Dbejte o své zdraví

Nemocnice Třebíč

Purkyňovo náměstí 133/2

674 01 , Třebíč , vysočina

Lékař: Simona Matulová Jiný

Paní doktorka je neempatický člověk. Chápu, že vyšetřit vysoce obézního člověka nemusí být proveditelné všude, ale neustále zdůrazňovat to, jak je někdo tlustý, jak jí “zboří” váhu a přístroje a jak je nemožný, se mi zdá už trošku přes čáru. Za náš hovor jsem si tohle vyslechla třikrát dokola, v lékařské zprávě je to dvakrát zdůrazněno. Co trochu pochopení? Každý jsme nějaký.
    A trochu milejší chování by taky prospělo, nebudu tedy počítat to, že jsem se dovolala napošesté.
    Naštěstí jsme byli odeslání do FN Brno, kde snad stůl “nezboříme”, jak by řekla paní doktorka.

Lékař: MUDr. Ladislava Kopřivová Jiný

Paní doktorka Kopřívová moc milá, ochotná a hodná, chodím k ní moc rada a můžu jen chválit a doporučit, teď v těhotenství dostala jsem maximálně péči nic nepodceňuje.
    Jsem s ní moc spokojená !

Š
    Lékař: Aleš Pařízek Jiný

Děkuji doktore,čtvrtý den bez bolesti.Velmi profesionální a lidský přístup.S takovým přístupem k pacientovi jsem se ještě nesetkal.

Lékař: Jiří Schreiber Jiný

Maminku (74 let) prevezli do nemocnice kolem 21 hod vecer s davivym kaslem, bolesti na hrudi, horeckou, nechutenstvim, zvracenim a velkou schvacenosti. Vysetroval ji na prijmu prave pan MUDr. Schreiber. Zjisten z PCR Covid. Poslechl ji a zmeril saturaci krve (okysliceni), ktera byla hranicni pro prijeti k hospitalizaci (95%). Zadny RTG nebo CT plic neprovedl. Volal nam, ze to neni nic vazneho, ze maminku posila sanitkou domu (bylo pul jedna v noci, kdy ji dovezli, venku mraz a snih, jen pyzamo na sobe, vysapat se do prvniho patra po schodech v dusnem stavu s horeckou). Prijela domu pouze s naordinovanym Codeinem proti kasli!!! O dva dny pozdeji, pri nezlepsovani se stavu jsme volali sanitku znova do nemocnice, kdy ji teprve jinym lekarem bylo radne provedeno CT plic a zjistena samozrejme oboustranna tezka pneumonie (zapal plic), pro ktery mela vsechny priznaky po celou dobu...

Lékař: Jitka Šalomounová Jiný

Prisla jsem k ni jako novy pacient s tim, ze nevidim dobre pres bryle, ktere jsem si nechala udelat narychlo v optice. Upozornila jsem ji na to, ze na jedno oko mam astigmatismus. Zkousela mi cteni, vysetrila me na pristrojich. Divala se na recept k brylim, ktery jsem ji prinesla a rekla, ze jsou udelane dostacujicne, ze lip to vykorigovat nepujde. Rekla jsem ji, at mi to vykoriguje aspon na blizko, ze na to oko nevidim ani na cteni. Rekla, ze to neni mozne, ze na pristrojovem vysetreni to ukazalo, ze vidim dobre. Dala mi cist text na jedno oko a opravdu zjistila, ze to neprectu, az se sklickem, co mi zkusila dat. Bryle na cteni jenom na jedno oko mi stejne pry nepredepise. Mam prijit za rok na kontrolu... Sla jsem do optiky si nechat udat cocky. Pani mi trpelive ruznyma cylindrama a dioptriema vykorigovala astigmatismus do jasneho videni. Samozrejme mi rekla, ze to oko nevidi dobre ani nablizko bez podpory (nevim, cemu se pani Salomounova tedy divila). Takze na to astigmaticke oko mam cocku bifokalni. Tedy s korekci nadalku i nablizko. Navsteva u pani MUDr. Salomounove pro me nemela smysl. Akorat me zdeprimovala, ze neni pro me pomoc.

Lékař: Jitka Bednářová Jiný

Po dnešní navštěvě p. Doktorky nechápu takhle nízké průměrné hodnocení..... Navštěva proběhla absolutně v pořádku od mílých sestříček až po samotnou prohlídku kdy paní doktorka během chvíle zjístila příčinu vše mi řádně vysvětlila a navrhla lečbu ... no Problem !!!

Lékař: Jana Urbánková Jiný

Paní doktorka od problému pomohla, ale vyšetření nebylo úplně fajn, doktorka nepříjemná, jinak nekomunikovala. Diagnózu jsem si přečetla až ve zprávě. Jiní doktoři popisují, co právě dělají, co se mnou je, co mám dělat a jak postupovat při léčbě. Zde pani doktorka byla bohužel velmi odměřená.

Lékař: Jiří Schreiber Jiný

Pan doktor je vstřícný, lidský a má snahu pomoci. Věnoval nám hodně ze svého jistě vzácného času. Škoda, že takových není víc.

Š
    Lékař: MUDr. Václav Žižlavský Jiný

Pan doktor ukončil můj velice zdlouhavý porod. Nebo lépe řečeno porod zrychlil a vůbec rozhodl, co a jak. Seznámil mě s fakty a dal mi na výběr. Co asi hodně pacientek úplně nedává je jeho velice osobitý "humor". Mezi stahy se to špatně poslouchá. Nicméně nejdůležitější je pro mě výsledek a fakt, že lékař evidentně ví, co dělá a mohu mu důvěřovat. Jinak byl příjemný, chápavý a jak řekl, tak se taky stalo.

Lékař: Jana Buršíková Jiný

Velmi empatická a hodná paní doktorka, která se snaží vše podrobně vysvětlit a pomoc. Opravdu doporučuji.