Centrum péče o ženu, s.r.o.

(106 názorů)
Zobrazit lékaře

Centrum péče o ženu, s.r.o.

Soukopova 16

67401 , Třebíč , vysočina

• Ladislava Kopřivová

• B

K paní doktorce chodím několik let. Je to opravdu profesionálka a hlavně skvělý člověk. Teď v těhotenství se mně věnuje, je pečlivá, nic nepodceňuje. Čekací doba není skoro žádná, snad vždy jsem přišla na řadu přesně na objednaný čas.

• :

Paní doktorka je moc milá, ochotná a hodná, chodím k ní něco přes rok a můžu jen chválit a doporučit :-) Jsem s ní velice spokojená, když se objednávám jdu zásadně jenom k ní.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Peter Bisták

• L
      Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o.Služby: Preventivní prohlídka

K panu doktorovi Bistákovi jsem poprvé přišla z důvodu preventivní prohlídky. Pan doktor má profesionální přístup v oblasti své odbornosti a také lidský přístup k pacientům a s pacienty jedná jako se sobě rovnými. Při komunikaci s ním panuje velice příjemná atmosféra, je přístupný diskusi, vše ochotně a seozumitelně vysvětlí. Semtam i zavtipkuje. Jsem s tímto lékařem velice spokojena :-) Lenka

• K
      Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o.Služby: Preventivní prohlídka

Výborný lékař, profesionální přístup, vše velice ochotně a srozumitelně vysvětlí, je pečlivý a ohleduplný. S tak pěkným přístupem jsem se u svého bývalého gynekologa nesetkala. Opravdu člověk na svém místě... :)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Karel Janíček

• M
      Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o.Služby: Jiný

Nejsem pacientka pana doktora, ale setkala jsem se s ním již několikrát (těhotenský screening, pohotovost).
      Skvělý doktor! Vše vysvětlí, přistupuje individuálně. Je velmi milý a ochotný. Díky.

• B

Pan doktor je úžasný. Chodím k němu, kdy má moje lékařka plno, poprvé se mně to moc nelíbilo, ale teď vím, že rozhodně nejsem v "horší" péči. Je to borec !

Podívejte se na všechny názory (85) na lékaře