Otorinolaryngolog Třebíč

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Pediatr Více

Vltavínská 1289/10, Třebíč Mapa

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Paní doktorka je milá, ochotná a pečlivá. S návštěvou jsem byla naprosto spokojená. Všem doporučuji.

Vltavínská 1289/10, Třebíč Mapa

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• Otorinolaryngolog, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Urolog, Pediatr Více

1 názor

„Chodím pravidelně každý rok za paní doktorkou kvůli vyšetření uší. Po provedeném zákroku se vždy cítím velmi dobře. Paní doktorka je svědomitá a zkušený odborník. Nejsem z Třebíče, ale ráda za ní jezdím. Více

1 názor

„S panem doktorem Mrázem jsem byl spokojen, velmi profesionální přístup, rychlé vyšetření, vysvětlil možná rizika, navrhl řešení. Nemám, co bych vytknul. Sestra také profesionální přístup. Více

• Otorinolaryngolog

„U pana Doktora jsme byli s abscesem v bezprostřední blízkosti ucha u syna.Ošetření bylo vždy nejlepší jaké mohlo byt,takže jsme ochotně jezdili ze Znojma do Moravských Budějovic na převahy a kontroly,kde pan doktor Rutar ordinoval dvakrát tydne.Ošetření bylo vynikající,komunikace výborná a pan doktor velmi mily,sestricka rovněž.Zkušený lékař s letitou praxi,absces se zhojil velmi rychle.Dekujeme Více

Třebíč Mapa

Jelínkova 991/39, Třebíč Mapa