MUDr. Igor Kuczinský

• Martina Klimková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• H
      Umístění: MUDr. Igor Kuczinský

Slecna byla neuveritelne sympaticka, setrna a naprosto profesionalni. Byla to moje uplne prvni navsteva u dentalni hygienistky, a byla jsem naprosto spokojena. Vse mi vysvetlila, vse ukazala, ma dobre argumenty, nespecha, nemate pocit, ze ji zdrzujete, kdyz se jeste doptavate.

• M

Má vždy milý přístup, vysvětlí co dělá, proč to dělá, poradí. Je to poprvé, co jdu k zubaři s tím, že se těším na pomoc a ne se strachem.

• Igor Kuczinský

Zubař, MUDr.

• A
      Umístění: MUDr. Igor KuczinskýSlužby: Jiný

Jsem strašně ráda za krásný nový zub a MOC DĚKUJI za bezbolestné ošetření. Pan doktor je velmi profesionální a milý, mohu všem jen doporučit :)

• K
      Umístění: MUDr. Igor KuczinskýSlužby: Jiný

Pak doktor je skvělý (i celý jeho tým). Přišel jsem k němu s několika problémy které dal postupně do pořádku. Ano něco to stojí, ale vzhledem ke kvalitě a skutečnosti že jsem za 3 roky neměl jediný problém po jakémkoliv zákroku, nelituji ani náhodou. Domluva skvělá, vždy dobrá nálada.
      K jednomu zákroku mně dokonce na přání pustil Rammstein :)

U předchozí zubařky jsem neustále dokola poslouchal že zuby prostě občas bolí když se změní počasí, že neví jak tu plombu usadit aby nevypadla(prostě to mám nějak špatně já) a podobné hlouposti které naštěstí znám už jen z doslechu.

Podívejte se na všechny názory (42) na lékaře