Centrum kardiovaskulární péče Neuron Medical s.r.o.

(16 názorů)

Centrum kardiovaskulární péče (CKP) v Brně se zaměřuje na intervenční léčbu srdečních arytmií, včetně léčby perzistentní formy fibrilace síní a komorových tachykardií. Náš tým tvoří nejzkušenější l... Více

Centrum kardiovaskulární péče Neuron Medical s.r.o.

Polní 3

639 00 , Brno , jihomoravský

Spolupracujeme s pojišťovnami:

Náš tým tvoří nejzkušenější lékaři s praxí v oboru více než 25 let, sehraný tým biomedicínských inženýrů a zdravotních sester.

Obnovení normálního sinusového rytmu zabrání zhoršování zdravotního stavu a podpoří kvalitu života.

Naše vybavení

• Martin Fiala

Kardiolog, Doc. MUDr.

• I
      Umístění: Centrum kardiovaskulární péče Neuron Medical s.r.o.Služby: Jiný

Byl jsem velmi spokojen s odbornou péčí, komunikací i osobním přístupem doc. Fialy, který za mnou ještě po zákroku v nočních hodinách přišel na pokoj. Celý tým kardiocentra prokazoval vstřícnost, zájem i laskavou péči. Děkuji.

• I

Úžasný člověk a lékař specialista který je vždy vstřícný a dobře naladěn. Se zájmem vyslechne pocienta, přístupuje k pacientovi velmi laskavě a lehce získáva pacientovu důvěru, je obětavý, prostě výjimečný lékař. Nelze vše, co mám na srdci vystihnout slovy. Uvedenou chválu si zcela zaslouží. V péči pana MUDr. Martina Fialy jsem stále od roku 2010. Velmi kladně hodnotí možnost konzultace přes telefon nebo konzultaci písemnou. Jsem šťastný, že jsem pod dohledem tak vzácného lékaře. Jsem mu vděčný za vše co pro mne, ale i ostatní pacienty dělá. Do další práce a do života mu přeji hodně úspěchů, pevné zdraví a mnoho štěstí.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře