nedoporučuji z důvodu jejího velice arogantního jednání vůči pacientovi. Trpím artrózou v obou kyčlích + zdravotní komplikace v oblasti páteře. Každý pacient s artrózou ví, o čem mluvím - bodavé bolesti ve dne i v noci + snížená pohyblivost v obou dolních končetinách.
      Paní doktorka neprojevila při vyšetření ani trochu té obyčejné lidskosti. Při vyšetření mi za nohy "tahala" do stran, až jsem křičela bolestí, neboť zřejmě chtěla dokázat, že si problémy s pohyblivostí vymýšlím, a ještě mě při tom pobízela slovy "ať uvolním svaly v dolních končetinách", což mi opravdu nešlo, protože jsem měla příšerné bolesti v oblasti kyčlí a paní doktorka tak byla čím dál naštvanější, takže jsem se během jejího vyšetření cítila jako obtížný hmyz.

• pavel zikmund

Ortoped, MUDr.

• A
      Umístění: Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.Služby: Jiný

moc dekuji panu Zikmundovi,maminka se 4 roky poradne nevyspala a nikdo si nevedel rady a pan Zikmund mimo svou specializaci bez podrobneho vysetreni stanovil diagnozu ktera mamince pomohla

• Pavel Elexa

Urolog, MUDr.

• E
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Velmi ochotný, vstřícný a klidný. Vyslechne a pomůže. Takto komplexně včetně ultrazvuku a odběru krve a moči mne ještě žádný lékař nevyšetřil.