O nás

Ordinace

Nemocnice Třebíč

Purkyňovo náměstí 133/2

674 01 , Třebíč , vysočina

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
15 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Lékař: Jitka Bednářová Jiný

  Po dnešní navštěvě p. Doktorky nechápu takhle nízké průměrné hodnocení..... Navštěva proběhla absolutně v pořádku od mílých sestříček až po samotnou prohlídku kdy paní doktorka během chvíle zjístila příčinu vše mi řádně vysvětlila a navrhla lečbu ... no Problem !!!


  L
  Lékař: Jana Urbánková Jiný

  Paní doktorka od problému pomohla, ale vyšetření nebylo úplně fajn, doktorka nepříjemná, jinak nekomunikovala. Diagnózu jsem si přečetla až ve zprávě. Jiní doktoři popisují, co právě dělají, co se mnou je, co mám dělat a jak postupovat při léčbě. Zde pani doktorka byla bohužel velmi odměřená.


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: Jiří Schreiber Jiný

  Pan doktor je vstřícný, lidský a má snahu pomoci. Věnoval nám hodně ze svého jistě vzácného času. Škoda, že takových není víc.


  Š
  Lékař: MUDr. Václav Žižlavský Jiný

  Pan doktor ukončil můj velice zdlouhavý porod. Nebo lépe řečeno porod zrychlil a vůbec rozhodl, co a jak. Seznámil mě s fakty a dal mi na výběr. Co asi hodně pacientek úplně nedává je jeho velice osobitý "humor". Mezi stahy se to špatně poslouchá. Nicméně nejdůležitější je pro mě výsledek a fakt, že lékař evidentně ví, co dělá a mohu mu důvěřovat. Jinak byl příjemný, chápavý a jak řekl, tak se taky stalo.


  A
  Lékař: Jana Buršíková Jiný

  Velmi empatická a hodná paní doktorka, která se snaží vše podrobně vysvětlit a pomoc. Opravdu doporučuji.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Jitka Bednářová Jiný

  Moje zkušenost je otřesná, arogance a neprofesionalita. Paní doktorka se mnou mluvila povýšeně, v podstatě mi vynadala za dosavadní způsob léčby, empatie žádná. Nazvala mne "citlivkou" a neustále mi opakovala, že problém bude asi někde jinde, tedy v mojí hlavě. Pokoušela jsem se hájit, že si ty bolesti opravdu nevymýšlím... marně.
  K paní doktorce jsem se dostala po té, co jsem navštěvovala po nějakou dobu svou neuroložku, která ovšem z mně neznámého důvodu přestala ordinovat. Poté jsem zůstala dva roky (!!) bez ošetřující lékařky, ačkoli trpím poměrně akutními bolestmi, maximálně jsem byla odkazována na praktického lékaře. Nakonec jsem se mi náhodou podařilo objednat k paní Bednářové, jelikož čekají lhůty u všech jiných neurologů v Třebíči jsou půl roku, nebo vůbec neberou nové pacienty. K paní Bednářové jsem se dostala asi po 3 týdnech čekání (nyní se vůbec nedivím, že u ní není narváno). Návštěva byla nejhorší zážitek tohoto týdne, a to jsem tento týden státnicovala. Oproti vyšetření u paní doktorky byly státnice příjemným rozhovorem. Než bych měla jít k paní doktorce ještě někdy v budoucnu, tu si tu svoji bolavou nohu raději uříznu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Kucharský zlomenina kotníku

  Perfektní lidský i profesionální přístup, špička ve svém oboru, jsem šťastná, že jsem se dostala zrovna k němu!


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Tesák Tachykardie

  Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou a hlavně komunikací s pacientem, jako u MUDr. Tesáka. Nejen jeho odborný, ale hlavně lidský přístup k pacientovi, by měl být příkladem většině jeho kolegů.
  Děkuji tímto, panu doktorovi za veškerou péči
  Vendy


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Václav Žižlavský přirozený porod

  Moc Panu doktorovi děkuji a jsem ráda že zrovna on byl u zrození mého synka. Během chvilky byl prcek na světě


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Eva Pleskačová dstranění cizího tělesa z jícnu

  Dobrý den. Dnes hodinový zákrok po uvíznutí masa v jícnu. (Stane se) Paní doktorka byla milá, profesionální a zákrok i přes jeho nepříjemnost byl proveden velmi citlivě. Právě takové profesionály na místech lékařů potřebujeme a měli by jsme si jich vážit. Děkuji moc.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu