Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nemocnice Strakonice, a.s. patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Obecné skóre

  T
  MUDr. Lucia Vinceková Jiný

  Paní doktorko - děkuji za odborně provedený zákrok - z mého pohledu, který je po Vašem zákroku nyní SUPER - mohu všem Váš kvalifikovaný odborný a pečlivý zákrok jen a jen doporučit. Děkuji Vám a těším se až se potkáme v cocpitu .....

  T
  Ověřený profil
  MUDr. Ibrahim Razak Jiný

  Pan doktor Razak je úžasný člověk a velice empatický. Mám časté problémy (záněty, infekce,...) a se vším si vždy poradí. Každý mi říká, že když už jsem se přestěhovala do Prahy, měla bych si tady najít gynekologa, ale já vím, že se mi nikde nedostane lepší péče než od něj takže mi to za to dojíždění stojí.
  Díky za to, že děláte svůj obor opravdu na jedničku. Přišla jsem k vám v hrozném stavu a vy jste mi pomohl jak nejvíce jste mohl. A jeho sestřička Klárka, je naprosto úžasná, milá a vždy plná dobré nálady.

  P
  MUDr. Zorka Švehlová Jiný

  Mudr. Švehlová na dětské ambulanci ve Strakonicích neumí jednat s dětmi! Snižuje dětem seběvedomí! Když si neví rady, poradí dětského psychologa. Pracuji s dětmi a nedovolila bych si jim říci to, co ona. Nakonec jsme si poradili jinak sami a syn je relativně zdráv (chronická borelioza). Paní doktorku nedoporučuji!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  Ověřený profil
  Marek Mika Jiný

  Pan doktor Mika umožnil mé mámě důstojné dožití v jejích posledních týdnech života. Je to velmi ochotný profesionál s citlivým přístupem. Děkuji mnohokrát.


  P
  Karolina Hanušová Jiný

  Velmi nepříjemná lékařka. Vůbec pacienta nevnímá (dotazy atp.). Polovinu sdělovaných informací o symptomech zcela ignorovala.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Ověřený profil
  MUDr. Ivana Uhlířová Jiný

  Úžasná lékařka, chápavá, příjemná, empatická , lidská a zároveň profesionálka Ráda si počkám na ošetření, chápu její vytíženost.


  V
  MUDr. Dana Fialkovičová Jiný

  Super doktorka! Takovych by melo byti vice...Je to hodna a prijemna doktorka,primar by mel byt na ni hrdej.


  M
  Ověřený profil
  MUDr. Miluše Holáková ps

  Paní doktorka Holáková je člověk na svém místě. Je to sice několik let, co jsem jí vyhledala a 5 let k ní pravidelně chodila. Nic nezanedbala, poslala mě na různá vyšetření a hlavně naslouchala a snažila se navést.


  Ověřený profil
  MUDr. Miluše Holáková dlouhodobá léčba

  Setkal jsem se s přívětivou dámou, která dle mne velmi dobře rozumí oboru, je naslouchavá, hledá vhodnou léčbu a na účinky léčby třeba i zavolá pacientovi, aby mohla případně včas provést změnu dříve, než proběhne plánovaná kontrola.


  M
  Ověřený profil
  MUDr. Dana Fialkovičová Diabetes melitus ll.typu

  Paní doktorku navštěvuji už 5 let. Je to odborník na svém místě. Erudovaná, zkušená, empatická, trpělivá. Poslední dobou trochu zlobím, jsem velmi špatně kompenzovaná a přesto má se mnou paní doktorka svatou trpělivost. Ale když vidí snahu, udělá pro vás všechno, co je v jejích silách, někdy i o něco víc.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Radomyšlská 336, Strakonice 38629 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna