Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Strakonice

• Praktický lékař

„Odborník, velmi přesný diagnostik.Jeho ordinace funguje skvěle.Vždy jsem odcházel s pocitem, že pro mé zdraví bylo uděláno z jeho strany maximum. Vždy přesně určil diagnozu, když jiní doktoři byli v koncích. Více

• „Srdecny dik za Vasi peci s pozdravem Eva Sochorova

Velké náměstí 143, Strakonice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Vynikající lékařka,velmi pečlivá, lidská a citlivá ke svým pacientům.Takový lékaři by měli být všichni.Kubešová M.

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• „Nic nezanedbá, raději Vás pošle na více vyšetření, než aby něco nedořešila.

č.d. 68, Radomyšl Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Velmi vstřícná, ochotná a komunikativní, na první pohled je vidět že ji práce baví. :)

Jiráskova 1167, Vodňany Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékářka ve Strakonicích, velmi pečlivá, nic nezanedbá. Pokud má pochybnosti, doporučí vyšetření u specialisty! Výborná! Více

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• Praktický lékař

„Velice příjemná paní doktorka,která dokáže člověka podržet i v těžkých životních situacích. Je rázná a rozhodná a my jsme vděčni za to, že ji máme. Paní doktorko,moc děkujeme a přejeme,aby jste ještě dlouho měla své pacienty a oni Vás. Více

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Pokud člověk překousne dlouhé čekání, pak výsledek stojí zato. Skvělá akční sestřička a zkušený lékař jsou zárukou dobře odvedené práce Více

Chelčického 50/49, Písek Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Navštěvuji již řadu let a jsem naprosto spokojený, pan doktor mi vždy pomohl, vřele doporučuji všem.

Chelčického 72, Písek Mapa

„Velmi ochotný, spolehlivý.

č.d. 180, Čestice Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

„jsem nadmíru spokojená

Chelčického 50/49, Písek Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Výborný pan doktor, vždy pečlivě a moudře poradí a pomůže :-)

Palackého náměstí 104, Volyně Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Lékař, který léčí danou nemoc se nedá až tak nazvat kvalitním lékařem. Z vlastní praxe vím, že Mudr. Milan Bazgier hledá příčinu dané nemoci a za to je právem titulován doktorem. Názor pacientů, že je arogantní, náladovej atd ani v nejmenším nesdílím...vždy mě přijal s úsměvem a naprostým klidem. Plná čekárna problémem opravdu občas bývá, ale to opravdu asi lékař ovlivnit nemůže, zkuste nařídit kolik pacientů může v danný den přijít :-) Já osobně jsem ráda, že jsem před lety měla možnost k němu přejít ( přála bych Vám narazit na úplně jiné doktory! ) a již dnes vím, že až moje děti dovrší dospělosti k jinému lékaři je nevemu :-) Více

Nádražní 325, Strakonice Mapa

Ord.praktického lékaře + akupunktura

• Praktický lékař

„Pan doktor léčí naší rodinu cca 30 let. Domnívám se, že majíc srovnání s Prahou, mohu než souhlasit s názory v zelené zóně vpravo nahoře. Mít výborného lékaře je víc než výhra loterii - v té nejde o život. Kdykoliv a cokoliv jsme potřebovali (včetně akutního chirurgického zákroku) nebyl nikdy problém, navíc vyřešen s humorem a dobrým pocitem, že nejsme jen čárka do pojišťovny. Obdivujeme jeho výdrž (viz každý den přeplněná čekárna) a pevné nervy, které jsou na maloměstě velmi důležité. Držíme si sobecky palce -ať vydrží déle než my, starci. A děkujeme. Více

nám. Míru 13, Horažďovice Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„Mám jen ty nejlepší zkušennosti. Jsem rád, že mám takového lékaře, jako je pan Jan Egert. Za svůj názor se rozhodně nestydím a rád se podepíši. David Rothschedl Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

Ord.praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Pán Dr. Ladman je specialista mne zachránil nohu Děkuji J, Ouřvald Doporučuji tohoto lékaře opravdu dobrý ,Jednání na ůrovni Více

Prácheňská 130, Horažďovice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka Herinková je velmi empatická a obrovská odbornice, takže Vám věnuje spoustu času a vždy vyjde vstříc se vším, co potřebujete. Nikdy nebyl žádný problém. Sestřička moc milá a hodná, ráda a ochotně pomůže a nejlépe nabírá krev, že to ani necítíte. Jejich povolání bych v této těžké covidové době nedělala ani za nic a oni to zvládají a ještě s úsměvem. :) Více

Drlíčov 149/16, Písek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejsem u pani dokrotky kdo ví jak dlouho, ale neměla jsem problém ani s ní, ani se setřičkou, obě dámy jsou příjemné a nebyl problém se na čemkoli domluvit... asi záleží s jakým přístupem tam člověk jde, buďmě upřímní... Kdo je zvědavý na nabručenou ženskou, která ví co jí je a na názoru lékaře jí nezáleží? Více

Lidická 169, Strakonice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvelý doktor s priateľským prístupom. Pomohol nám v čase pandémie osobitým až rodinným prístupom. Ďakujem.

Spojařů 1252, Strakonice Mapa

• Praktický lékař

„Velmi milá a ochotná paní dokorka. Mám k ní velkou důvěru.

Jinín Mapa

Lékařská stanice