Praktický lékař Strakonice

• Praktický lékař

„Odborník, velmi přesný diagnostik.Jeho ordinace funguje skvěle.Vždy jsem odcházel s pocitem, že pro mé zdraví bylo uděláno z jeho strany maximum. Vždy přesně určil diagnozu, když jiní doktoři byli v koncích. Více

Praktický lékař pro dospělé

• „S paní doktorkou jsme velmi spokojeni, vždy nám odborně pomohla.

Samoty 1531, Písek Mapa

• „Srdecny dik za Vasi peci s pozdravem Eva Sochorova

Velké náměstí 143, Strakonice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Vynikající lékařka,velmi pečlivá, lidská a citlivá ke svým pacientům.Takový lékaři by měli být všichni.Kubešová M.

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• „Nic nezanedbá, raději Vás pošle na více vyšetření, než aby něco nedořešila.

č.d. 68, Radomyšl Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Má odpovídající přístup k lidem , je pečlivý

Erbenova 599, Písek Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• „Neznám vstřícnější, fundovanější a lidštější lékařku než paní MUDr Marii Jurčíkovou. Jsem neposlušná pacientka již téměř 40 let. Děkuji Více

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Velmi vstřícná, ochotná a komunikativní, na první pohled je vidět že ji práce baví. :)

Jiráskova 1167, Vodňany Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékářka ve Strakonicích, velmi pečlivá, nic nezanedbá. Pokud má pochybnosti, doporučí vyšetření u specialisty! Výborná! Více

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• Praktický lékař

„Velice příjemná paní doktorka,která dokáže člověka podržet i v těžkých životních situacích. Je rázná a rozhodná a my jsme vděčni za to, že ji máme. Paní doktorko,moc děkujeme a přejeme,aby jste ještě dlouho měla své pacienty a oni Vás. Více

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejen výborný lékař,ale i skvělý člověk.Takových lidí víc!!!!!! Štěpková Gabriela

č.d. 54, Katovice Mapa

Ord.praktického lékaře pro dospělé

387 15, Střelské Hoštice Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Pan doktor je skutečně PAN doktor. Je to osobnost, přes kterou se propojuje osobní nasazení a přístup se snahou skutečně léčit pomocí nejnovějších poznatků. V naší rodině včas zachytil vážné onemocnění a jenom díky němu jsme všichni spolu a zdrávi. Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

• Praktický lékař

„Chodím k němu už několik let a rozhodně si nemůžu stěžovat. Postupně jsme k němu přešli celá rodina.

Bezděkovská 65, Strakonice Mapa

• Praktický lékař

„Jako s lékařem nemám žádné zkušenosti, ale jako s člověkem ochotným pomoci člověku mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Naděje o.s. Více

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• „Důvod,proč se nepodepíšu je jednoduchý,nechci vypadat jako leštič klik.To,co tady několik lidí předvedlo je primitivní.Co je horší?Anonymní pomlouvačnost,nebo úmyslná vulgárnost?Podle mě za A.Takže ta si dovolím napsat,že sem přispívalo hodně blbců a slepic. Více

Spojařů 1252, Strakonice Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Alergolog, … Anesteziolog, Chirurg, Diabetolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Plicní lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Nemocnice Strakonice, a.s.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velice pečlivá až přepečlivá,jinak si nedovedu vysvětlit ty nekonečné hodiny v čekárně.Já jsem vždy hotova za 10 min a nemám pocit,že by mě paní doktorka odflákla, spíš naopak.Při poslední návštěvě jsem přišla do čekárny o hodinu dříve než začala ordinovat a již za 2,5 hodiny jsem se dostala do ordinace a to byl přede mnou jen jeden pacient.Chodím tam jen když je mi opravdu zle a jelikož mám malé děti, musím si sehnat hlídání na půl dne,protože nikdy nevím za kolik hodin se vrátím. A ještě upozornění:pokud tam jdete v zimě,dobře se do čekárny oblečte,je tam strašná zima. Více

• Praktický lékař, Internista

„Pokud člověk překousne dlouhé čekání, pak výsledek stojí zato. Skvělá akční sestřička a zkušený lékař jsou zárukou dobře odvedené práce Více

Chelčického 50/49, Písek Mapa

• Praktický lékař

„Navštěvuji již řadu let a jsem naprosto spokojený, pan doktor mi vždy pomohl, vřele doporučuji všem.

Chelčického 72, Písek Mapa