Zubař Nový Bydžov

• „i když nejsem její pacient ochotně mě s bolestí přijmula a pomohla mi. Velice děkuji za ochotu a pomoc

U Střediska 100, Smidary Mapa

Stomatologická ordinace

• „K paní doktorce chodíme celá rodina již několik let a jsme moc spokojeni!!

Jungmannova 114/I, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Výborný zubař, jen ty dlouhé objednací doby...

Privátní zubní praxe

• „Vynikající doktorka, která má skutečný zájem o pacienta. Díky ní nevím, co je to strach ze zubařů. Vše perfektně vysvětlí, je milá, příjemná a opravdu pomůže :). Jsem ráda, že mám takovou doktorku, je to opravdu jehla v kupce sena. Více

Josefa Jungmanna 1575, Nový Bydžov Mapa

Husova třída 1168, Nový Bydžov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „Vynikající lékařka, skvělá specialistka. Neměnila bych za žádnou cenu a kdykoliv odcházím z ordinace, děkuji prozřetelnosti, že ji přivedla na náš obvod. Více

Havlíčkova 119, Nový Bydžov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Můžu vřele doporučit,je mladý,moderní pojetí léčby,perfektní.Po nehodě mě spravil zuby perfektně ,že jsem ani nedoufal -dky T.Kosino!!! Více

T. G. Masaryka 127, Ostroměř Mapa

Praktický zubní lékař

• „Mohu na něho pět jenom samé chvály. Příjemný, ochotný, uklidňující, dobře odvádí svou práci. Kéž by byli takoví všichni lékaři (ale i lidé), bylo by hned lepší na světě. Tímto mu děkuji a děkuji též svým známým, že mě k němu doporučili. Chodím k němu cca 14 let. Více

Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Az na ty fronty, ktere jednou jsou, podruhe zas nejsu, jsem spokojena. Hezky vsechno vysvetli, je citliva a urcite se snazi vyhovet. Více

nám. Republiky 57, Městec Králové Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Skvělý doktor a úžasné ruce. Skvělé vystupování. Naprostá spokojenost ve všech směrech. Léčí celou rodinu

Hilmarova 70, Kopidlno Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor dokáže zbavit strachu a troufám si říci, je i po odborné stránce skvělý. Svým přístupem k pacientovi by měl být vzorem všech lékařů. Bohužel takto profesionální a přívětivý přístup se v českých ordinacích moc nevidí. Více

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní Dr. Šabatová je profesionálka ve svém oboru. Skutečně lidský přístup, před výkonem vždy prohodí pár slov a vy se uklidníte. I když přijdete po půl roce na prevenci, tak si moc dobře pamatuje, o čem s vámi vedla konverzaci na poslední prohlídce a dokáže v konverzaci pokračovat. Skutečně empatická, dokáže vás uklidnit a výkon dokonalý! Více

Čsl. armády 169, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Přesto, že jsem nebyl objednán. Ošetření proběhlo nadstandardně rychle a profesionálně. MUDr. Holeček je muž na svém místě. Profesionální a příjemný přístup. Sestra též velmi milá a ochotná. Velmi příjemná zkušenost, tady je svět ještě v pořádku. Velmi děkuji. Více

č.d. 70, Lhota pod Libčany Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Všechno super, jak paní doktorka tak i sestra/specialistka. Jsou to ženy na svém místě, s plnou kvalifikací na práci kterou dělají. Dolejší Více

Dr. Karbusického 183, Libice nad Cidlinou Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Já mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Zavítala jsem k ní pouze párkrát, když moje paní doktorka nebyla přítomna. Musím ale říct, že cokoliv na mých zubech dělala, vše perfektně drží, skvěle odvedená práce. Navíc mi vyšla vstříc, když jsem byla v nouzi a potřebovala rychlé ošetření, které bylo spíše kosmetického charakteru. Více

Langrova 39, Lázně Bohdaneč Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Za mě vynikající stomatolog příjemný i paní i sestra zlatá žena. To že si tu někdo stěžuje že dlouho čekal tak asi ještě nebyl na chirurgii v JC tam je to mazec třeba i 4 hodiny tak že nějaká hodinka je úplně normální zaplať pánbůh že tu je Více

Josefa Jungmanna 1575, Nový Bydžov Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Paní doktorka je nejlepší zubařka..Bála jsem se chodit k zubaři ale k paní doktorce jdu s úsměvem a s úsměvem odcházím...Výborná péče a výborný přístup k lidem...vždy mi řekne co a jak bude dělat...Je velmi příjemná a výborně se s ní povídá..Neměnila bych..:-) Více

náměstí J. z Poděbrad 156, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „paní doktorka je výborná odnaučila mě se bát ošetření

Dvořákova 587, Městec Králové Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Strašně moc mě pomohl a přeji hlavně hodně zdraví

Revoluční třída 217, Nový Bydžov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „Na paní doktorku mám velice kladný názor, opravdu dokáže člověku pomoci, je příjemná a šikovná