Precizia - Estetická plastická chirurgie

(0 názorů)

Estetická plastická chirurgie je v současné době v České republice na velmi vysoké úrovni. Dokáže omladit, zeštíhlit, zvětšit či zmenšit ňadra, vyplnit rty a řadu dalšího. Jen velmi málo estetických p... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Precizia - Estetická plastická chirurgie

Konstantinova 1479/1

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Estetická plastická chirurgie je v současné době v České republice na velmi vysoké úrovni. Dokáže omladit, zeštíhlit, zvětšit či zmenšit ňadra, vyplnit rty a řadu dalšího. Jen velmi málo estetických plastických chirurgů si však klade za cíl, aby zákrok byl nejen povedený po stránce výsledné změny, ale také aby byl co nejméně poznatelný po stránce jizev. Naše centrum estetické plastické chirurgie Precizia v Praze se řídí principem „krásu tvoří detaily“ – náš tým věnuje maximální péči všem detailům a velmi si zakládá na preciznosti při plánování zákroku a při samotných operacích, tak aby výsledek byl perfektní po všech stránkách.

Centrum Precizia má zkušenosti a odbornost k výkonu téměř jakékoli estetické plastické operace. Pokud v našem výčtu nenaleznete zákrok, o který byste měli zájem, pak se s námi zkontaktujte a my Vám zodpovíme, zda daný zákrok provádíme. Pro přehlednost uvádíme jen nejčastěji žádané prováděné zákroky.

Typ zařízení

  • klinika

Nejbližší zařízení