Otorinolaryngolog Opava

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Internista, Plastický chirurg, Praktický lékař Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Otorinolaryngolog

„Velké díky pane doktore a samozdřejmně i sestřičce, děkuji za Vaši péči, moc si toho vážím. Všem můžeme jen doporučit! Více

17.listopadu 1790, Mapa

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Fakultní nemocnice Ostrava

• „Paní doktorka je odborník s lidským přístupem, nedám na ni dopustit. Chodím k ní i se synem. Opravdu jí jde o to, aby pacientům pomohla. Dnes jsem kvůli její nemoci musela na kontrolu k jiné doktorce a tam jsem si uvědomila, jak je paní doktorka skvělá a že je třeba ji pochválit. Sestřička je taky milá, vždy člověka uklidní a děti zabaví. Děkujeme. Jen bych uvítala sešitek v čekárně, kde by se lidi po příchodu zapsali, je tam totiž tolik pacientů, že někdy je těžké hlídat, kdo je na řadě. Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Příjemý pan doktor, zákrok nebolestivý,rychlý, objednání na čas přesné.Nejde víc než tímto způsobem poděkovat.

Nám. Hrdinů 6, Krnov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Pana doktora Hradila si velmi vážím. Je špičkovým odborníkem ve svém oboru. Perfektní diagnostik, empaticky, dovede soucitit s pacientem, rychle se rozhoduje.bez dlouhého čekání. Zmiňuji také pekne prostredi mající vliv na pacienta.sestricky hodne mile s evidentním zájmem o pacienta. Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o., LDN

• „Paní doktorka nás přijala s úsměvem a pochopením a to i přesto, že jsme nebyli objednáni, protože jsme potřebovali akutně ošetřit. Sestřička také příjemná. Jenom doporučuji. Více

Rybova 5, Opava Mapa

Odborný lékař ORL a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„Je to frajer, pomohl mi s mým zdravotním problémem, který jsem řešil se čtyřmi lékaři. Starší lékař je už většinou bez zájmu o pacienta, mladý MUDr. Schwarz je pravý opak. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Zkušený a mimořádně ochotný.

Válečkova 16, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„K panu doktorovi chodím již od dětství a musím uznat, že má velmi specifický humor a občas moc nedbá na názory pacienta a jede si svou, ale určitě to není špatný lékař! Každopádně by měl popřemýšlet o výměně své sestry..chtěla jsem napsat sestřičky, ale to se snad ani nedá. Sestra je opravdu velice arogantní a nepříjemná a člověk má pocit, že tam všemu šéfuje ona a vy jí jen obtěžujete. Pokud by pan doktor vyměnil sestru a občas víc naslouchal svým pacientům, hned by mu zde ubylo toliko negativních komentářů. Více

Ostrožná 27/244, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Chci panu MUDr. Matouškovi poděkovat za skvěle provedenou operaci. Vše dopadlo na výbornou. Opravdový profík s lidským přístupem, který vše srozumitelně vysvětlí. Za mě 100%. Všem doporučuji. Nejlepší lékař :-))) H.K. Více

ORL Klinika FN Ostrava

• Otorinolaryngolog

„Doporučeníhodná lékařka, která má s pacienty i určitý soucit a toho si na ní velice vážím, neboť to se dnes už moc nevidí. Více

Rybova 5, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Zatím jsem spokojen. Byl jsem zde několikrát, (píchnout ucho, rýma, angína), vždy pomohl, dobře poradil. Velice příjemný, sestra taktéž, velice příjemná, hezká, milá. Vzhledem k tomu že krční nosní ušní je má noční můra, nemůžu říci ani ň špatného. Více

Hlavní 120/1040, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Já bych chtěla velice paní doktorce Klementové ještě jednou moc moc poděkovat!!! je to dle meho paní doktorka s velkým D a profesionál!!Dnes ráno mi volaji ze školky ,že má dcera velice pláče,už asi hodinu..Já byla praci,ale sedla jsem do auta a jela pro ni ...nejblíž jsem to měla k pani doktorce Klementové..letela jsem s malou Sofii a paní doktorku jsem přistihla ve dveřích a to byla na odchodu domu!!Bylo už dost hodin!!Paní doktorka se vytočila ve dveřích a okamžite mou dceru Sofii vyšetřila!!V dnešní uspěchané dobe a ještě ktomu při pátku...Přesto moc děkuji ..Je večer a Sofie je relativně o.k...:-) Více

Opavská 962, Ostrava Mapa

Mephacentrum ordinace ORL

1 názor

Fakultní nemocnice Ostrava

• Otorinolaryngolog

„Příjemný hodný a důsledný lékař, určitě člověk na pravém místě. Péče o dětské, tak i dospělé pacienty na vysoké úrovni. doporučuji. Lydie Nováková Více

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

• Otorinolaryngolog

„K panu doktorovi jsem přišla s problémem, který mě trápil delší dobu a začala jsem být nervózní. Vše vyslechl, byl velice příjemný, zasmáli jsme se a hlavně mi pomohl. Nic negativního jsem nezažila. Jsem ráda, že jsem u něj. Více

Slezská 14a/405, Opava Mapa

Opava Medica s.r.o., oční, ORL

• „Panu MUDr.Komínkovi moc děkuji, je opravdu špičkový lékař, jsem ráda,že jsem se dostala na jeho oddělení ORL.Předtím jsem absolvovala dvě operace /slzné kanálky/ v Praze /Na Homolce a Vinohradské nemocnici/,bohužel bez úspěchu,zůstali jen obtěžující záněty a ještě větší slzení, nikdo nevěděl co s tím. Až pan MUDr.Komínek s panem MUDr.Červenkou mě obtíží zbavili a oči dali dohromady. Každý den MUDr. Komínkovi děkuji, je to taková úleva a život má hned jiný radostnější rozměr,skláním se před takovým lékařem,kontroly bývají pečlivé, věcné s patřičnými radami a doporučeními. Více

ORL klinika FN Ostrava

• „Tato doktorka je nejlepší ve svém oboru široko daleko. Člověk si ji doslova zamiluje, ví co dělá a dělá to velmi dobře, přístup naprosto profesionální, má cit a pochopení. Za svůj život jsem navštívil či navštěvoval cca 15 lékařů ORL a tahle je u mě naprostou favoritkou a to po všech stránkách. Nic lepšího se vám nemůže stát, než na ní narazit při akutním případu v nemocnici na odd. ORL - můžete se spolehnout, že vám vytáhne trn z paty. Naprostá rarita, obzvlášť ve Slezské nemocnici. Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o.

• Otorinolaryngolog

„ochotný, vstřícný, velmi zdvořilý, super lidský přístup, maximální péče, vše vysvětlí, je to Člověk. Maximální spokojenost. Vřelé doporučuji. Více

Fakultní nemocnice Ostrava - Otorinolaryngologická klinika

• „Názory zde mne vyděsily, ale naštěstí opak byl pravdou. Pan doktor byl hodný, vše mi vysvětlil a při čištění uší mi dával vědět, co bude dělat a když bude bolet, že mám říct. Takže můj názor je kladný. I když si matně vzpomínám, že když jsem byla malá, byla jsem u něj píchat uši jak já, tak můj bratr a nejlepší vzpomínky na to (na jeho přístup) ani jeden nemáme.. Více

Čs. armády 6a, Hlučín Mapa