Porodní asistentka Plzeň

• Porodní asistentka

„Katka dělá svou práci s velkým zápalem, je odborně výborně připravená a neustále se vzdělává. Byla mi oporou při sbírání informací v těhotenství, při přípravě na porod i při poporodní péči o mě i miminko. Konzultovala jsem s ní spoustu protichůdných informací, na které jsem jako novopečená maminka narazila a vždy jsem dostala odpovědi, které mi nebraly mateřské kompetence, ale naopak mě podpořily v mém vlastním úsudku a informovaném rozhodnutí. Když se jí na něco zeptám, mám jistotu, že dostanu relevantní informace z různých úhlů pohledu. Katka podporuje přirozený porod, kojení, nošení dětí v ergonomickém nosítku nebo šátku a obecně kontaktní rodičovství, přesto přistupuje s respektem k rozhodnutí každé maminky a snaží se ji podpořit. Více

U Trati 2789/33, Plzeň Mapa

Soukromá porodní asistentka

1 názor

„U Moniiky Plačkové jsem byla na předporodním kurzu i měla jsem štěstí, že i při porodu. Porodní asistentka Monika - má znalost porodní asistentky, má přehled, umožňuje i alternativní metody, aromaterapii, homeopatika, cvičení atd.. Velmi trpělivá, samotný porod mi hodně usnadnila, vysvětlovala co se bude dít a proč, jak si stojím a dostávala jsem i pochvaly:-))) MOC MOC za vše děkujeme. Marušky Více

Pod Všemi svatými 80, Plzeň Mapa

Mulačova nemocnice, s.r.o.

• „Moc děkuji za kontrolu v šestinedělí, která byla velmi přínosná a zároveň příjemná. Podpořila mě zvládnout i několik dní vysokých teplot a nepřestat kojit a cítit se jako schopná matka přesto, že jsem měla první dítě a byla jsem v mnoha ohledech nejistá. Takovou podporu by měla dostat každá novopečená maminka. Více

Terezie Brzkové 60, Plzeň Mapa

Kontaktní pracoviště porodní asistentky

• Porodní asistentka

„Nemám s čím srovnávat, jelikož jsem po prvním porodu, ale kdybych si mohla vybrat podruhé rodit, tak jedině s touhle úžasnou dušičkou. Celou dobu mě psychicky podporovala, ptala se, o všem semnou mluvila, takže jsem byla informovaná a nebyla tolik vylekaná. Když bylo ke konci třeba, ač nepříjemným hmatem, ale jistě účinným mi pomohla. Cítila jsem se velmi bezpečně, což si myslím, že je u porodu třeba. Není nač bych si stěžovala, ač jsem se porodu bála, jak bolesti, trapných chvilek a neznáma, s touhle ženou všechno odešlo a já mám na porod i když bolestivé, ale krásné vzpomínky. Více

Dvořákova 1207/17, Plzeň Mapa

Mulačova nemocnice - Gynekologicko–porodnické oddělení