STUDIO DENT s.r.o

verifiedCreated with Sketch.

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY !!! Vítáme Vás na stránkách zubní praxe STUDIO DENT s.r.o. Naše zubní praxe s týmem profesionálních zubních lékařů a specialistů je připravena Vás zahrnout komplexní péčí... Více

• STUDIO DENT s.r.o

Štěchovická 1983/8

100 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...
  • STUDIO DENT s.r.o

Masarykova 94, Ústí Nad Labem-Město

400 01, Ústí nad Labem, ústecký

Kontaktní údaje +420 60...

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY !!!

Vítáme Vás na stránkách zubní praxe STUDIO DENT s.r.o.

Naše zubní praxe s týmem profesionálních zubních lékařů a specialistů je připravena Vás zahrnout komplexní péčí o Váš spokojený úsměv.
Mezi naše priority patří zejména maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Naše klinika nabízí krátké objednací lhůty a příjemné prostředí pro Vaše návštěvy. Zubní ordinace garantuje vysokou úroveň služeb za příznivé ceny.
Nechte doma své obavy z návštěvy zubní ordinace a přijďte navštívit Vaši zubní kliniku.
Zubní ordinace STUDIO DENT se nachází ve Stěchovické ulici 1983/8, na Praze 10, v budově zdravotního střediska, nacházejícího se v blízkosti metra Skalka.
Pokud se rozhodnete navštívit nás, budete překvapeni komfortním prostředím a diskrétní atmosférou.
Bezproblémové parkování před objektem.

274 816 037 - stomatologie
774 772 299 - dent. hygiena

Naše nabídka

Základem naší ordinace je vlídný a profesionální přístup, který již mnoho našich pacientů zbavil strachu ze stomatologických zákroků.

V naší ordinaci je kladen maximální důraz na šetrný přístup k ošetření Vašich zubů a okolních tkání. Základem tohoto přístupu je prevence a precizní diagnostika, která spočívá v zachycení zubního kazu v co možná nejrannějším stádiu a jeho následné citlivé ošetření.

Používání lokální anestézie při bolestivých zákrocích je v naší praxi samozřejmostí.

Naše vybavení

• RTG - digitální intraorální rentgen
  • Apexlokator - stanovení délky kořenových kanálků bez nutnosti RTG
  • Strojová endodonce - ošetření kořenových kanálků nikltitanovými nástroji
  • Kofferdam - bez vody v ústech při zubním ošetření, izolujeme zub speciální blanou
  • Značkové výplňové materiály renomovaných firem
  • Kosmetické bělení zubů
  • Air flow

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice