MUDr. Igor Kuczinský

• klinika

Nejbližší zařízení

• A
    Lékař: MUDr. Igor Kuczinský Jiný

Jsem strašně ráda za krásný nový zub a MOC DĚKUJI za bezbolestné ošetření. Pan doktor je velmi profesionální a milý, mohu všem jen doporučit :)

• K
    Lékař: MUDr. Igor Kuczinský Jiný

Pak doktor je skvělý (i celý jeho tým). Přišel jsem k němu s několika problémy které dal postupně do pořádku. Ano něco to stojí, ale vzhledem ke kvalitě a skutečnosti že jsem za 3 roky neměl jediný problém po jakémkoliv zákroku, nelituji ani náhodou. Domluva skvělá, vždy dobrá nálada.
    K jednomu zákroku mně dokonce na přání pustil Rammstein :)

U předchozí zubařky jsem neustále dokola poslouchal že zuby prostě občas bolí když se změní počasí, že neví jak tu plombu usadit aby nevypadla(prostě to mám nějak špatně já) a podobné hlouposti které naštěstí znám už jen z doslechu.

• S
    Lékař: MUDr. Igor Kuczinský zubní vyšetření

Pan doktor pracuje precizně, ale má dlouhou čekací dobu- pokud jste objednáni na určitou hodinu nic to neznamená - v čekárně si posedíte další hodinu až dvě. Chování doktora působí mnohy arogantně. Není levný, navíc jsem nikdy nedostala potvrzení o platbě.

• H
    Lékař: Martina Klimková

Slecna byla neuveritelne sympaticka, setrna a naprosto profesionalni. Byla to moje uplne prvni navsteva u dentalni hygienistky, a byla jsem naprosto spokojena. Vse mi vysvetlila, vse ukazala, ma dobre argumenty, nespecha, nemate pocit, ze ji zdrzujete, kdyz se jeste doptavate.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu