Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Martina Sýkorová
Praktický lékař stomatolog

Olomoucká 46, Opava 74601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Mohu pouze a jen doporučit. Paní doktorka je suprovní a nikdy jsem neměla pocit, že by mne něco bolelo a vždy mi pomohla. Je to opravdu PANÍ ZUBAŘKA!!!!! J.K.

     •  • 

  • Na prohlídkách vždy tvrdila, že není co řešit a dosti spěchala. Šel jsem k jinému zubaři, který mi našel 5 kazů.
    Nevím co si o tom myslet. Nicméně už se k ní nevrátím. Možná to souvisí s tím, že zubaři si stále stěžují, že za plombování mají nízkou odměnu. Obávám se, že když bude vysoká, budou někteří vrtat a plombovat i zdravé zuby.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Paní doktorka je nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy mohla chodit... I když jsem se přestěhovala na druhý konec republiky, odmítám jít k jinému zubaři. U paní doktorky jsem se nikdy nebála a díky jejímu svědomitému přístupu a dobrým radám nemám žádné problémy. Vždy s úsměvem, bez bolesti a s úžasnou, srandovní sestřičkou :)

     •  • 

  • V

    Skvělá ,hodná, poctivá a svědomitá paní doktorka.Jsem moc rád,že mě před pár roky vzala mezi své pacienty.Děkuji Vám,paní doktorko i Vám skvělá ,milá sestřičko.

     •  • 

  • Bezbolestné, rychlé jednání i domluva, vřele doporučuji

     •  • 

  • Velmi pečlivá a spolehlivá doktorka. Doporučuji.

     •  • 

  • Je nej!!!

     •  • 

  • Paní doktorka mě přijala i za cenu toho,že mi musí zpravit všechny zuby tzn.vrtat,čistit kanálky,čepy atd.vždy jsem měla obrovskou hrůzu ze zubařů a můžu říct,že její i sestřin přístup je 100%!!! i když mi vrtá jen malinkatý kaz okamžitě mi píchá injekci.Opravdu nejlepší lékařka kterou jsem mohla mít,teď už k ní dokonce chodím s úsměvem i když vím,že mi bude něco dělat..Všem doporučuji.

     •  • 

  • V

    lepšího doktora neznám...

     •  • 

  • H

    Paní doktorka je velký profesionál, pečlivá, svědomitá. Oceňuji rovněž její milý přístup k pacientovi a lidskost.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu