Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Strakonice

• Praktický lékař

„Odborník, velmi přesný diagnostik.Jeho ordinace funguje skvěle.Vždy jsem odcházel s pocitem, že pro mé zdraví bylo uděláno z jeho strany maximum. Vždy přesně určil diagnozu, když jiní doktoři byli v koncích. Více

• „Srdecny dik za Vasi peci s pozdravem Eva Sochorova

Velké náměstí 143, Strakonice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Vynikající lékařka,velmi pečlivá, lidská a citlivá ke svým pacientům.Takový lékaři by měli být všichni.Kubešová M.

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• „Velmi vstřícná, ochotná a komunikativní, na první pohled je vidět že ji práce baví. :)

Jiráskova 1167, Vodňany Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékářka ve Strakonicích, velmi pečlivá, nic nezanedbá. Pokud má pochybnosti, doporučí vyšetření u specialisty! Výborná! Více

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• Praktický lékař

„Velice příjemná paní doktorka,která dokáže člověka podržet i v těžkých životních situacích. Je rázná a rozhodná a my jsme vděčni za to, že ji máme. Paní doktorko,moc děkujeme a přejeme,aby jste ještě dlouho měla své pacienty a oni Vás. Více

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé

• „Pan doktor je skutečně PAN doktor. Je to osobnost, přes kterou se propojuje osobní nasazení a přístup se snahou skutečně léčit pomocí nejnovějších poznatků. V naší rodině včas zachytil vážné onemocnění a jenom díky němu jsme všichni spolu a zdrávi. Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

• Praktický lékař

„Chodím k němu už několik let a rozhodně si nemůžu stěžovat. Postupně jsme k němu přešli celá rodina.

Bezděkovská 65, Strakonice Mapa

• Praktický lékař

„Navštěvuji již řadu let a jsem naprosto spokojený, pan doktor mi vždy pomohl, vřele doporučuji všem.

Chelčického 72, Písek Mapa

„Velmi ochotný, spolehlivý.

č.d. 180, Čestice Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Ordinaci pana doktora Neumanna navštěvujeme s manželem již spousty let, vlastně od samého počátku působení pana doktora ve Strakonicích. Pan doktor a jeho sestřička jsou naprosto úžasní a srdeční lidé, kteří dokážou být empatičtí a vždy se snaží maximálně pomoci a poradit. Již mnohokrát nás zachránili, za což jsme jim nesmírně vděční! Takových lidí je v našem kraji stále jako šafránu, a to nejen ve zdravotnictví, proto si jich vážíme a jsme opravdu rádi, že můžeme tuto ordinaci navštěvovat! Jezdíme za nimi až z Českých Budějovic a vždy rádi přijedeme odkudkoliv, naopak jsme rádi, že vůbec máme možnost tuto ordinaci navštěvovat. Zahlédli jsme zde ale bohužel i pár negativních hodnocení, která si dle našeho názoru tato ordinace rozhodně nezaslouží! Hodnocení lékařské či jakékoliv jiné odbornosti by mělo příslušet vždy a pouze jen lidem dosahujícím minimálně stejného vzdělání a odbornosti, to si ale stále mnoho z nás bohužel neuvědomuje… Nikdo se asi nedokáže zalíbit všem, jsme ale přesvědčení, že každý kdo měl to štěstí a pana doktora a sestřičku již poznal, určitě s námi souhlasí a všem negativním názorům se jen musí „zasmát“. Panu doktorovi a sestřičce děkujeme za vše a pevně doufáme, že budou mít s námi pacienty trpělivost ještě spousty spousty dalších let! :-) Ing. Stanislava a Daniel Šebesta Více

• Praktický lékař

„Výborný pan doktor, vždy pečlivě a moudře poradí a pomůže :-)

Palackého náměstí 104, Volyně Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Lékař, který léčí danou nemoc se nedá až tak nazvat kvalitním lékařem. Z vlastní praxe vím, že Mudr. Milan Bazgier hledá příčinu dané nemoci a za to je právem titulován doktorem. Názor pacientů, že je arogantní, náladovej atd ani v nejmenším nesdílím...vždy mě přijal s úsměvem a naprostým klidem. Plná čekárna problémem opravdu občas bývá, ale to opravdu asi lékař ovlivnit nemůže, zkuste nařídit kolik pacientů může v danný den přijít :-) Já osobně jsem ráda, že jsem před lety měla možnost k němu přejít ( přála bych Vám narazit na úplně jiné doktory! ) a již dnes vím, že až moje děti dovrší dospělosti k jinému lékaři je nevemu :-) Více

Nádražní 325, Strakonice Mapa

Ord.praktického lékaře + akupunktura

• Praktický lékař

„Pan doktor léčí naší rodinu cca 30 let. Domnívám se, že majíc srovnání s Prahou, mohu než souhlasit s názory v zelené zóně vpravo nahoře. Mít výborného lékaře je víc než výhra loterii - v té nejde o život. Kdykoliv a cokoliv jsme potřebovali (včetně akutního chirurgického zákroku) nebyl nikdy problém, navíc vyřešen s humorem a dobrým pocitem, že nejsme jen čárka do pojišťovny. Obdivujeme jeho výdrž (viz každý den přeplněná čekárna) a pevné nervy, které jsou na maloměstě velmi důležité. Držíme si sobecky palce -ať vydrží déle než my, starci. A děkujeme. Více

nám. Míru 13, Horažďovice Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„Mám jen ty nejlepší zkušennosti. Jsem rád, že mám takového lékaře, jako je pan Jan Egert. Za svůj názor se rozhodně nestydím a rád se podepíši. David Rothschedl Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

Ord.praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Paní doktorka Herinková je velmi empatická a obrovská odbornice, takže Vám věnuje spoustu času a vždy vyjde vstříc se vším, co potřebujete. Nikdy nebyl žádný problém. Sestřička moc milá a hodná, ráda a ochotně pomůže a nejlépe nabírá krev, že to ani necítíte. Jejich povolání bych v této těžké covidové době nedělala ani za nic a oni to zvládají a ještě s úsměvem. :) Více

Drlíčov 149/16, Písek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejsem u pani dokrotky kdo ví jak dlouho, ale neměla jsem problém ani s ní, ani se setřičkou, obě dámy jsou příjemné a nebyl problém se na čemkoli domluvit... asi záleží s jakým přístupem tam člověk jde, buďmě upřímní... Kdo je zvědavý na nabručenou ženskou, která ví co jí je a na názoru lékaře jí nezáleží? Více

Lidická 169, Strakonice Mapa

• Praktický lékař

„Velmi milá a ochotná paní dokorka. Mám k ní velkou důvěru.

Jinín Mapa

Lékařská stanice

• Praktický lékař

„Je výborný lékař, ale vždy se najdě někdo kdo není spokojený, nevím co by lidé ještě chtěli.

Třebízského 382, Písek Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospěl

• Praktický lékař, Internista

„Saláková Lenka Souhlasím s výše uvedeným názorem.

Blatenská 311, Horažďovice Mapa

Praktický všeobecný lékař pro dospělé