Otorinolaryngolog Český Těšín

• „Podotýkám,že jsem si nevšimla hodnocení a pro paní doktorku dávám VELMI DOBRÝ !

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• Otorinolaryngolog

„Po předchozim zánětu zvukovodu a naslednem vyléčení, se mi presto po pár měsících stále vracel zpet zánět ucha. Už jsem byl z toho psychicky špatně.. Po neustálých návštěvách všude možně na orl, mi vždy vyléčili zánět ale mel jsem stále zalehle ucho a za týden opět zánět z5. Tak jsem vyhledal specialistu pana doktora Rafcika v Orlové. U kterého jsem předtím nikdy nebyl a velice mi pomohl. Po první navsteve jsem byl za tyden vylecen. Profesionální přístup. Pan doktor na mě působil jako zkušený lékař ve svém oboru. Můžu jen doporučit! Více

Zakladatelská 975, Karviná Mapa

AR MEDICAL s.r.o., otorinolaryngolog

• Otorinolaryngolog

„Není co více dodat. Výborná...

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Jsem s ní velmi spokojena. Má empatický přístup k pacientům. Akorát je velmi těžko k zastižení ve své ordinaci.

Komenského sady 1/605, Český Těšín Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Děkuji sestřičce a panu doktorovi za velkou vstřícnost, milý přístup a profesionalitu. Dcera se lékařů obává, ale k panu doktorovi Němečkovi se nebojí jít, protože z něj vždy vyzařuje velká vlídnost a milé vystupování. Sestřička to s dětmi velmi umí. Jsem moc ráda, že navštěvujeme tuto ordinaci. Více

Kochova 3/816, Havířov Mapa

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• Otorinolaryngolog

„Skvělý lékař. Pacientovi věnuje čas, je citlivý ve svém přístupu k pacientovi a snaží se najít cestu, která pacientovi pomůže. Pan doktor je třída ve svém oboru. Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Otorinolaryngolog, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Při kontrole na audio jsme se k audiu vůbec nedostali a pani doktorka velmi rychle a profesionálně vyřešila můj jiný problém ,který teda podle mně nebyl nic moc?! Asi vycitila , moji neochotu hospitalizace tak mě velmi chytře poslala hned další den teda v sobotu na kontrolu na pohotovost s tím , že v pondělí chce výsledky. Vedela určitě co se stane! Domů už jsem se z pohotovosti nedostal!! Akutní hospitalizace!! Určitě mě tímto svým fikaným způsobem ušetřila velkých problémů!! Moc ji timto děkuji!! Jsou se sestřičkou fakt sehraná dvojka!!! Správné soukolí! Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Dermatolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Paní doktorka mi úspěšně pročišťuje uši již několik let, jsem s ní velmi spokojen a prostředí na mě působí vždycky velmi púříjemně Více

Bruzovská 2529, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Dobrý den. V pondělí jsem byl po dlouhé době na ošetření na ORL v nemocnici v Orlové.Jen jsem zíral na ty změny.K mému potěšení k lepšímu. Lidi do aleluja,ale žádná nervozita. Sestřička vysmáta,paní doktorka jakby smet, no prostě pohoda.Kéž by takových ambulanci bylo víc. Přeji jim hodně síl na bručouny. Určitě se tam rád vrátim. Více

Masarykova třída 900, Orlová Mapa

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „S přístupem pana doktora i sestřičky jsme byli spokojeni. Synův zánět byl vyléčen. Pan doktor se na vše vyptal, i nám bylo vše pořádně vysvětleno. I přesto, že se syn v čekárně lehce vyzvracel do koše, tak to paní setřička vzala úplně v pohodě. Na syna byli oba moc hodní. Více

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Výborná lékařka,moc příjemná,vše vysvětlí,se sestřičkou umí obě s dětmi,což je velké plus,moc jsme spokojeni a těšíme se na kontrolu. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• Otorinolaryngolog

„MUDr. Prokopová je velmi příjemná a výborná lékařka. Pracuje rychle a odborně. Svým pacientům se věnuje profesionálně. Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Pediatr Více

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• „Paní doktorka Bardoňová je jednou z nejlepších laringologů s jakými jsem se kdy setkala. Příjemná, vše dokáže jasně a srozumitelně vysvětlit; je to prostě odborník, kterých v dnešní době moc není. Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Diabetolog, Diagnostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka Kovaličová je správný člověk na správném místě, opravdový profesionál. S jistotou ji doporučuji. Je velmi lidská, příjemná,o pacienta má skutečný zájem, vše mile vysvětlí a v klidu odpoví na dotazy. Na ošetření k ní se vždy těším a vím, že jsem v těch nejlepších rukou. Spousta lékařů by si mohla vzít příklad. Více

Karviná Mapa