Urolog Jihlava

• „byl jsem u pana doktora na operaci s prostatou, už je to 14 a půl roku oprace bylaq provedena perfektně, nemám žádné potíže, všichni pacienti kteří byli se mnou v nemocnici byli rovněž velmi spokojeni Více

Masarykova 885, Humpolec Mapa

Privátní urologická ambulance

• „Doporučuji. Velmi příjemný a vstřícný. Velice profesionální přístup. Měl jsem dobrý pocit , z jeho jednání.

Vrchlického 4630/59, Jihlava Mapa

Nemocnice Jihlava

• „Pan doktor Marek je super odborník, který má velký dar sdělit pacientovi i ty velmi závažné informace o zdravotním stavu citlivě, trpělivě s přiměřenou mírou odbornosti pro další léčebný postup. Především je to člověk s velkým Č. Děkuji! Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Urologická ambulance

• „pečlivý, trpělivý, milý, obtíže vymizely... co víc si přát? sestřička hbitá a příjemná, cévkování jedna radost ;-)

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• Urolog, Chirurg, Diabetolog,…  Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „K paní doktorce jsem se dostal v rámci veřejné pozvánky na prevenční prohlídku. Paní doktorka je zcela prímovní a to po všech stránkách. Komunikuje i mejlmo, co ve zdravotnictví bohužel není pravidlem. Na vyšetření její specialisace chodí mužové neradi (jestli vůbec), ale zajít k ní se obávat rozhodně nemusí. Naopak, já se na návštěvu za rok těším. JP-B Více

Nemocnice Jihlava

• Urolog, Chirurg, Diabetolog,…  Neurolog, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Veterinář Více

• Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Urologická ambulance MUDr. Marek s.r.o.

• „Oceňuji profesionální, citlivý a lidský přístup pana doktora. Snaha pomoci a zájem o pacienta, léčba mi pomohla. S takto skvělým přístupem jsem se u žádného lékaře snad ještě nesetkala. Velice si toho vážím. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Urologická ambulance MUDr. Marek s.r.o.

• „Úžasný lékař. Specialista. Nikam nechvátá. Vše vysvětlí. Je lidský. Milý. Trochu zamračený, ale to ničemu nevadí. V mém případě přišel na věc, kterou nikdo jiný léta neviděl! Jednoznačně ho doporučuji. Více

• Vrchlického 59, Jihlava Mapa