Pediatr Tábor

• Pediatr, Praktický lékař

Dobešovská 590, Černovice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Paní doktorka je kapacita. Je to velmi milý a empatický člověk. Vždy Vám ráda poradí. Je velmi lidská a chápavá. Náš syn i my ji máme rádi, lepšího pediatra než je paní doktorka Veselá nenajdete. Paní sestřička je také skvělá! Více

Nadějkov 6, Tábor Mapa

Čs. armády 2043, Tábor Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi milá a má příjemné jednání s dětmi, stejně tak její zdravotní sestřička. vždy mi velmi pomohla a hledala řešení mých problémů. Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Pan doktor byl vždycky příjemný, všechny zdravotní komplikace vyřešil, a že jich za ta léta nebylo málo. Musím dokonce říct, že nám mnohokrát pomohl více než různí specialisté. Více

Petra z Ústí 1363, Tábor Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „K panu doktorovi jsem jako pacientka chodila zhruba třináct let a kdybych věkově mohla, tak bych u něj zůstala i nadále. Vždy všechno pečlivě vyšetřil a odhalil i skrytá onemocnění, která se neprojevila při běžných testech (konkrétně např. atypický zápal plic, který nebyl pomocí fonendoskopu slyšet). Zajímá se o novinky v lékařském prostředí. Vždy mi dobře poradil, vyšetřil vše, aby mohl vyloučit jiné příčiny, zajímal se i o moje psychické zdraví a pohybové ústrojí. Dokonce mě osobně navštívil v nemocnici po operaci slepého střeva. Všem bych pana doktora doporučila a jestli budu bydlet v Táboře, až budu mít vlastní děti, mám jasnou volbu. Děkuji za vše, Anna Kubová Více

Budějovická 911, Tábor Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Naše paní doktorka je pečlivá, vše vysvětlí dospělému, ale i dítěti, umí vyslechnout názor a poradit. Jsem ráda, že u ní můžeme být. Má pochopení i pro podpůrnou léčbu. Díky svým znalostem a zkušenostem pozná, kdy už nejde jen o běžné nastydnutí, ale je potřeba udělat další vyšetření a určit co přesně dítě trápí. Více

Smetanova 1284, Tábor Mapa

Soukromá ordinace pro děti a dorost

• „Nejlepsi pani doktorka jakou znam!Poradi v jakoukoliv denni i nocni dobu,nikdy se v nicem nespletla,vsechno trpelive vysvetli,deti ji miluji!Velika skoda ze jiz konci,nikdo ji nemuze nahradit!Takovou pani doktorku jiz nenajdeme....Dekujeme Vam........ Více

U Mýta 1420, Tábor Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „výborná doktorka,pejsáánek je moc,moc milý a přítulný vždy mě dostane jak paní doktorka si nemá kam sednout...:)) ne vázne mame ji radi :) Více

Rudé armády 614/9, Sezimovo Ústí Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Jsem velice spokojena s paní doktorkou v péči o mou dceru,jsme u ni od začátku roku a už teď jsem si jistá,že jsem udělala dobře,že jsem zde dceru zaregistrovala,paní doktorka nic nepodcení,pošle i na jiné odbornější vyšetření Více

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Chodím tam celý život ,a sem nesmírně spokojen,doktorka umí skvěle komunikovat s dětmi,za mě na 110% hodnotim známkou 5 Více

Mrázkova 489, Soběslav Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem u něj odmalička, někdy je nepříjemný, vystraší mě počtem vyšetření a možnými scénáři, ale oceňuji, že je velmi pečlivý, naprosto mu důvěřuji. Více

č.d. 143, Želeč Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá doktorka! Není co dodat. Mám s ní osobní zkušenost a kromě dlouhého čekání v čekárně (což je běžné u mnoha praktických lékařů) jsem s ní byla vždy spokojená. Více

Na Libuši 920, Bechyně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor Veselý, jako jeden z mála lékařů, neléčí pouze důsledek, ale pátrá po příčině - a to dokud ji nevypátrá. Je velice pečlivý. Takových lékařů už je dnes velmi málo.Jediné, co není na 100% je jeho chování. Ale to už si každý musí vybrat. Za mne - po odborné stránce nejlepší dětský lékař, kterého jsem kdy měla možnost potkat. Více

Čs. armády 250, Planá nad Lužnicí Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moje dcera si jí nemůže vynachválit .Dcera měla velkou angínu ale paní doktorka si s tím poradila. Velmi dobrý.

Ordinace prakt. lék. pro děti a dorost

• „Naprostý odborník a skvělý člověk, přístupný i alternativnim možnostem, vše vysvětlí,je pečlivý.Sestrička mile doplňuje pana doktora. Nejlepší lékař na Táborsku jakého jsme poznali.Děkujeme a doporučujeme.Cisařovi Veronika a Vojtěch Více

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Velmi dobrý pediatr, profi přístup. Citlivá k dětem. Úžasná sestřička. Rozhodně doporučujeme!

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

Ambulantní zařízení pro děti a dorost

• Pediatr, Anesteziolog, Chiru… rg, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Kpt. Jaroše 2000, Tábor Mapa

Nemocnice Tábor, a.s.

• „chodím k této doktorce s dcerkou 2 roky a nikdy mi nic nenutila a ani se o homeopatii nezmínila. K dětem milá a zatím se nestalo nic co by mi u ní nějak vadilo takže jsem vcelku spokojená. Více

Čechova 300, Bechyně Mapa

Ordinace prakt. lék. pro děti a dorost

• „Iveta Farkasova a Dusan Vitkovsky, s pani doktorkou Janovskou jsme velmi spokojeni.Chodime k ni s dcerkou uz od narozeni a vzdy jsme s ni byly velmi spokojeni. Dokazala poradit a ve vsem pomoci. Více

Smetanova 1284, Tábor Mapa