Praktický lékař Plzeň

• Praktický lékař, Pediatr

„Skvělý lékař na svém místě! Pořadí, ptá se, neřešil zbytečně tabulky a jiné pro mnohé maminky stresující věci.

Americká 10, Plzeň Mapa

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Očkování

100 Kč

• „Dr.Pelčík mi uzdravil před dvěma lety rameno po první injekci.Předtím jsem jinde absolvoval mnoho obstřiků-na nic! Na hroznou alergii mi dává taky -včelku-která mi pomůže na 3 až 6 měsíců,stále se prodlužuje doba úlevy.Po aplikaci -včelky-druhý den zahazuji všechny kapesníky.Pan Dr Pelčík je k o u z e l n í k. Více

náměstí Míru 1077/3, Plzeň Mapa

Medicentrum Biomed s.r.o.

• „Velice pečlivá a příjemná paní doktorka..vše s vámi probere do detailu,aby to i pro laika bylo srozumitelné.Před lety mi ji doporučila kamarádka a chodíme k ní celá rodina.Paní doktorka je profík ve svém oboru a jsem s nadmíru spokojená.Děkuji a vřele ostatním pacientům doporučuji!!! Více

Purkyňova 27, Plzeň Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• Praktický lékař

„Paní doktorka je moc vstřícná a umí poradit. Zajímá se opravdu o pacienta. Mělo by být víc takových doktorů. Doporučuji všem. Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o.

• Praktický lékař

„Musím souhlasit, opravdu výborná lékařka. Příjemná sestřička. Profesionální přístup. Opravdu pacient který má takovou lékařku si může jen blahoprat. Nejsou všechny takové. Více

Čechova 63, Plzeň Mapa

Praktický lékař

• Praktický lékař

„Velice příjemná paní doktorka, která vás vyslechne a navrhne léčbu. Vždy jsem v čekárně byla pár minut a šla jsem na řadu. Ordinační hodiny mě vyhovují. Více

č.d. 136, Kyšice Mapa

Jižní 214, Dýšina Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař, Chirurg, De… rmatolog, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Chodím k paní doktorce spoustu let a neměnil bych ani náhodou. Vždy jsem se setkal s ochotou pomoci a vlídným zacházením. Více

Guldenerova 27, Plzeň Mapa

• Praktický lékař

„Jaroslava Poláčková: K paní doktorce Ježkové jsem se zaregistrovala poté,co můj obvodní lékař - nebudu raději jmenovat - přešel jinam.Vůbec svého rozhodnutí nelituji. Jelikož paní doktorka pracuje ve svém soukromém domě,tak už jenom to prostředí na mne velice dobře působí.Je takové rodinné.Co se týče samotné paní doktorky,nelze jí nic vytknout.Je to profesionál a má ke svým pacientům lidský přístup.To se ve zdravotnictví moc často nevidí.Škoda,že jsem paní doktorku nepoznala dříve. Více

Karoliny Světlé 10, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Svědomitý a pečlivý lékař. Nedělá unáhlená rozhodnutí, v případě pochybností okamžitě odešle pacienta na příslušné odborné pracoviště. Když k tomu přidám velice vstřícný přístup k pacientovi - jak lékaře tak sestřičky, tak mohu tohoto lékaře jen doporučit. Více

Francouzská 4, Plzeň, Plzeň Mapa

Všeobecný praktický lékař

• „U paní doktorky jsem absolvovala svou první návštěvu, protože moje současná praktická lékařka již neordinuje. Ráno jsem zavolala a během chvilky jsem vše u paní doktorky vyřídila. Napsala mi papír do zaměstnání, poslechla mne a udělala CRP test. Sama mne upozornila, že toho má hodně a že někdy budu muset čekat, to jsem poznala, protože v ordinaci to frčelo jak na pásu a přede mnou i po mě se tam vystřídalo celkem dost lidí. A arogantní mi tedy rozhodně nepřišla ani ona, a ani sestřička. Doporučuji a komu to nevyhovuje ať si jde kam chce. Více

Kaznějovská 43, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Jsem dlouholetá pacientka pí Dr. Benešové. S přístupem k pacientům, vysokou odborností a pečlivostí jsem velmi spokojená. Klaldně hodnotím i vstřícné jednání její sestřičky. Více

Chodské náměstí 2, Plzeň Mapa

Ordinace praktic. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„S panem doktorem Šůchou jsem velmi spokojen, je vstřícný, řeší konkrétní problém, poradí. Neřeší kraviny. Kdykoliv bylo potřeba vyšel mi vstříc. A když se někdy zpozdí, není důležité. Kde nečekáte? Na poště, úřadě, a že si tam nestěžujete? Když neste spokojený, máte svobodnou vůli změny. Jako každý jiný. S pozdravem. Jirsa Více

Vokáčova 1017, Rokycany Mapa

Ambulance prakt. lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka je vážně velmi milá a ochotná ,ale se sestřičkou tak dobré zkušenosti nemám. Vždy protivná a nepříjemná. Škoda . Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• Praktický lékař

„Ochota.odbornost naprostá letitá spokojenost . Do ordinace paní doktorky chodím s očekáváním pomoci která se vždy nadstardně vyplní . Děkuji Špaček Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

ZDRAVCENTRUM SKVRŇANY, s.r.o.

• Praktický lékař

„Skvěly pristup k pacientovy, vyborný diagnostik. Dlouholeté zkušenosti.Jsme radi že se stará o celou rodinu.

Purkyňova 22, Plzeň Mapa

Praktický lékař

• Praktický lékař

„Paní doktorka je milá a vstřícná. Poslouchá Vás, komunikuje, poradí i přírodní produkty, uvažuje celostně a to se mi moc líbí. Jde z ní hezká energie. Více

náměstí Míru 3, Plzeň Mapa

MEDICENTRUM BIOMED s.r.o.