Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nemocnice Kadaň je v roce 2009 již počtvrté nejlepší nemocnicí Ústeckého kraje.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Stanislav Voráč Jiný

Proč jsem si vybrala tuto ordinaci: • Dobré recenze od přátel a online. • Moje zkušenost: • Pan doktor Stanislav Voráč byl velmi milý, vstřícný a profesionální. • Věnoval mi dostatek času a zodpověděl všechny mé otázky. • Vyšetření bylo provedeno citlivě a bezbolestně. • Pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a dal mi užitečné rady. Co se mi líbilo: • Příjemný a profesionální přístup pana doktora. • Dostatek času pro pacienta. • Jasné a srozumitelné informace. • Lidskost a empatie.

MUDr. Petr Kovanda

Pan Kovanda má sice pozitivní přístup a rozptyluje vás povídáním o kde čem, nicméně zákroky jsou podezřele rychlé, při upozornění na bolest nebo dírku v zubu řekne, že tam nic nevidí a nic bolet nemůže. Dodá, že "jiní pacienti jsou na tom i hůř" a do pár minut je hotovo- venku čekají další pacienti objednání na stejný čas. Plomby mi mnohokrát vypadly a musela jsem přijít znovu. Po dlouhodobém upozorňování že cítím velký tlak ze stran zubů nepoznal, že mě tlačí rostoucí zuby moudrosti. Až za 5 minut 12 jsem byla odeslána k "odborníkovi" na zuby moudrosti do krajského města kde jsem při zákroku omdlela a následující dny pocítila tu největší bolest v celém životě, bez schopnosti zvednout se vůbec z lůžka. Změnila jsem zubaře a na RTG se ihned ukázalo, že každý původně malý kaz odvrtaný a zaplombovaný u Dr. Kovandy nebyl dobře odvrtán, a tak se pod plombou ještě 2x či 3x prohloubil. Výsledkem dlouhodobé péče Dr. Kovandy je, že ani jeden můj zub nezůstal bez kazu. Každý jeden zub je třeba kompletně přeďělat u nového zubaře, kde je standartem na 1 zub vyhradit 1.5 hodiny čistého času a kvalita zákroku je tedy nesrovnatelná.

MUDr. Lenka Hamplová

Paní doktorka byla vždy velice ochotná, milá a rychlá. Byla jsem spokojená a při neustálých problémech jsem ji navštěvovala velmi často - v domnění, že dělám správně. OMYL! Po přestupu k jiné zubařce jsem se nestačila divit - 17 KAZŮ !!! Ať to byly zuby nedávno opravené nebo léta netknuté, byly kazy hluboké. Prostě péče "opravit rychle a jen po povrchu". Léta jsem vychovalovala její práci, dnes mohu říci jen NEDOPORUČUJI !

Kontakt

Golovinova 1559, Kadaň 432 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda