Zobrazit lékaře

Nemocnice Strakonice, a.s. patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Více

Nemocnice Strakonice, a.s.

Radomyšlská 336

38629 , Strakonice , jihočeský

Typ zařízení

• nemocnice

Lékař: MUDr. Dana Fialkovičová Jiný

Super doktorka! Takovych by melo byti vice...Je to hodna a prijemna doktorka,primar by mel byt na ni hrdej.

Lékař: MUDr. Miluše Holáková ps

Paní doktorka Holáková je člověk na svém místě. Je to sice několik let, co jsem jí vyhledala a 5 let k ní pravidelně chodila. Nic nezanedbala, poslala mě na různá vyšetření a hlavně naslouchala a snažila se navést.

Lékař: MUDr. Miluše Holáková dlouhodobá léčba

Setkal jsem se s přívětivou dámou, která dle mne velmi dobře rozumí oboru, je naslouchavá, hledá vhodnou léčbu a na účinky léčby třeba i zavolá pacientovi, aby mohla případně včas provést změnu dříve, než proběhne plánovaná kontrola.

Lékař: MUDr. Dana Fialkovičová Diabetes melitus ll.typu

Paní doktorku navštěvuji už 5 let. Je to odborník na svém místě. Erudovaná, zkušená, empatická, trpělivá. Poslední dobou trochu zlobím, jsem velmi špatně kompenzovaná a přesto má se mnou paní doktorka svatou trpělivost. Ale když vidí snahu, udělá pro vás všechno, co je v jejích silách, někdy i o něco víc.