Centrum kardiovaskulární péče Neuron Medical s.r.o.

(2 názory)

Centrum kardiovaskulární péče (CKP) v Brně se zaměřuje na intervenční léčbu srdečních arytmií, včetně léčby perzistentní formy fibrilace síní a komorových tachykardií. Náš tým tvoří nejzkušenější l... Více

Centrum kardiovaskulární péče Neuron Medical s.r.o.

Polní 3

639 00 , Brno , jihomoravský

Spolupracujeme s pojišťovnami:

Náš tým tvoří nejzkušenější lékaři s praxí v oboru více než 25 let, sehraný tým biomedicínských inženýrů a zdravotních sester.

Obnovení normálního sinusového rytmu zabrání zhoršování zdravotního stavu a podpoří kvalitu života.

Naše vybavení

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Michal Černošek Jiný

30.4.2020 mne MUDr. Černošek operoval v Nemocnici u milosrdných bratří,
    profesionální přístup, srozumitelné vysvětlení stavu, příjemné vystupování i pooperační zájem o pacienta. Jsem absolutně bez potíží. Děkuji, děkuji a přeji panu doktorovi v novém roce 2021 hodně zdraví a spokojené pacienty.

Lékař: Doc. MUDr. Martin Fiala Jiný

Byl jsem velmi spokojen s odbornou péčí, komunikací i osobním přístupem doc. Fialy, který za mnou ještě po zákroku v nočních hodinách přišel na pokoj. Celý tým kardiocentra prokazoval vstřícnost, zájem i laskavou péči. Děkuji.