Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice Kadaň je v roce 2009 již počtvrté nejlepší nemocnicí Ústeckého kraje. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Kadaň s.r.o.

Golovinova 1559

432 01 , Kadaň , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice Kadaň je v roce 2009 již počtvrté nejlepší nemocnicí Ústeckého kraje.

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Kovanda

  Pan Kovanda má sice pozitivní přístup a rozptyluje vás povídáním o kde čem, nicméně zákroky jsou podezřele rychlé, při upozornění na bolest nebo dírku v zubu řekne, že tam nic nevidí a nic bolet nemůže. Dodá, že "jiní pacienti jsou na tom i hůř" a do pár minut je hotovo- venku čekají další pacienti objednání na stejný čas. Plomby mi mnohokrát vypadly a musela jsem přijít znovu. Po dlouhodobém upozorňování že cítím velký tlak ze stran zubů nepoznal, že mě tlačí rostoucí zuby moudrosti. Až za 5 minut 12 jsem byla odeslána k "odborníkovi" na zuby moudrosti do krajského města kde jsem při zákroku omdlela a následující dny pocítila tu největší bolest v celém životě, bez schopnosti zvednout se vůbec z lůžka. Změnila jsem zubaře a na RTG se ihned ukázalo, že každý původně malý kaz odvrtaný a zaplombovaný u Dr. Kovandy nebyl dobře odvrtán, a tak se pod plombou ještě 2x či 3x prohloubil. Výsledkem dlouhodobé péče Dr. Kovandy je, že ani jeden můj zub nezůstal bez kazu. Každý jeden zub je třeba kompletně přeďělat u nového zubaře, kde je standartem na 1 zub vyhradit 1.5 hodiny čistého času a kvalita zákroku je tedy nesrovnatelná.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lenka Hamplová

  Paní doktorka byla vždy velice ochotná, milá a rychlá. Byla jsem spokojená a při neustálých problémech jsem ji navštěvovala velmi často - v domnění, že dělám správně. OMYL! Po přestupu k jiné zubařce jsem se nestačila divit - 17 KAZŮ !!! Ať to byly zuby nedávno opravené nebo léta netknuté, byly kazy hluboké. Prostě péče "opravit rychle a jen po povrchu". Léta jsem vychovalovala její práci, dnes mohu říci jen NEDOPORUČUJI !

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu