GYN MEDICO

(15 názorů)

Nabízíme našim klientkám služby ve vysokém standardu péče a zakládáme si na osobním přístupu. Důsledné využívání špičkové techniky a komplexní vybavení ordinací nám umožňuje dodržovat světové tren... Více

GYN MEDICO

Sokolovská 131/86

18600 , Praha , hl. město Praha

Důsledné využívání špičkové techniky a komplexní vybavení ordinací nám umožňuje dodržovat světové trendy a vysoký komfort.

Citlivým, individuálním přístupem a zcela diskrétním prostředím Vás zcela zbavíme strachu z vyšetření.

Máme uzavřené smlouvy s několika zdravotními pojišťovnami.

Našim klientkám poskytujeme flexibilní termíny bez zdlouhavého čekání a propracovaný informační systém.

Za kolektiv GYN MEDICO,
MUDr. Andrea Pašková, Ph.D., vedoucí lékař
člen skupiny CARE MEDICO s.r.o.

Naše vybavení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Peter Koliba

• M

Navstivila som uz mnoho gynekologov, na Slovensku i v CR, pristup Dr. Kolibu bol vsak daleko najpeclivejsi, vyziadal si vsetky podrobne vysetrenia na jednoznacne stanovenie diagnozy, vysvetlil mi vsetky suvislosti, uistil sa, ze tomu rozumiem a navrhol riesenie. Venoval mi dostatok casu a ordinaciu som opustala s vedomim, ze sa nic nezanedbalo a ze vsetkemu rozumiem. Kiez by bolo viac takychto doktorov.

• Petra Vrzáčková

Gynekolog, Sexuolog, MUDr.

• Umístění: GYN MEDICOSlužby: VYŠETŘENÍ

Lepší lékařku jsem nenavštívila, nejen že má přehled a vyzná se. Vše je ještě doplněno velmi přátelským přístupem. Paní doktorka je ochotná vše vysvětlit. KONEČNĚ LÉKAŘ NA SVÉM MÍSTĚ.

• M

Paní doktorka je milá, ochotná. Vše vysvětlí a poradí. Konečně lékař, u kterého se nebojím se zeptat. Prostředí ordinace i sestřičky jsou příjemné. :-)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dita Kašparová

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: Preventivní prohlídka

Paní doktorka, velice profesionální a milá! Velice sympatické mi je, že je ztlumené světlo při vyšetření. Během vyšetření paní doktorka vše popisuje, co dělá. S každou návštěvou jsem byla vždy maximálně spokojena. Doporučila jsem kamarádkám, co nebyly se svým gynekologem spokojeni, a nyní by neměnily.
      Hanka

• Z
      Umístění: jiné místoSlužby: Prevence

Úžasná paní doktorka. Profesionální a empatická. Vše trpělivě vysvětlí, konzultuje a představí vám různé možnosti, takže vám nepřipadá, že doporučuje něco jen pro to, že s danou farmaceutickou firmou pracuje (jako moje předešlá doktorka). Je opatrná a na vyšetření ztlumí světlo, což je taky milé, zvlášť u tohoto typu lékařské prohlídky. Takovou osvícenou doktorku bych přála každé náctileté slečně, která jde s ostychem na první kontrolu.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Tomáš Fait

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: přirozený porod

Naprosto skvělý doktor, který mi dal šanci rodit přirozeně, když mě všichni hnali na císaře. Pohlídal si mě osobně, moc sympatický a vtipný doktor, díky kterému jsem já i moje holčička v pořádku.

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: přirozený porod

Chtela bych vyseknout obrovskou pochvalu panu docentu Fajtovi! Neskutecne lidsky a predevsim top odbornik,evidentne!!!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře