Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Poliklinika Strakonice s.r.o.

Bezděkovská 186

386 01 , Strakonice , jihočeský

Lékař: MUDr. Michaela Havelcová Jiný

Jsem velice zklamaná z přístupu paní doktorky. Neřeší příčinu. Ani nelze s ní o tom normálně promluvit. Naprostý nezájem...až se člověk cítí, že je na obtíž. Rozhodně nedoporučuji!

Lékař: MUDr. Dana Tušková Akutní bolest zubu

Pani doktorka pomohla, jak zakrokem, tak radou. Nasledne vse dukladne vysvetlila. Za me super pristup i jednani, a to i vzhledem k tomu, ze mela pohotovost, byla sobota rano a jeji cekarna byla narvana k prasknuti...skvely zazitek

Lékař: MUDr. Naděžda Vlčková

Vřelý přístup, inteligentní humor, pochopení. Sestřička je to samé v bledě modrém. Paní doktorka mě nepřesvědčovala o antikoncepci, vždy poradila..

Lékař: MUDr. Zdeňka Hadravová

U paní doktorky jsem byla s malou dcerou a už nikdy více...absolutně neprofisionální přístup vůči dceři, ta z toho má traumatický zážitek..od pohledu z ní jde strach :-)

Lékař: MUDr. Zdeňka Hadravová

Paní MUDr. Hadravová je opravdu specialistkou oboru. Má lidský přístup, vše pěkně vysvětlí a umí spoustu věcí, které v nemocnici ani neznají. Jsem za ní moc rád.

Lékař: MUDr. Murad Sabah

Pan doktor je odborník a já mu velice děkuji za to, že díky němu vedu normální život. Své práci rozumí, stále se vzdělává a udržuje kontakty s dalšími lékaři, kteří mohou poradit a pomoci. Při mé hospitalizaci v Praze všichni hovořili o panu doktoru Muradovi jako o vynikajícím lékaři a já jejich názor sdílím. Jana Rohová

Lékař: MUDr. Dana Tušková

Paní doktorka sice vysvětlí, což zde zaznělo, ale při problému je velmi laxní. Měl jsem ulomený zub, na objednání reagovala termínem "za půl roku". Do té doby se samozřejmě zub zkazil a problém byl na světě (toto se opakovalo u 2 zubů). Po půl roce vyvrtala, dala plombu, ale dalších pár měsíců to bolelo dál jak svi.ě, tekla krev...pak to ustalo, nicméně nesměl jsem kousat nic tvrdého a nyní po 2-3 letech mám strach vůbec navštívit zubaře, aby mi nepodělal další zuby. Opravdu děkuji.

Btw.: ten zub teď začal bolel jako kráva, bez prášků bych to nedal

Lékař: MUDr. Naděžda Vlčková

Paní doktorce plně důvěřuji, zachránila mě i mé dceři život. Kvůli vysokému krevnímu tlaku (který měl řešit můj pediatr, ale starala se o to Dr. Vlčková) jsem nedonosila svou holčičku, díky včasnému a duchaplnému jednání p. Dr. Vlčkové, mě převezli do Písecké Nemocnice a udělali akutní císařský řez, bohužel dcera musela být oživována a já si pro náhlou velkou ztrátu krve pobyla na sále pěknou chvilku, ale vše díky p. Dr. Vlčkové, která nemeškala a včasně zareagovala, žijeme obě a jsme zdravé. Svěžila by jsem jí svůj život znovu, má mou plnou důvěru.

Lékař: Drahomíra Pilná

Vynikající lékařka,velmi pečlivá, lidská a citlivá ke svým pacientům.Takový lékaři by měli být všichni.Kubešová M.

Lékař: MUDr. Zdeňka Hadravová

Já i moje 12letá dcera jsme s paní doktorkou VELICE spokojeni, co se "nepovedlo" jejím kolegům na ambulanci v nemocnici, ona bravurně zvládla - předělala, vyléčila.