Zobrazit lékaře

Nemocnice Strakonice, a.s. patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Více

Nemocnice Strakonice, a.s.

Radomyšlská 336

38629, Strakonice, jihočeský

Kontaktní údaje +420 38...

Typ zařízení

• nemocnice

Lékaři a specialisté na této klinice

• Hana Furišová

Pediatr, MUDr.

• Nejlepší dětská lékařka jsou si člověk může přát. Ochotná, vždy poradí.

• S

Už jako malá holka, jsem k paní doktorce chodila. Byla jsem s ní spokojená. Tak jsem ji do péče s věřila i mé dvě holčičky. Po tolika letech se vůbec nezměnila. Opět jsem s ní spokojená. Je to velmi hodná, obětavá, sympatická a dobrá doktorka. Vždy se na ni můžete s jakým koly zdravotním problémem obrátit i po telefonu. Pokaždé Vám s problémem poradí. OPRAVDU 100% DOPORUČUJI !!!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Hana Vlachová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Operace nosní mandle bez problémů, odborně na výši, velmi příjemné jednání. Milé sestřičky na dětském oddělení.

• T

Můj syn byl ošetřen u paní MUDr. Hany Vlachové ve Strakonicích dne 24.4.2009
      se zánětem středního ucha. Byla jsem velice spokojená s její ochotou, vlídností, jednáním a také s postupem léčby syna. Všem vřele doporučuji tuto paní doktorku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Josef Holák

Chirurg, MUDr.

• Z

Pan doktor Holák je lékař na svém místě jak v přístupu k pacientům,tak ve své práci.....Děkuji Jana

• Z

Mohu jen potvrdit dva předešlé názory na pana doktora Holáka. Je v pravém slova smyslu profesionál, který nejen skvěle ovládá svoje "řemeslo", ale etiku přístupu k pacientům by mohl přednášet i na lékařské fakultě. Tam tomu opravdu, ale opravdu moc pozornosti nevěnují. Je si jen přát, aby zůstal strakonické nemocnici věrný.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Josef Moltaš

Internista,

• S

Velice mily, doktor, odbornik, ktery ma na prvnim miste pacienta. Nic neni problem, jak pri osobnim jednani, tak pri telefonickem. Snazi se vysvetlit, podporit, pomoct. Jsem rada, ze jsem potkala takoveho doktora..... Nemam problem se mu s cimkoliv sverit, na cokoliv se zeptat..... Mam pocit, ze pro nej neni jeho zmestnani prace, ale poslani..... Takovych je velice malo....

• Radek Chalupa

Chirurg,

• V

Ochotný, vnímavý, odborně zdatný a dle mého názoru i morálně na výši.
      Viktor Faktor, překladatel a spisovatel

• Jindra Říhová

Oční Lékař, MUDr.

• I

Skvělá lékařka - profesionálně i lidsky. Pokaždé se mi věnuje a ještě k tomu hodí úsměv, co víc si přát.

• Pavel Houška

Neurolog,

• mam vybornou skušenost da se řict že mi zachranili život diky peči a spravne diagnoze dnes jsem ješte tady co se tyče chovani bylo a je opravdu na vysoke urovni dekuji za vše

• E

Mám výbornou zkušenost. Měla jsem hodně vážné zdravotní problémy, přestávala jsem chodit a pan doktor zhodnotil můj zdravotní stav, pomohl mi včas absolvovat potřebná vyšetření a poté, co určil správnou diagnozu, mi vyjednal i operační zákrok krční páteře ve výborné nemocnici v Liberci. Díky němu dnes mohu chodit a pracovat.

• Ján Fialkovič

Gynekolog,

• Odbornost, bez povýšenosti a arogance. Slušný a lidský přístup. Úsměv a humor, co povzbudí. Takový je pan doktor ...

• Terezie Járová

Gynekolog, MUDr.

• Chodím k pí. doktorce již 9 let a mám tři děti. Vždycky jsem s jejím přístupem spokojená. Vše vysvětlí a poradí.

• Š

Též nedoporučuji. Chodila jsem k paní doktorce a před tím i k její mamince. Dokud jsem chtěla jen recepty na antikoncepci, tak vše bez problémů. Pak ale problémy začaly a stejně tak začaly létat tabletky od oka. Každý měsíc něco jiného... Vyvrcholilo to léky, které se neměly užívat bez celkového vyšetření a sledováním jiných lékařů. Vše jsem si zařídila přes známé a nic jsem brát nemusela. Samozřejmě jsem přešla jinam. Sestřička je hodná a milá, ale poradit též nedokáže...

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře

• Ibrahim Razak

Gynekolog, MUDr.

• T
      Umístění: jiné místoSlužby: Těhotenství

Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Jsem z něj nadšená nejen jako z lékaře, ale i jako z člověka. Vždy milý, důsledný, profesionální .. je radost k němu chodit.

• Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance

Pan doktor je opravdu clovek na svem miste. Vzdy jsem u nej absolutne spokojena a nemenila bych a to dojizdim z Prahy.

Podívejte se na všechny názory (57) na lékaře