Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

MUDr. Igor Kuczinský

Českobratrská 2227/7

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Zákroky

 • Dentální hygiena
 • Endodoncie
 • Reendodoncie
 • Implantologie
 • One visit dentistry
 • Estetické rekonstrukce
 • Adhesivní stomatologie
 • http://www.ONLY-ONE-VISIT.COM/
Více

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  F
  Lékař: MUDr. Igor Kuczinský ošetření kořenových kanálků

  Pana Kuczinského musím jen chválit. Pomohl mi už dvakrát a to po nekvalitně odvedené práci jiného zubaře.Poprvé ošetření kanálku a ještě oprava zalomeného čepu.
  Další návštěva po X letech, kdy mi jiný zubař zalomil nástroj při čištění zubního kanálku. Oprava dopadla vždy na výbornou.
  Za mě je to na výbornou.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Igor Kuczinský extrakce zubu

  Naprosto profesionální přístup, moderní vybavení, bezbolestný zákrok, extrakce osmiček, nejlepší dentist na Severní Moravě. Martin Štěpán


  A
  Lékař: MUDr. Igor Kuczinský ošetření zubního kazu

  Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný.


  A
  Lékař: MUDr. Igor Kuczinský Jiný

  Jsem strašně ráda za krásný nový zub a MOC DĚKUJI za bezbolestné ošetření. Pan doktor je velmi profesionální a milý, mohu všem jen doporučit :)


  K
  Lékař: MUDr. Igor Kuczinský Jiný

  Pak doktor je skvělý (i celý jeho tým). Přišel jsem k němu s několika problémy které dal postupně do pořádku. Ano něco to stojí, ale vzhledem ke kvalitě a skutečnosti že jsem za 3 roky neměl jediný problém po jakémkoliv zákroku, nelituji ani náhodou. Domluva skvělá, vždy dobrá nálada.
  K jednomu zákroku mně dokonce na přání pustil Rammstein :)

  U předchozí zubařky jsem neustále dokola poslouchal že zuby prostě občas bolí když se změní počasí, že neví jak tu plombu usadit aby nevypadla(prostě to mám nějak špatně já) a podobné hlouposti které naštěstí znám už jen z doslechu.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Igor Kuczinský zubní vyšetření

  Pan doktor pracuje precizně, ale má dlouhou čekací dobu- pokud jste objednáni na určitou hodinu nic to neznamená - v čekárně si posedíte další hodinu až dvě. Chování doktora působí mnohy arogantně. Není levný, navíc jsem nikdy nedostala potvrzení o platbě.


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: Martina Klimková

  Slecna byla neuveritelne sympaticka, setrna a naprosto profesionalni. Byla to moje uplne prvni navsteva u dentalni hygienistky, a byla jsem naprosto spokojena. Vse mi vysvetlila, vse ukazala, ma dobre argumenty, nespecha, nemate pocit, ze ji zdrzujete, kdyz se jeste doptavate.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu