Neurolog Brno

• „Skvělá doktorka, která mi vždy pomůže a napraví moje bolavá záda. I když jsou čekací lhůty dlouhé, doporučuji se objednat. Více

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno Mapa

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

• „Panu Doktorovi Šlapalovi vděčím za to, že jsem dnes bez Epilepsie.Je to už víc jak 30 let co mě p. doktor léčil a můžu říct, že to byl nejlepší neurolog, kterého jsem, kdy potkal. Dnes je mi skoro 44let, ale na p. Doktora nikdy nezapomenu. Děkuji pane Doktore (velké D je naschvál) Více

Masarykova 1355/12, Blansko Mapa

Ambulance dětské neurologie

• „Ačkoliv názory nikdy nepíšu, zde musím udělat vyjimku. Už v čekárně mě překvapilo, že pan doktor mě označil za poslední pacientku přibližně v 15:00, přestože má ordinační dobu až do 17:00. Nicméně pak jsem pochopila. Tenhle pan doktor chce totiž opravdu léčit a pomahat. Nebere pacientky jako na běžícím pásu, ale dělá si na ně opravdu čas. V ordinaci jsem strávila něco přes hodinu, pricemz mě doktor vyslechl, detailně vyšetřil a vše okomentoval. S takovým jednáním jsem se dosud nesetkala. Kdyby byli všichni doktoři jako on, možná bych k němu ani nemusela. Více

Lazaretní 7, Brno Mapa

Neurologická ambulance

• „Naprosto profesionální, neuvěřitelně lidský a přívětivý přístup. Kéž by zdravotnictví fungovalo, jak ordinace paní doktorky Okáčové. Perfektně vše vysvětlila, pečlivě vyšetřila, poslala na všechny související vyšetření, na které Vás sestra rovnou objedná, dohodne termín. Naprostá profesionalita úplně ve všech ohledech. Více

Olomoucká 29, Brno Mapa

Privátní ambulance neurologie

• „Mohu jen doporučit a děkovat, že jsme v péči takové paní doktorky. Moc děkuji za trpělivost a pečlivost se kterou se věnuje oboum mým rodičům. Moc děkuji. Více

Masarykova 31, Brno Mapa

• Neurolog, Internista, Logope… d, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Nádražní 10, Blansko Mapa

Náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

Merhautova 118, Brno Mapa

Horníkova 34, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Paní doktorka je velice příjemná, pořádně vyšetří a předepíše správnou a účinnou léčbu. Můžu jen doporučit. Děkuji Vám, paní doktorko! Více

Božetěchova 79, Brno Mapa

• „Vstřícný a opravdu profesionální přístup, dostalo se mi pomoci, p. Lněnička se mi věnoval dlouho, a vše, co se mě týká, mi srozumitelně vysvětlil. Nezbývá mi nic, než ho doporučit všem, kteří návštěvu zvažují. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

NEUROLOGIE, DĚTSKÁ NEUROLOGIE

• „Paní doktorku Karasovou jsem navštívila ve fázi ukrutných bolestí,když ostatní lékaři selhali. Mám za sebou pouze první návštěvu,ale ta hovořila za vše. Paní doktorka se mě ihned ujala,i když jsem do poslední chvíle navštěvovala roky jiného neurologa. Vyslechla moje dlouhodobé potíže,prohlédla mě a ihned zahájila další kroky léčby-hloubková vyšetření,atd. Věřím,že z její pomocí najdeme zdroj mých letitých potíží a já jen mohu dodat,že se těším na další návštěvu. Paní doktorka je navíc velice milá,lidská a přátelská. Za mě mohu jen doporučit. Více

Vránova 172, Brno Mapa

Odborný lékař - neurolog

• „Jsme s manželem dlouholetí pacienti a můžeme hodnotit jenom v superlativech, A jenom zásluhou její péče se oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi Více

Horova 28, Brno Mapa

Neurolog, specialista EEG

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat p. MUDr. Mecové za ošetření včera v její ordinaci. Mám letité problémy s páteří. Byla jsem objednaná na určitou dobu, nečekala jsem a přesně v určený čas jsem byla přijata v její ordinaci. Děkuji za její empatický, laskavý a velmi profesionální přístup.Po cca měsíci jsem konečně spala. Jen kdyby takových privátních a profesionálních odborných lékařů bylo více....Mgr. Eliška Dospíšilová Více

Podpísečná 12, Brno Mapa

Neurolog

• „Velmi dobrá doktorka! Profesionální, chápavá, pečlivá, velice příjemná. Vyslechne, poradí a vše vysvětlí. V případě problému provede všechna potřebné vyšetření. Nejlepší neuroložka v Brně. Měla jsem akutní lumbago a paní doktorka Šurelová mě hned pozvala na vyšetřeni bez dlouhé čekací doby. Sestřička je také velice milá. Jsem velice spokojená. Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Neurologická ambulance

• „Poprvé v životě jsem šla na vyšetření EMG. Dle názoru mého známého, který na tomto vyšetření byl , ale na jiném pracovišti, jsem po tom co mi řekl 2 noci ze strachu nespala. Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné empatické, vše mi bylo dokonale vysvětleno. Vyšetření bylo bezbolestné, bez problémů jde vydržet. Více

Rybkova 9, Brno Mapa

Neurologie, klinická neurofyziologie

Dvořákova 408, Tišnov Mapa

Neurologie, klinická neurofyziologie

• „Byl jsem mile překvapen, ochotný a profesionální přístup. Vše srozumitelně vysvětleno, tak že i laik porozumí. Vřele doporučuji. Více

Olomoucká 648/29, Brno Mapa

Neurologie MUDr. Okáčová

• „Paní doktorka mě po dlouhém běhání po doktorech správně nasměrovala ke speciální operaci, která mě zbavila léků.

Běhounská 8, Brno Mapa

neurologie