Zobrazit lékaře

Nemocnice Kadaň je v roce 2009 již počtvrté nejlepší nemocnicí Ústeckého kraje. Více

Nemocnice Kadaň s.r.o.

Golovinova 1559

432 01 , Kadaň , ústecký

Nemocnice Kadaň je v roce 2009 již počtvrté nejlepší nemocnicí Ústeckého kraje.

Typ zařízení

• nemocnice

• Jiří Sušický

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Ordinace vypadá jak z dob před 30-ti lety. Sestra je velmi nepříjemná a velmi neochotná, čekací doba dlouhá. Po odborné stránce asi OK, musím uznat, že mi pomohl.

• Ano svérázný doktor...ale odborník na svém místě, vše dopodrobna vysvětlí a nic nepodceňuje.
      Chodím k němu douho a neměnila bych!!!Zcela mu důvěřuji !!!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Hana Beranová

Praktický Lékař,

• M

chodím k ní já i muj přítel. to že čekám kolikrát až 4 hodiny v čekárně a bere každeho oklolo kdo si zaklepe tak to bych jeste mozna prekousla ale to ze muj chlap si tam jde pro leky na redeni krve a pokazde kdyz tam prijde ( bere prasky uz nekolik let) tak se strasne divi ze bere leky na srdce a ze uz byl dvykrat na operaci... ona nevi o svych pacientech vubec nic podle meho nazoru !!!

• nejhorši lekařka

• Alena Peštuková

• M

velmi dobrá zubařka, příjemná a ochotná, sestra také

• J

Netřeba komentáře, její vysoce kvalitní práce a výsledky se chválí samy.

• Marie Hrabětová

Zubař, MUDr.

• Bohužel musím dát negativní hodnocení. Nosila jsem leta sundavací rovnátka (současná zubařka mi řekla, že vada, kterou mám se jimi srovnat nedá), když jsem se rozhodla pro fixní, chtěla mi vytrhnout 3 zuby(!!), nebyla ochotná se dohodnout na splátkách (a podle mě byla cena za kovová rovnátka dost vysoká, jinde mi o pár tisíc dráž udělali bílá). Na současné ortodoncii mi vytrhli jeden zub a stejně mám pořád lehkou mezeru, která se mi zatím nesrovnala (po třech zubech bych asi měla díru).

• k paní doktorce MUDr. Marii Hrabětové již chodím 20 let. ( to nám to ale letí)
      Hodnotím jí jako velice schopnou lékařku. Je to velice příjemná, klidná paní.
      Své práci rozumí, tato profese je pro ní posláním.
      O tom, že je to velice příjemná osoba hovoří také to, že po celou dobu spolupracuje s jednou sestřičkou, která by jako její chování zrcadlila.

Přeji této paní doktorce i její sestřičce mnoho dalších spokojených pacientů.

Jarmila Hlaváčková - Kadaň

• Antonín Metelka

Oční Lékař,

• Pan doktor už by měl odejít do důchodu. K "zánětu spojivek" mi bylo řečeno, že mám víc nosit brýle, že se mi pak nedostane nic do oka a nebudu z toho mít zánět spojivek (jiná oční lékařka mi navíc později diagnostikovala jiný typ zánětu). Následně mi byla předepsána kožní mastička, která mi oči jen podráždila... Žádné pozvání na kontrolu, arogantní jednání.

• T

Už mě nebavilo nosit brýle, proto jsem podstoupil laserovou korekci zraku. A teprve tam se zjistilo, že nosím na každé oko o 0,75 dioptrií víc, než je nutné a to celých deset let! Děkuji "doktore Metelko" za skvělé měření. Nedoporučuji!!!

• Stanislav Voráč

Dermatolog, MUDr.

• K

Skvělý lékař.. Vice snad ani není potřeba psát. Synovi pomohl od AE mel velmi silné projevy nyní má pár ložisek, jinak je čistý. Vše jen díky panu doktorovi. Víc takových jako je on!

• M

Pana dr. Voráče navštěvuji velmi ráda, jelikož mi vždy dobře poradí, vysvětlí a především pomůže. Je velmi přátelský, komunikativní, milý a je vidět, že svojí práci má rád. Držím mu palce a přeji mu pevné zdraví! Takových doktorů je velmi málo, čekání je také paráda a hlavně Vás vezme vždy a to bez objednání. U jiných doktorů musíte čekat dva týdny i více, i když máte ošklivý ekzém ( nikdo Vám stejně nepomůže ). Jen tak dál pane doktore!! :-) .

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Lenka Hamplová

• M
      Umístění: Nemocnice Kadaň s.r.o.

Paní doktorka byla vždy velice ochotná, milá a rychlá. Byla jsem spokojená a při neustálých problémech jsem ji navštěvovala velmi často - v domnění, že dělám správně. OMYL! Po přestupu k jiné zubařce jsem se nestačila divit - 17 KAZŮ !!! Ať to byly zuby nedávno opravené nebo léta netknuté, byly kazy hluboké. Prostě péče "opravit rychle a jen po povrchu". Léta jsem vychovalovala její práci, dnes mohu říci jen NEDOPORUČUJI !

• P

Paní doktorka na mě byla vždy moc milá, po celé roky co jsem k ní chodil. Na rentgenu jsem snad nikdy nebyl a podrobnou kontrolu zubů jsem taky neabsolvoval, v podstatě honem honem opravit to nejhorší a pryč. V poslední době, po neustálém vypadávání plomb a opakovaných návštěvách, jsem přestoupil k jiné lékařce. Okamžitě mi udělala rentgen a podrobnou kontrolu a k mému údivu zjistila, že mám 10 kazů!!!!! že budeme trhat zkažený moudrák a čistit kanálky, umrtvovat 2 zuby.....Tragédie. Opravdu zanedbaný chrup! A já chodil snad každý měsíc k p. Hamplové. Takže teď jsem rád, že jsem pryč. Nechci nikoho hanit, pouze zveřejňuji vlastní zkušenost. Podle mě by dnešní zubař měl být úplně někde jinde, z dnešního pohledu je to u p. Hamplové středověk.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Petr Kovanda

• A
      Umístění: Nemocnice Kadaň s.r.o.

Pan Kovanda má sice pozitivní přístup a rozptyluje vás povídáním o kde čem, nicméně zákroky jsou podezřele rychlé, při upozornění na bolest nebo dírku v zubu řekne, že tam nic nevidí a nic bolet nemůže. Dodá, že "jiní pacienti jsou na tom i hůř" a do pár minut je hotovo- venku čekají další pacienti objednání na stejný čas. Plomby mi mnohokrát vypadly a musela jsem přijít znovu. Po dlouhodobém upozorňování že cítím velký tlak ze stran zubů nepoznal, že mě tlačí rostoucí zuby moudrosti. Až za 5 minut 12 jsem byla odeslána k "odborníkovi" na zuby moudrosti do krajského města kde jsem při zákroku omdlela a následující dny pocítila tu největší bolest v celém životě, bez schopnosti zvednout se vůbec z lůžka. Změnila jsem zubaře a na RTG se ihned ukázalo, že každý původně malý kaz odvrtaný a zaplombovaný u Dr. Kovandy nebyl dobře odvrtán, a tak se pod plombou ještě 2x či 3x prohloubil. Výsledkem dlouhodobé péče Dr. Kovandy je, že ani jeden můj zub nezůstal bez kazu. Každý jeden zub je třeba kompletně přeďělat u nového zubaře, kde je standartem na 1 zub vyhradit 1.5 hodiny čistého času a kvalita zákroku je tedy nesrovnatelná.

• A

má opravdu zlaté ruce, ale hlavně úžasný přístup k pacientům, děkuji za trpělivost kterou se mnou měl, měla jsem totiž panickou hrůzu ze zubaře ale pan doktor to zvládl na jedničku :-)) a mě opravdu nic nebolelo, smekám před vámi pane doktore :-))

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře