DVDent spol. s r.o. - PL pro děti a dorost

(52 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

DVDent spol. s r.o. - PL pro děti a dorost

Jana z Dražic 318

41301 , Roudnice nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

DVDent spol. s r.o. - PL pro děti a dorost

Chovatelů 336

413 01 , Vědomice , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

DVDent spol. s r.o. - PL pro děti a dorost

Obchodní 686

41108 , Štětí , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Pavel Kalous

  Zubař, MUDr.

  • Hodnocení mluví naprosto jasně, v této oblasti není lepší zubař!
   Profesně vynikající, lidsky milý a vstřícný, miluju ty chvíle, kdy jsem-li kvůli stavu svého chrupu nucena vyhledat jeho pomoc!!!!

  • L

   Cena naprosto odpovídá precizně provedenému ošetření a vybavení ordinace. Na okrese nemá srovnání. Bylo by zde třeba více takový stomatologů.

  Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře


 • Daniel Svoboda

  Zubař, MUDr.

  • K
   Umístění: DVDent spol. s r.o. - PL pro děti a dorost

   Pan doktor býval kdysi dávno výborným doktorem. Neprofesionální nevybíravé chování, které předvádí poslední dva roky, katastrofa. S tak arogantním člověkem jsem se ještě nesetkal. Ostatní lékaři a sestry z jeho pracoviště však na výbornou. Takže již nikdy více.

  • K

   Vše co se zde píše, tak v mnohém souhlasím, i já s rodinou jsem byla velmi spokojena, jen do té doby, než jsem začala docházet se svou malou dcerkou. Velmi brzy se objevil problém se zoubky, po neuspěšné návštěvě (dcera nespolupracovala) a následně po telefonickém hovoru, mi bylo sděleno co mám a nemám dělat, v pořádku, dceru zuby nebolely ,další prohlídka měla proběhnou po půl roce, dceři však zoubky začaly bolet dříve , tvář napuchla,horečky, ihned nás asitentka objednala na druhý den a výsledek?? Dcera je hodně akční a živelné dítko, nespolupracuje a tak jsme dostala doporučení do Prahy do Fakultní nemocnice Motol. Jejich přístup netraumatizovat děti......? nerozumím a nechápu proč dceři nepomohli a stejně tak jako tam neošetřili. Při další konzultaci mi byla doporuče klinika pro nespolupracujíci děti se vstupem 700 Kč.
   Dnes již nejsme pacinty a máme v Litoměřicích Paní zubařku, sice za řevu, ale dítěti pomůže a nemyslím, že by dítě bylo traumatizováno.Nerozumím tomuto přístupu, snad při každé návštěvě praktického lékaře by dítě mělo odcházet s traumatem?? Opravdu tomuto nerozumím.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře