Zobrazit lékaře

Bezděkovská 186

386 01, Strakonice, jihočeský

• Pavla Holíková

Internista, MUDr.

• Velice děkuji paní doktorce za léčení mého revma.Takovou ochotu a pomoc při bolestech které jsem měla před léčením se nedá ani napsat.Jsem paní doktorce vděčná je mi lépe díky její péči.Všem mohu návštěvu a léčení jen doporučit

• Tato paní lékařka se vůbec nesnaží.

• Jiřina Audolenská

Pediatr, MUDr.

• Nejlepší lékař, co znám. Vždy mi poradila, má lidský přístup a pochopení. V ordinaci si připadám jako doma = žádný stres.

• Podceňuje anamnézu,nevyhodnocuje správně příznaky. V ordinaci většinou sedí v mikině a kalhotách pestrých barev, žádný lékařský bílý plášť. Vzhledem k vybavenosti ordinace /ani PC/a oděvu jmenované, jsem si připadal jako v koloniale a ne u doktora.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Miloslava Vinická

Praktický Lékař,

• M

Všechno se snaží léčit antibitiky, což je pjeknej utrjch. Altrnativní léčbu neumí. Takže nic moc.

• I

Nejlepší lékářka ve Strakonicích, velmi pečlivá, nic nezanedbá. Pokud má pochybnosti, doporučí vyšetření u specialisty! Výborná!

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Lada Hajžmanová

Logoped, Mgr.

• M

Paní logopedku znám ze strakonické nemocnice, kam pravidelně dochází, a kde jsem ležel po mozkové mrtici. Každý den rozzářila nejen mě, ale celý pokoj. Nemohl jsem se vyjádřit a ani číst díky ní jsem se znovu všechno naučil a teď chodím k paní logopedce do její ordinace s mojí vnučkou a jsme moc spokojení. Je velmi pečlivá, citlivá a velmi vstřícná.

• S paní doktorkou jsme byli velmi spokojeni. Syn se rychle naučil správnou výslovnost. Vždy byla dochvilná,milá a inkasovala pouze 1, nezbytných 30kč.Doporučuji všem.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Alena Šmitmajerová

Otorinolaryngolog,

• P

Odborník, ale jedná povýšeně. Nemá ráda dotazy, dělá z pacientů hlupáky. Trocha pokory a respektu k druhým by jí neuškodila.

• Nejlepší doktorka,co znam.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Drahomíra Horná

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Drahunka je príma, a už je pryč rýma :)

• Paní doktorka Horná je velice profesionální, čestný a zodpovědný člověk. Hlavní je pro ní zdraví pacientů. Narozdíl od jiných lékařů (dle mé zkušenosti) nepředepisuje antibiotika a jiné léky bez pečlivého zvážení. Velká spokojenost. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Michaela Havelcová

Dermatolog, MUDr.

• E

bez zbytečného protahování nám pomohla od ekzému, jednoduše rychle a spolehlivě. Velice milá a ochotná paní doktorka. Doporučuji

• Paní doktorka je dobrá na vypalování bradavic, ale pokud k ní přijdete s vážnějším problémem (intimním). Paní doktorka spolu se sestou na vás budou velmi nepříjemné. Nedoporučuji! Po této zkušenosti již nikdy.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Drahomíra Pilná

Internista, Praktický Lékař,

• K

Vynikající lékařka,velmi pečlivá, lidská a citlivá ke svým pacientům.Takový lékaři by měli být všichni.Kubešová M.

• K

Paní doktorka je velmi pracovitá,ochotná a odborně velmi zdatná

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Murad Sabah

Internista, Endokrinolog, MUDr.

• J

Pan doktor je odborník a já mu velice děkuji za to, že díky němu vedu normální život. Své práci rozumí, stále se vzdělává a udržuje kontakty s dalšími lékaři, kteří mohou poradit a pomoci. Při mé hospitalizaci v Praze všichni hovořili o panu doktoru Muradovi jako o vynikajícím lékaři a já jejich názor sdílím. Jana Rohová

• H

Bohužel musím hodnotit negativně. Po první konzultaci u pana doktora jsem si raději našla jiného endokrinologa. Neumí se chovat k pacientům, jeho přístup ke mě jako k pacientce byl velmi neprofesionální.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Zdeňka Hadravová

Chirurg, MUDr.

• M

U paní doktorky jsem byla s malou dcerou a už nikdy více...absolutně neprofisionální přístup vůči dceři, ta z toho má traumatický zážitek..od pohledu z ní jde strach :-)

• H

Paní MUDr. Hadravová je opravdu specialistkou oboru. Má lidský přístup, vše pěkně vysvětlí a umí spoustu věcí, které v nemocnici ani neznají. Jsem za ní moc rád.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře