Praktický lékař Klatovy

Pod Svatoborem 219, Sušice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Zdravím. Po 8 letech se mohu hýbat. Ať si říká kdo co chce tak to zato stojí. Zatím 4 měsíce bez problému.

Šmilovského 640, Nýrsko Mapa

REHA-PRAKTIK s.r.o., PL a RHC

• „Velmi empatická a pečlivá lékařka. Svým profesním nasazením, lidským přístupem a ochotou patří k nejkvalitnějším lékařům, s nimiž jsem se kdy setkala. Více

Denisova 93/I, Klatovy Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je úžasný člověk s velikým srdcema za to jí patří veliké díky.Jsem letitá pacientka a s paní doktorkou jsem skoro denně ve styku i když to neni vždy jednoduché má hodně pochopení a snaží se pomoc. Více

Pod Hůrkou 607/III, Klatovy Mapa

Praktický lékař a alergolog

• „Jsem s Pani doktorkou spokojena

Pod Nemocnicí 789/II, Klatovy Mapa

1 názor

Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„mohu jedině doporučit každemu,je to jeden z nejlepšich praktickych lekařů, je to člověk na spravnem mistě moc si ho važim a cením je to doktor s velkym D,je to člověk,ktery je milý a s lidmi soucítí,takoveho lekaře široko daleko na okrese nenajdete s pozdravem Polakova Nada Více

Nádražní 235, Kdyně Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je velice svědomitá, vstřícná, milá a pečlivá. Na pacienta pohlíží celkově jako na bytost v různých souvislostech. Vždy se snaží pomoci pacientovi nejen medikamenty, ale i radou. Umí pacientovi naslouchat a je výborný diagnostik. Více

Na Vinici 564, Nepomuk Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Ano, mohu jen souhlasit, paní doktorka mi nikdy nic nezanedbala, vždy udělala vše proto, abych se dala do kupy. Je moc fajn :-) Více

Pod Nemocnicí 871/II, Klatovy Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivý, zodpovědný lékař s individuálním přístupem k pacientům. Hledá vždy šetrné léčebné metody a zabývá se nemocným komplexně. Takových moc není. Jednoznačně MUDr. Pavla Marka doporučuji. Více

č.d. 154, Velhartice Mapa

Ordinace praktic. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Příjemné a profesionální jednání, již mnoho krát mi pomohl a to nejen vhodnou medikací, ale právě i svým lidským přístupem. Doporučuji.  Více

Husova 760, Přeštice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Výborná lékařka i sestřička můžu jen doporučit

Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

Ordinace praktického lékaře

„Pan Trejbal se velice dobre stara o sve pacienty a davam 1+*

Pod Nemocnicí 789/II, Klatovy Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka Nová je příjemná,komunikuje a člověk nemá problém se svěřit což je u lékaře jistě pozitivní,zatím mě i lidem v mojí rodině ve všem pomohla k dobrému. Sestřička má výborný přehled,jednoduše řečeno funguje a to se také dnes moc nevidí. Více

náměstí Svobody 2, Sušice Mapa

Poliklinika Sušice

• „Velice profesionání,lidský a citlivý přístup k pacientům.Velmi příjemná dáma,která vždy pomůže a poradí.Navíc má u sebe velice šikovnou sestřičku.Injekce od ní vůbec člověk necítí.Velice děkuji za takový přístup.Miroslav Kopic. Více

Palackého 259, Blovice Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„individuální komplexní přstup s přihlédnutím k celkové anamnéze, pravý rodinný lékař

• Praktický lékař

„Sice bude odcházet do důchodu,ale nová p.doktorka,která u něj pracuje jej zřejmě nahradí.Nyní pracuje asi i v nemocnici,kde je vidět a p. doktor si jistě nevybere špatnou náhradu.Co vím, v nemocnici ji chválí,takže není třeba se obávat,zůstanu nadále v jejich péči Více

Nádražní 235, Kdyně Mapa

• Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená, vždy pomůže, poradí, je velice trpělivý. Komunikuje přirozeně, zodpoví každý dotaz. Zařídí i specialisty včetně domluveni termínů. I když jsem se odstěhovala, stojí mi za to, abych za ním dojížděla 30 km. Více takových lékařů ???? Děkuji Více