Zubař Trutnov

• „Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „fakt profesionalní přístup perfektní lidi příjemní děkuji Balog.Můžu doporučit všem kdo nemá zubního lékaře a má potíže. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „Z dětství jsem měla nemilé zkušenosti s předchozími zubaři "strach,trauma", ale od doby co chodím k Panu Novotnému můžu říct, ze se k zubaři i těším :) .. Pan doktor i sestřička velice ochotný, profesionální. :) chodíme tam celá rodina a nejlepší volba pan Zubař byl ! :) Více

U Hřiště, Trutnov Mapa

MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz

• Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „neuveritelny,lepe receno neskutecny,znam jen minimum lekaru takovych jako je pan doktor,mily,usmevavy,profesionaln,poda vam ruku,vse vysvetli.Pan doktor me delal dva implantaty,nemam zadny problem a jsem tyden po zasahu,skutecne uzasne. Více

Poděbradova 1959, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Zubní klinika DentMode s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už delší dobu a při každé návštěvě jsem se setkal s citlivým a profesionálním řešením mých problémů se zuby. Mohu ji doporučit všem, kteří chtějí udržet krásný úsměv do vysokého věku. Pavel Více

Revoluční 208, Trutnov Mapa

ImplaDent s.r.o.

Bělení zubů

4 500 Kč

• „Super

Fügnerova 519, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „Velmi dobrý přístup k pacientům, snaží se být šetrný při zákroku.

Polská 91/14, Trutnov Mapa

Polská 14, Trutnov Mapa

Zubní laboratoř

• „Je tu moc málo znaků, abych vystihla pana dr. Petříka. Vynikající, pečlivý, empaticky, zákrok bezbolestny, péče 100% Nejlepší péče ve stomatologii, co jsem kdy zažila. To same personál. Chválím a doporučuji! Více

Velký Třebešov, Velký Třebešov Mapa

• „Velmi dobra paní doktorka ,andel !!!! Umí to s dětmi ,mohu ji jen doporučíit,takové zubaře bych platila zlatem!!!!!!

Velký Třebešov, Velký Třebešov Mapa

• „paní doktorka není již týden v práci ale já jí to odpustím je na mě vždy hrozně hodná. Zuby umí spravovatvýborně takže u mě je hodnocení jasné výborný... Více

Třída Josefa II, Horní Maršov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor je milý a rázný. Což je opravdu dobře, protože mě to donutilo starat se o svoje zuby dobře. Zbavil mě strachu ze zubaře a naopak se na pravidelné návštěvy těším. Dal mi zuby do pořádku a díky němu nevím co je to bolest zubů. Jsem opravdu vděčná, že jsem měla to štěstí a dostala jsem se do péče pana doktora. Více

Dr. A. Hejny 133, Úpice Mapa

Centrum Zdravých Zubů, zubní lékařství

• „Pan doktor Sedláček je profesionální lékař na pravém místě. Vždy pomůže a jeho práce je skvělá. Moc děkuji.

Kostelecká 1204, Náchod Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Podotýkám, že můj strach ze zubních lékařů je přímo patologický. Když mne v létě 2011 nesnesitelná bolest donutila navštívit lékaře a v celém městě se nenašel jediný, který by mne ošetřil, byl to pan doktor Prouza, který mě - přes to že nejsem jeho stálý pacient - zub extrahoval, a to téměř bezbolestně. Za jeho přístup a pochopení mých obav mu patří můj veliký dík. Více

Šafaříkova 1105, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Prouzovi s.r.o., zubní ordinace

• „Skvělá lékařka s úžasným přístupem k pacientům a hlavně k dětem. Když měl syn období, kdy se bránil a nechtěl, dokázala si s ním perfektně poradit a teď už na to jen s úsměvem vzpomínají a i s mladší dcerou oba chodí bez problémů. Jsem s její péčí o mě i obě děti velmi spokojená a chválím i sestřičku :-) Více

Revoluční 217, Hradec Králové Mapa

• „Jsme s manželem pacienty paní doktorky a jsme opravdu rádi, že vzala pod svá křídla i našeho malého syna. Stav mého chrupu není úplně nejlepší, ale paní doktorka dělá všechno pro to, aby zachránila, co se zachránit dá. Vyjde vždy vstříc časově, jednání s ní je lidské a na úrovni a co se týče cen, tak jsou až nízké ve srovnání s kvalitou poskytovaných služeb. Je vždy znát, když někdo dělá svoji práci rád a není motivován jen finanční otázkou. Jsme moc spokojení a kdyby se nám nedejbože paní doktorka odstěhovala na druhý konec republiky, tak budeme prostě dojíždět :) Více

Denisovo nábřeží 665, Náchod Mapa

MDDr. Třísková Lucie

• „Pracoval v Plynostave Pardubice a vysunute pracovisko bolo v Trutnove .To bolo asi v roku 1980.Bol som ošeyrený tou pani zubárkou.Už vtedy bol milý prístup a práca sa chválila sama.A taktiež to bola pekná žena.Chcel by som sa ešte niekedy vrátiť do toho mesta po toĺkých rokoch. Více

Polská 91/14, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka a sestřička jsou milé,hodné,ochotné a veselé.Ráda k nim chodim.Prostě paráda,super...Doporučuji !!!!

Sokolská 238, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „jsem velice spokojená s pani zubařkou-konečně mé ústa k něčemu vypadají!!! Určitě doporučím!!Děkuji moc

Krakonošovo náměstí 127, Trutnov Mapa

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE