Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

Obecné skóre

  A
  MUDr. Igor Kuczinský estetická stomatologie

  Spokojenost, zvedlo se mi sebevědomí. Primárně jsem přišla na první návštěvu s problémem a bolestí-zánětem. V době, kdy nebylo možné sehnat zubaře mě vzali a ošetřili velmi rychle. Pan doktor mi dal do pořádku kompletně všechno. Profesionální ošetření. Finance raději dám do zubů než do alkoholu a cigaret.

  E
  MUDr. Igor Kuczinský implantologie augmentace kosti

  Profesionální a individuální přístup s využitím moderních postupů, zájem o pacienta.

  R
  MUDr. Igor Kuczinský keramická korunka

  Profesionální přístup, vstřícnost, kvalita, dochvilnost, má spokojenost na nejvyšší úrovni. Udělali mi krásný úsměv, jsem vděčný za MUDr. Kuczynského.


  Z
  MUDr. Igor Kuczinský keramická korunka

  Velice pěkně odvedená práce. Příjemný lékař i ostatní personál.


  I
  Ověřený profil
  MUDr. Igor Kuczinský estetická stomatologie

  Pan doktor Kuczinský je špičkový profesionál svého oboru. Vrátil mi můj mladistvý úsměv, má velmi lidský přístup a používá nejmodernější a pro pacienta nejšetrnější metody a technologie. Za mě velká spokojenost a mohu ho jen a jen doporučit, Děkuji Vám pane doktore a moc si vážím Vaší práce.


  F
  MUDr. Igor Kuczinský ošetření kořenových kanálků

  Pana Kuczinského musím jen chválit. Pomohl mi už dvakrát a to po nekvalitně odvedené práci jiného zubaře.Poprvé ošetření kanálku a ještě oprava zalomeného čepu.
  Další návštěva po X letech, kdy mi jiný zubař zalomil nástroj při čištění zubního kanálku. Oprava dopadla vždy na výbornou.
  Za mě je to na výbornou.


  M
  Ověřený profil
  MUDr. Igor Kuczinský extrakce zubu

  Naprosto profesionální přístup, moderní vybavení, bezbolestný zákrok, extrakce osmiček, nejlepší dentist na Severní Moravě. Martin Štěpán


  A
  MUDr. Igor Kuczinský ošetření zubního kazu

  Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný.


  A
  MUDr. Igor Kuczinský Jiný

  Jsem strašně ráda za krásný nový zub a MOC DĚKUJI za bezbolestné ošetření. Pan doktor je velmi profesionální a milý, mohu všem jen doporučit :)


  K
  MUDr. Igor Kuczinský Jiný

  Pak doktor je skvělý (i celý jeho tým). Přišel jsem k němu s několika problémy které dal postupně do pořádku. Ano něco to stojí, ale vzhledem ke kvalitě a skutečnosti že jsem za 3 roky neměl jediný problém po jakémkoliv zákroku, nelituji ani náhodou. Domluva skvělá, vždy dobrá nálada.
  K jednomu zákroku mně dokonce na přání pustil Rammstein :)

  U předchozí zubařky jsem neustále dokola poslouchal že zuby prostě občas bolí když se změní počasí, že neví jak tu plombu usadit aby nevypadla(prostě to mám nějak špatně já) a podobné hlouposti které naštěstí znám už jen z doslechu.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Českobratrská 2227/7, Ostrava 70200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání