Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Pavlína Plášilová Jiný

Paní lékařka, je sice dost věcná a občas i protivná, ale vždy dělala svou práci poctivě... jak u mě před x lety se zády, tak nyní u syna.

MUDr. Pavlína Plášilová Jiný

Dnešní návštěva mě ujistila, že k paní doktorce už nikdy. To pojedu radši do jiného města. Syn vodu v koleni a chtěla nás objednat až za dva měsíce. Když jsem řekla, že má syn to co má, tak nás tedy laskavě vzala. Ani neřekla co mu bude dělat a najednou vidím, že bere sestra jehlu a jde na něj. Bez jediného slova. Na syna protivná a urýpaná. Děkuji, víckrát nikdy

MUDr. Pavlína Plášilová Jiný

Velmi nepříjemné jednání až arogantní její zdravotní sestry, dle úsudku zřejmě již v důchodovém věku. Vrána k vrane sedá. Co se týká přímo paní lékařky, je to jak se zrovna vyspí. Buď nemluví a nebo je arogatni. Vyšetření, pokud se to dá tak nazvat, je otázka maximálně minuty. Všechno vyřeší vložky do bot. Úsečně řekne pár slov, když máte štěstí a už na Vás kouká, že co tam ještě sedíte. Na to, že paní lékařka má zaplaceno od pojišťovny a vsichni si to hradime, mám jinou představu o lékařské péči. Za mě určitě nedoporučuji!

MUDr. pavel zikmund Jiný

Pán doktor Zikmund je velice dobrý,jsem šťastná že operaci rukou mi dělal pán doktor.A pomůže každému pokud to situace,schopnosti dovolí, .Nestihne ani si dát svačinu,čaj ani oběd.V dnešní době si pacienti neuvědomí že je člověk jako každý,není to robot.Komu se to nelibí může si hledá jiného lékaře:)¨takových lékařů je málo čím jsem prošla mého zdraví.

MUDr. Pavlína Plášilová Jiný

Z paní doktorky jsem neměla dobrý pocit a při druhé návštěvě (pro ní poslední) jsem si ho bohužel potvrdila. Paní doktorka je docela arogantní a věc prostě uzavře s tím,že se nemůže zmýlit. Vložky do bot vyřeší vše. Když by mě noha znovu bolela,tak se mám objednat. Čekací doba je bohužel u všech odborných lékařů několik měsíců. Po druhé návštěvě jsem se podívala na hodnocení paní doktorky a zjistila,že to není jen můj subjektivní názor. Takže, kdybych měla znovu obtíže, k paní doktorce se určitě neobjednám.

MUDr. Pavlína Plášilová Jiný

U paní doktorky jsem byla s 3tydenim miminkem na vyšetření kyčlí a tak hrozný přístup od lékaře jsem ještě nezažila. Naprostá arogance a neochota cokoliv vysvětlit, po půl minutě na mě hodila frejkovu peřinku a bez dalšího vysvětlení jsme byly vykmitnuty z vyšetřovny. Doporučuji jet pro další názor k jinému ortopedovi tak jako jsme to udělaly my.

MUDr. pavel zikmund Jiný

moc dekuji panu Zikmundovi,maminka se 4 roky poradne nevyspala a nikdo si nevedel rady a pan Zikmund mimo svou specializaci bez podrobneho vysetreni stanovil diagnozu ktera mamince pomohla

Kontakt

Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most 434 64 Zobrazit v Goole Maps