FEMISALVA s.r.o., gynekologie

74706 , Opava , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Petr Herman

• M

Pan Mudr. Herman je vynikající lékař. Chodím k němu již několik let. Po vystřídání dvou gynekoložek jsem konečně natrefila na doktora, který řeší příčinu problémů. Je opravdu velmi pečlivý a jsem mu opravdu vděčná za rychlý přístup k mému problému. Jeho profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace a maximálně 5 minut strávených v čekárně je velké plus k jeho skvělým schopnostem.
      Pana doktora Hermana můžu jedině DOPORUČIT!

• M

Pan Primář Herman je skvělý lékař na svém místě- velmi vnímavý.Má ordinaci trochu z ruky, ale plně vybavenou a pro pacientky i pohodlnou.Strašně hodná sestřička-hodnější jsem nezažila.Když se objednáte-v čekárně pak nečekáte.U svého prvního lékaře jsem proseděla celé dopoledne v narvané čekárně a po objednání.Jsem ted spokojená a to už zhruba 15let :-)

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Petra Vytřísalová

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: preventivní prohlídka

Paní doktorka je úžasná! Dlouhá léta upřednostňuju gynekology-muže, jsou podle mě při vyšetření k pacientkám mnohem jemnější, než ženské lékařky. Paní doktorka Vytřísalová je ale velmi jemná, zručná, citlivá. Skvěle se s ní povídá, je příjemná, profesionální. Děkuji!

• Marketa Martinkova

• L
      Umístění: jiné místoSlužby: gynekologické vyšetření

Paní doktorka Martínková má svou novou soukromou ambulanci v Krnově,jsem moc ráda,že se mě ujala a stará se o mě úžasně. Je velmi pečlivá,vstřícná a vyšetření vůbec nebolí. Pomohla mi s otěhotněním a teď k ní docházím do poradny jako těhotná-vše mi hezky vysvětlí,popíše a umí hezky lidsky uklidnit,což potřebuji :-). Paní doktorku doporučuji www.ortogyn.cz

• N
      Umístění: FEMISALVA s.r.o., gynekologie

Úžasná paní doktorka, se kterou jsem se setkala jak přímo v nemocnici, kde mi dělala zákrok, tak ve Femislavě, kde se střídala s MUDr. Vyrřísalovou a Hermanem. Z tohoto výběru byla absolutně nejempatičtější, nejcitlivější a nejvstřícnější. Vyšetření od ní absolutně nebolí. Velmi pečlivá. Kéž by jednou také měla soukromou ordinaci, moc bych jí to přála!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře