Kochova 1185, Chomutov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Golovinova 1559, Kadaň
Ord. lékaře specialisty - dětské oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Jelikož jsem si první přečetla recenze na paní doktorku, šla jsem do ordinace s nejhorším očekávání. Bohužel jinde nás vzít nechtěli, nebo byla čekací doba příliš dlouhá pro náš akutní problém. Sestřička objednává pacienty vždy v rozmezí jedné hodiny, nikoliv na konkrétní hodinu, tudíž při příchodu do čekárny bylo před námi cca pět lidí. Čekali jsme cca dvacet minut, než konečně sestřička vyšla ven a posbírali a si kartičky a vzala někoho dovnitř (nikdo nevyšel), ostatní říkali, že nevyšla už hodinu! Nás vzala naštěstí hned z důvodu synova nízkého věku, první pacient byl pouze u sestřičky na vykapávání, nás si nejdřív zdlouhavě registrovala a u paní doktorky stále nikdo. Při příchodu do ordinace a otázce od doktorky, co mu je jsem jí odpověděla, na to mi řekla ,,maminko buďte tak hodná a nestanovujte nám tu diagnózy" načež mnou popsaný problém samozřejmě potvrdila. U doktorky je tma a svítí pouze lampička, což se synovi nelíbilo a brečel, to se zase nelíbilo paní doktorce a ptala se mě, jestli tu není někdo s námi, abych mu syna dala ven... Druhá návštěva po týdnu v ordinaci pouze tři pacienti před námi, nicméně cca po deseti minutách vylezla sestřička, že si musí nutně soukromě odskočit, že se omlouvá... Takže opět čekání, než se vrátí, doktorka opět bez práce... Při návratu vzala tedy jednoho pacienta, pak vypisovala recepty a vzala nás, vypsané recepty už ale nepředala, až po našem odchodu... Při zákroku, který dělala paní doktorka synovi někdo stále bušil na dveře (ano, bylo to otravné, navíc syn řval jako na lesy, tudíž to tomu dotyčnému mohlo dojít, ale stejně by se měla chovat profesionálně) tak přitom říkala, jak už ji to dnes se** a podobně.

Paní doktorka je zkrátka svoje. Sestřička je moc příjemná a milá, nicméně podle mého názoru nemá práci vůbec zorganizovanou a pacienty bere podivně, tudíž si zde opravdu dlouho počkáte. Docela by mě zajímalo, kolik pacientů zvládnou za den vyšetřit. Nás už tam nikdo neuvidí, raději si počkáme, až nás vezmou jinde.

K pani doktorce jsem šla ze se mi zhoršil zrak, začínám videt špatně na blizko, jeji reakce me šokovala, dala mi do ruky papir a řekla az mi nebude stacit natazena ruka tak mam prijit. Žádné poradne vyšetření neudělala. Hrůza

C

Je mi 19 let, k pí Novotné chodím od 9 let a i teď se tam víceméně bojím. Souhlasím se vším, co zde píšete. Ani nezdraví a sestra má asi zdvojenou osobnost nebo nevím. Když zjistila, že nemám v řidičském průkazu uvedené zdravotní omezení - krátkozrakost (nevím proč mi to tam obvodní neuvedla) tak na me začala řvát a ze s tím nechce mít nic společného. Podle mě nemá ráda lidi a děti obzvlášť..

Poprvé jsme šli s dcerkou k očnímu , jelikož je to dětská tak jsme šli k ní. Přístup pani doktorky nás šokoval.Lituji , že jsem si recenze na pani doktorku nepřečetla dřív než jsem s dcerkou navštívila ordinaci. Pani doktorka byla velice nepříjemná jak na mě tak na dcerku,člověk má pocit ,že obtěžuje...S takovým jednáním jsem se setkala poprvé a doufám ,že naposled ..K této DĚTSKÉ LÉKAŘCE už nás nikdo nedostane .....

Chodíme k téhle doktorce 3 roky a je to sila malej se nesmí ani hnout . Je netrpělivá na to ze pracuje s dětmi . Neochotná nám napsat druhy poukaz na brýle i když jsme měli na nej nárok . Do 5 let si mužem nechat vystavit dva

Paní doktorka je také pro dospělé, chodila jsem k ní a pokaždé jsem se setkala s tímto- neochota, nevlídnost. Být doktorem, znamená především poslání být druhým lidem oporou v jejich nemoci, snažit se jim pomoci zmírněním jejích potíží nebo je zcela vyléčit. Prvořadá ale je touha lidem pomáhat a mile s nimi komunikovat. Po odchodu z ordinace od této p. doktorky jsem měla pocit, že ji obtěžuji- tato paní není lékař a nesedí tam, kde by měla.

F

Dobrý den, mám stejnou negativní zkušenost jak se sestrou tak s paní doktorkou. Obvodní lékařka mě poslala s mým 13 měsíčním synem na vyšetření oka, jelikož si už přes týden mne očička, promrkává a trochu šilhá na jedno oko. Jelikož i já mám oční vadu, dá se předpokládat, že by to i on mohl mít. Tudíž jsme šli k pí Novotné, jelikož jiná oční na poliklinice není. Hned při otevření dveří mi sestra neskutečně vynadala co tady dělám a proč tam vůbec jsem a co chci. Tak jsem ji řekla, že nás posílá obvodní, že ona zánět nevidí tak by se na to měla podívat oční. Ta se namyšleně otočila a řekla no počkejte zeptám se doktorky jestli ho vůbec vyšetří. A zabouchla dveře. Stála jsem tam jak opařená a čekala co se bude dít. Asi po 10 minutách v čekárně otevřela a řekla no pojďte, co mám s Vámi dělat. No tak jsme šli a hned co jsme vešli do ordinace jsme dostali opět milé přivítání. Už jsem byla opravdu vytočená. Doktorka nebyla schopna pozdravu a hned spustila a co mu je? Tak jsem jí to vylíčila a ona mi na to odpověděla: A co s ním mám jako dělat? No to už jsem pěnila. Tak jsem ji řekla, alespoň se na něj podívejte, tak se na něj a podívala a řekla hm, a co s tím. To už jsem se zvedala a řekla jsem jí, že odcházím, že na to nemám žaludek. Od té doby sháním lékaře na úrovni, který by se na malého nejen podíval, ale i vyšetřil a zjistil oč se vlastně jedná. Nevíte některá z Vás o nějakém slušném , který sedí na správném místě? O paní Novotné už nechci ani slyšet. Opravdu neprofesionální!!!!!!

dámy,mám malého syna a tudíž jsem nejistá jít k této mudr na vyšetření po vašem názoru,je vlastně tady jediná,je to hnus neni na výběr,ale pozor existuje lékařská komora ,ke které můžete napsat to vše co píšete sem a oni si to ověří a něco s tím udělají,nebojte se s tim něco udělat,je to pro naše děti néé?a buď se uvolní místo pro někoho jiného a vstřícného nebo se hold bude pani mudr změnit.jdu tam v pondělí a pozor na mě,na malého ne ani tříletého nikdo řvát nebude,tak se ozvu a vy také,má ještě ordinaci v Cv,tak ať si je tam a sem neleze.ju?no néé sohlasíte maminky?

C

nespokojenost že všech stran

Minulý týden jsem se přesvědčila,že už tam opravdu nepujdu. Syn týden červené oči nic jineho žádné pálení nic.Přišli jsem tam dostali jsme vynadáno,že jsme nepřišli dřív dala mu kapky které stejně nepomohli. Vyšetření probělo tak že si sedla k přístroji v ordinaci a syn na proti ní řekla at si položí bradu a čelo a než to udělal tak ona vstala a bylo hotovo tak nevím co stihla teda. A největší věc, která mě dostala na poslední kontrole tam by se synem táta napsala mu brýle s tím že si má rozmyslet jestli je bude nosit že je to jen na synovi.ten se rozhodl,že je nechce. A my jsme ted dostali vynadáno že je nemá tak absolutně nechápu proč to řekla. Chování nemá nejen k dětem ale i k rodičum!!!!! Tím chci říci že jena hvězdička je na tuto doktorku moooooc!!!!!