FEMISALVA s.r.o., gynekologie

(41 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

FEMISALVA s.r.o., gynekologie

Slovenská 42/1334

74706 , Opava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Petr Herman

  Gynekolog, MUDr.

  • M

   Pan Mudr. Herman je vynikající lékař. Chodím k němu již několik let. Po vystřídání dvou gynekoložek jsem konečně natrefila na doktora, který řeší příčinu problémů. Je opravdu velmi pečlivý a jsem mu opravdu vděčná za rychlý přístup k mému problému. Jeho profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace a maximálně 5 minut strávených v čekárně je velké plus k jeho skvělým schopnostem.
   Pana doktora Hermana můžu jedině DOPORUČIT!

  • M

   Pan Primář Herman je skvělý lékař na svém místě- velmi vnímavý.Má ordinaci trochu z ruky, ale plně vybavenou a pro pacientky i pohodlnou.Strašně hodná sestřička-hodnější jsem nezažila.Když se objednáte-v čekárně pak nečekáte.U svého prvního lékaře jsem proseděla celé dopoledne v narvané čekárně a po objednání.Jsem ted spokojená a to už zhruba 15let :-)

  Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře


 • Petra Vytřísalová

  Gynekolog, MUDr.

  • K
   Umístění: jiné místoSlužby: preventivní prohlídka

   Paní doktorka je úžasná! Dlouhá léta upřednostňuju gynekology-muže, jsou podle mě při vyšetření k pacientkám mnohem jemnější, než ženské lékařky. Paní doktorka Vytřísalová je ale velmi jemná, zručná, citlivá. Skvěle se s ní povídá, je příjemná, profesionální. Děkuji!


 • Marketa Martinkova

  Gynekolog, MUDr.

  • L
   Umístění: jiné místoSlužby: gynekologické vyšetření

   Paní doktorka Martínková má svou novou soukromou ambulanci v Krnově,jsem moc ráda,že se mě ujala a stará se o mě úžasně. Je velmi pečlivá,vstřícná a vyšetření vůbec nebolí. Pomohla mi s otěhotněním a teď k ní docházím do poradny jako těhotná-vše mi hezky vysvětlí,popíše a umí hezky lidsky uklidnit,což potřebuji :-). Paní doktorku doporučuji www.ortogyn.cz

  • N
   Umístění: FEMISALVA s.r.o., gynekologie

   Úžasná paní doktorka, se kterou jsem se setkala jak přímo v nemocnici, kde mi dělala zákrok, tak ve Femislavě, kde se střídala s MUDr. Vyrřísalovou a Hermanem. Z tohoto výběru byla absolutně nejempatičtější, nejcitlivější a nejvstřícnější. Vyšetření od ní absolutně nebolí. Velmi pečlivá. Kéž by jednou také měla soukromou ordinaci, moc bych jí to přála!

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře