Nemocnice Třebíč

Purkyňovo náměstí 133/2

674 01, Třebíč, vysočina

• Zbyšek Pospíšil

Internista, Prim. MUDr.

• Vynikající lékař, vždy vidí pacienta jako celek, nezabývá se jen tím daným problémem. Vždy mi velmi pomohl - jak s chorou tělesnou schránkou, tak
      dušičkou - vše trpělivě vysvětlí.

• Výborný lékař, profesionál a navíc má smysl pro humor:-)

• Petra Tlustošová

Gynekolog, MUDr.

• Skvělá doktorka, ale také člověk.....jeví o své pacientky zájem, nebere je jako kus, ale jako lidi. Moc si jí vážím a všem doporučuji!!!

• Výborná paní doktorka, vždy velmi příjemná a milá. Jsem s ní 100% spokojená, doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Karel Šula

Gynekolog,

• Chodím k mudr Šulovi od šestnácti a tedˇ už i moje dcera.Hned od prvního setkání, doktor na svém místě.Dokonale zvládl muj strach,pečlivě a česky vysvětlil vše co,jak a proč bude dělat.Na první porod mě připravil perfektně,ikdyž mě nerodil.Třetí a čtvrté dítě rodil on a sem mu za to moc vděčná.Třetí porod |byl po delší době| sem nezvládala,vysvětlil varianty jak a co se bude dít.Dopadlo to dobře.Pamatuji si,že manžel musel přejít na druhou stranu lehátka a já zrovna kopla.Neřekl na to prý jediné špatné slovo,já sem od té chvíle měla okno.Než odešel domů,přišel se za mnou na pokoj rozloučit a vysvětlit,co se dělo,když sem byla mimo.Poslední porod,opět pod jeho vedením.,byla taková krásná tečka na závěr.Ve vážnych situacích umí jednat a mluvit tak,aby to pacienta nesrazilo na kolena. Nic ho nezaskočí.Je to PAN DOKTOR.Děkuji za něj.

• S p.dr. jsem se setkala dvakrát v životě, poprvé před 23 lety, kdy jsem rodila dceru, porod probíhal zdlouhavě, pomalu, ale závěr, kdy nastoupil p.dr. Šula službu a pomohl dítěti na svět a mně i velice psychicky, ten jsem mu nezapomněla,příjemnějšího a laskavějšího lékaře jsem do té doby nepotkala.
      Podruhé jsme se setkali loni, kdy jsem byla přijata na gynekologii s těžkým zánětem. Poznala bych ho i podle toho laskavého, citlivého chování,plného pochopení pro mou bolest i obavy. Znám všechny lékaře z gyn.TR, ale p. dr. Šula jim všem může být vzorem minimálně v přístupu k pacientkám.
      Teď jsem dočetla hodnocení prim. Žižlavského - nemám s ním bližší zkušenosti,musím říct, že i on se choval velice laskavě a korektně.
      Ovšem se šarmem a empatií se asi muž musí narodit :-))

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Josef Štumar

Internista, MUDr.

• P

Lepšího odborníka jsem dosud nepotkal. Přístup i jednání výborné. Nemám námitek. Jsem velmi spokojen.

• Z

S panem primářem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je nejlepší odborník a k pacientům se chová vždy výborně.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jan Řičánek

Gynekolog, MUDr.

• J

Jsem zdravotník,tudíž můžu odbornost posoudit profesionálně . Tento lékař jako jediný zjistil důvody mé sterility a díky němuž mám druhé dítě,skvělý odborník co se týče veškerých diagnóz . To,že se někdy nevybavuje je prostě v povaze ,každý jsme nějaký . A k některým zde uvedeným hodnocením bych řekla pouze toto : dobře vím ,co si dovolí mnozí pacienti ,takže někdy nelze jinak :"na hrubý pytel, hrubá záplata". Já osobně jsem se nikdy nesetkala se sebemenší arogancí .

• H

Skvělej lékař...úžasnej človek...co k tomu dodat..
      děkujeme i za Pavlíka, kterému pomohl na svět.

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Světlana Fedincová

Internista, MUDr.

• N

Paní doktorka Fedinacová je příkladný typ lékaře, který se zajímá o pacienta jako o člověka. Najde si čas na to, aby vysvětlila podstatu zdravotního problému. Po odborné stráce je opravdu na výši, čemuž odpovídá značné množství pacientů přicházejících do ambulance. Z toho potom vyplývá problém termínu návštěvy paní doktorky a to zároveň vidím jako jediný nedostatek. Paní doktorku jednoznačně doporučuji.

• A

Pan moderátor nepustil můj neutrální příspěvek, protože se mu něco nezdálo a neumí říci co. Asi to bude tím, že pan moderátor se dal na dráhu cenzora a kádrováka. Navíc je to zbabělec, který se vyhýbá vysvětlení. Jiným bude vykládat něo o pravopisných chybých a sám píše Witaj, tým pádem, dodaj.... Pane moderátore, ještě máte tak 3 dny, potom posílám Vaše emaily do TV Nova. Zdraví Vás J.P.

• Ivo Vermousek

Urolog, MUDr.

• Q

Důkladný, dúsledný, vstřícný k pacientovi, poskytne veškeré potřebné informace,
      Sestřička ochotná, milá k pacientům.

• A

Sestřička rychlá, ochotná, zbytečně neřeční. Doktor rychlý, dělá pouze to, co spadá do jeho odbornosti včetně ultrazvuku. Není, co vytknout.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Zdeněk Kovář

Ortoped, MUDr.

• J

Velmi dobrá zkušenost u MUDr. Zdeňka Kováře po akutním zranění matky (zlomený prst a poškozený obratel), Komplexní přístup, operativní rentgen, celkově velice příjemné jednání. Lze s čistým svědomím doporučit.

• Pan MuDr. Zd. Kovář patří mezi špičkové odborníky v oboru ortopedie i co se týče osobního jednání s pacientem. Nezaslouží si takové nařčení, viz.komentář.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Marie Kousalíková

Oční Lékař, MUDr.

• S

Co se týče samotné paní doktorky, tak v podstatě bez problémů - příjemná, ochotná. Podstatně horší je organizace kolem. Sestra příliš ochoty neoplývá, ovšem vše překonává čekání, které se počítá na hodiny. Jednou se mi stalo, že jsem přišel 15 min po otevření ambulance, ale už na mě nepřišla řada, takže je nutné vstávat brzy ráno, přijít min. 30 min před oficiálním otevřením a vysedět si dvě, tři hodiny frontu.

• Tomáš Preininger

Oční Lékař, MUDr.

• P

V žádném případě nedoporučuji. Jeho zjišťování dioptrií je neprofesionální. Dioptrie dává od stolu jen podle věku. Na brýle jsem vůbec neviděla, vyhozené peníze za brýle.

• I

Velmi příjemný,dobrý odborník.