Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zdeněk Kopecký
Ord. praktického lékaře pro dospělé

U zámeckého parku 2003, Litvínov 43601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Neochotný, zajímají ho jen peníze pojišťoven, nenechá domluvit, skáče do řeči a zvyšuje hlas, neprofesionální chování, které do ordinace dle mého nepatří. Na 99% věcí zní jeho odpověď “neudělám, je to drahé, nic vám platit nebudu apod.” Upřímně neznám nikoho spokojeného a už nikdy více. Dále jsem volala kvůli objednání, bolesti v krku a odpověď lékaře zněla: bolí vás v krku? Jděte si do lékarny pro Orofar.

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    Skvělý lékař.Lidský i profesní.Vždy přesně určí diagnózu i způsob léčby.S manželkou jsme dlouholetí naprosto spokojení pacienti.Dúvod poslední návštěvy: kontrola stavu po propuštění z Masarykovy nemocnice Ústí.

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný  • 

  • Pan doktor je vyborny,chodim k nemu uz několik let i maminka k nemu chodila.Kdyz nemohla prijit ,tak prisel pan doktor za ni.Kazdemu bych ho doporučila.Hlavne je lidsky a dobry diagnostik,je proste super.Kavkova Kristina

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé  • 

  • L

    S doktorem je vzdy domluva, jak osobne tak po telefonu. Je ochotny a chce vzdy prijit veci na kloub. Kdyz si nevi rady s nemoci, okamzite radeji posila k odbornemu lekari. Memu dedeckovi zachranil zivot, kdyz ho vcas poslal za odbornym lekarem a ten prisel na rakovinu ledviny. Kloubouk dolu, pane doktore! Jsme vam cela rodina vdecni!

     •  • 

  • dávám NEGATIVNÍ hodnocení lékaře i sestry (manželky). Pokud jste nemocní, je třeba se nejprve objednat, jinak ošetřeni nebudete. Hrůza.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan doktor je lidský, vždy se pokouší přijít nemoci na kloub, když si není jistý, vždy nechá vyšetřit u odborníka.

     •  • 

  • Velice schopný lékař,jsem spokojena.Není nadřazený a velmi dobrý diagnostik.Doporučuji!

     •  • 

  • Je prostě nejlepší lékař kterého znám.

     •  • 

  • Nikdy jsem neměla žádné problémy s panem doktorem :D

     •  • 

  • vynikající praktik

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu