Porodní asistentka Praha

• Porodní asistentka, Gynekolo… g, Sexuolog Více

Sokolovská 131/86, Praha Mapa

GYN MEDICO

• „Velmi pozitivní, usměvavá a pohotová porodní asistentka. Vyšla nám s partnerem vstříc s individuálním kurzem a poskytla velmi příjemnou atmosféru. Získáte před porodem jistotu. Rozhodně všem doporučuji. Více

www.midwife.cz Drahobejlova 1019/27, Praha Mapa

MIDWIFE

• Porodní asistentka

„Věra je profesionál každým coulem. Oba dva porody v její přítomnosti pro mě znamenaly pocit bezpečí a důvěry ve vlastní schopnosti, blízkost s miminkem a jistotu zázemí, na které se mohu vždy s důvěrou obrátit. Je vzdělaná v oboru, rozumí procesu porodu i péči o matku a dítě po porodu. Plně respektuje rozhodnutí klientky. Poskytuje návštěvy po porodu, které jsem po posledním porodu velmi potřebovala. Více

Alšova 462, Neratovice Mapa

V Jámě 1371/8, Praha Mapa

Kojení Praha, s.r.o.

• Porodní asistentka

„K Evě jsem chodila jak na yogu a pilates tak i na předporodní kurz. Ten měl 6 lekcí a zahrnoval všechna témata, na která jsem v těhotenství narazila. Rozsah byl tak akorát a ponechal dostatečný prostor pro to, abych si o všem udělala vlastní názor a dohledala si to, co mě zajímá. Zároveň Eva má velmi otevřený přístup k různým názorům. Jak cvičení tak kurz mi dodaly dost sebevědomí na to, abych konec těhotenství a porod prožila psychicky v klidu a připravená na realitu. Více

vchod z ul. Ovenecka, U Studánky 32, Praha 7-Bubenec, Praha Mapa

Mama Baby Studio

• Porodní asistentka

„Paní Johanka je respektujici laskavá empatická porodní asistentka která, mě provázela těhotenstvím, porodem a poporodní péči. Byla jsem s ní velmi spokojená. Je to žena na svém místě. Návštěvy v těhotenství probíhaly u paní Johanky doma v příjemném prostředí. Poporodní péče byla u nás doma. Pokud budu znovu čekat miminko s důvěrou se na paní Johanku zase obrátím. Více

Českosl. armády 1480/49, Lysá nad Labem Mapa

porodní asistence

• Porodní asistentka

„Olinka mi byla uzasnou pruvodkyni tehotenstvim a nedocenitelnou oporou a radkyni pri mych dvou porodech.Jsem nesmirne vdecna,ze se mnou Olinka u porodu byla,oba porody probehly prirozene,i kdyz prvni byl dlouhy a nebyt profesionalni podpory Olinky,nejspis by chybela trpelivost do porodu nezasahovat.U druheho porodu jsem mela v Olinku a jeji rady naprostou duveru a porod probehl hladce a rychle,nasledna jeji pece byla proste fantasticka.Prala bych zenam,aby se jim pri porodu i v sestinedeli vcetne pece o miminko i podpora pri kojeni,dostalo takove podpory.Olinka ma perfektne zvladnute porodnicke remeslo,coz je zaklad,ale zustava nesmirne pecliva a zodpovedna,citliva a jemna,k tomu vrela a empaticka.Ma opravdu velky talent a dekuji za sebe i sve deti,ze jsme jej mohly zakusit. Více

Římská 41/1287, Praha Mapa

• Porodní asistentka

„Dekuji Ivane za uzasny predporodni kurz, diky kteremu jsem umela po narozeni chytnou miminko do ruky a zacala sama bez pomoci kojit... dala mi nejvic ze vsech odborniku behem tehotenstvi, ostatni me jen strasili a nerespktovali... diky Ivano ze jste! Více

Římská 41/1287, Praha Mapa

• Porodní asistentka

„Prijemna, seriozni, mila, pecliva a trpeliva. Zajistila prevoz do porodnice. Skvele mne polohovala, takze jsem odrodila zcela bez zraneni. Pomahala mi do sprchy i ven, starala se skvele celou dobu porodu. Velmi doporucuji, byla jsem velmi spokojena i s naslednymi navstevami po porodu, prisla zkontrolovat, pomohla. Dekuji moc za peci. Více

Jahodová 40/2888, Praha Mapa

• Porodní asistentka

„Laskavá a trpělivá paní, která vede na Bulovce předporodní kurzy. Díky ní jsem neměla z ničeho strach, věděla jsem přesně, co mě čeká :-) Během 6 sezení jsem získala veškeré potřebné informace. Všem prvorodičkám doporučuji! Více

Budínova 2, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Na Bulovce, gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK

U Lesa 13, Praha Mapa

Graviditas

• Porodní asistentka

„Osobní, erudovaný a zodpovědný přístup, vhodný zvláště pro matky, kterým je blízký přirozený porod doma, případně v porodnici ve Vrchlabí. Její podpora byla slovy nepopsatelná, souznění. Více

Augustinova 2/2070, Praha Mapa

1 názor

„Vynikající žena na pravém místě. Byla jsem v její péči během dvou těhotenství a porodů a bylo to pro mne velmi přínosné. Milena umí poskytnout správnou radu ve správný okamžik a to takovým způsobem, jaký vyhovuje právě Vám. Je si je velmi dobře vědoma toho, že v těhotenství a při porodu je jednou z nejdůležitějších věcí duševní rozpoložení ženy a s tímto také pracuje. To ovšem nic nemění na tom, že má velmi obsáhlé znalosti z oblasti výživy a porodnictví obecně. Doporučuji její péči ženám, které hledají empatického průvodce těhotenstvím a porodem. Více

Ostrovského 3/253, Praha Mapa

ALFA Asistentky - ženská sestra

• Porodní asistentka

„Velmi profesionalny pristup a starostlivost pri porode, dakujem!

Podolské nábřeží 157, Praha Mapa

Ústav pro péči o matku a dítě

1 názor

„Ve Vaší knize jsem "ležela"celé těhotenství,jsem zdravotník,a i kdybych nebyla,tak bych všemu porozuměla.Báječná kniha od báječné autorky.Mé těhotenství a první porod v téměř 40 letech byl pro mě i díky Vám procházka růžovou zahradou!!! Více

Vodičkova 20, Praha Mapa

Studio pro ženy

Šrobárova 50, Praha Mapa

Porodní asistentka FNKV

Zahradní 1641, Brandýs nad Labem Mapa

Geriatrická sestra

č.d. 231, Hradištko Mapa

U Sadu 2/379, Praha Mapa

Porodní asistentka, péče o těhotné

Zelená 12/1606, Praha Mapa