MUDr. Igor Kuczinský

• klinika

Nejbližší zařízení

• A
    Lékař: MUDr. Igor Kuczinský ošetření zubního kazu

Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný.

• A
    Lékař: MUDr. Igor Kuczinský Jiný

Jsem strašně ráda za krásný nový zub a MOC DĚKUJI za bezbolestné ošetření. Pan doktor je velmi profesionální a milý, mohu všem jen doporučit :)

• K
    Lékař: MUDr. Igor Kuczinský Jiný

Pak doktor je skvělý (i celý jeho tým). Přišel jsem k němu s několika problémy které dal postupně do pořádku. Ano něco to stojí, ale vzhledem ke kvalitě a skutečnosti že jsem za 3 roky neměl jediný problém po jakémkoliv zákroku, nelituji ani náhodou. Domluva skvělá, vždy dobrá nálada.
    K jednomu zákroku mně dokonce na přání pustil Rammstein :)

U předchozí zubařky jsem neustále dokola poslouchal že zuby prostě občas bolí když se změní počasí, že neví jak tu plombu usadit aby nevypadla(prostě to mám nějak špatně já) a podobné hlouposti které naštěstí znám už jen z doslechu.

• S
    Lékař: MUDr. Igor Kuczinský zubní vyšetření

Pan doktor pracuje precizně, ale má dlouhou čekací dobu- pokud jste objednáni na určitou hodinu nic to neznamená - v čekárně si posedíte další hodinu až dvě. Chování doktora působí mnohy arogantně. Není levný, navíc jsem nikdy nedostala potvrzení o platbě.

• H
    Lékař: Martina Klimková

Slecna byla neuveritelne sympaticka, setrna a naprosto profesionalni. Byla to moje uplne prvni navsteva u dentalni hygienistky, a byla jsem naprosto spokojena. Vse mi vysvetlila, vse ukazala, ma dobre argumenty, nespecha, nemate pocit, ze ji zdrzujete, kdyz se jeste doptavate.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu