Centrum péče o ženu, s.r.o.

(99+ názorů)
Zobrazit lékaře

Centrum péče o ženu, s.r.o.

Soukopova 16

67401, Třebíč, vysočina

Kontaktní údaje +420 56...

Lékaři a specialisté na této klinice

• Karel Janíček

• B

Pan doktor je úžasný. Chodím k němu, kdy má moje lékařka plno, poprvé se mně to moc nelíbilo, ale teď vím, že rozhodně nejsem v "horší" péči. Je to borec !

• B

Skvělý lékař jak po profesní, tak i po lidské stránce. Všechny dotazy zodpoví, vysvětlí možnosti, je s ním celkově perfektní komunikace! Prostředí v Centru péči o ženu je perfektní, i ostatní personál-sestřičky, jsou moc milé. Neměnila bych a všem mohu jen doporučit!!!

Podívejte se na všechny názory (84) na lékaře

• Ladislava Kopřivová

• B

K paní doktorce chodím několik let. Je to opravdu profesionálka a hlavně skvělý člověk. Teď v těhotenství se mně věnuje, je pečlivá, nic nepodceňuje. Čekací doba není skoro žádná, snad vždy jsem přišla na řadu přesně na objednaný čas.

• :

Paní doktorka je moc milá, ochotná a hodná, chodím k ní něco přes rok a můžu jen chválit a doporučit :-) Jsem s ní velice spokojená, když se objednávám jdu zásadně jenom k ní.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Peter Bisták

• L
      Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o.Služby: Preventivní prohlídka

K panu doktorovi Bistákovi jsem poprvé přišla z důvodu preventivní prohlídky. Pan doktor má profesionální přístup v oblasti své odbornosti a také lidský přístup k pacientům a s pacienty jedná jako se sobě rovnými. Při komunikaci s ním panuje velice příjemná atmosféra, je přístupný diskusi, vše ochotně a seozumitelně vysvětlí. Semtam i zavtipkuje. Jsem s tímto lékařem velice spokojena :-) Lenka

• K
      Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o.Služby: Preventivní prohlídka

Výborný lékař, profesionální přístup, vše velice ochotně a srozumitelně vysvětlí, je pečlivý a ohleduplný. S tak pěkným přístupem jsem se u svého bývalého gynekologa nesetkala. Opravdu člověk na svém místě... :)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře