Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Dnes 28.10.2024 jsem byl na pohotovosti,sestricka byla velmi prijemna a pani doktorka super,vse mi vysvetlila,profesionalni pristup.Moc dekuji Kalenský

     • Prouzovi s.r.o., zubní ordinace Jiný  • 

  • Podotýkám, že můj strach ze zubních lékařů je přímo patologický. Když mne v létě 2011 nesnesitelná bolest donutila navštívit lékaře a v celém městě se nenašel jediný, který by mne ošetřil, byl to pan doktor Prouza, který mě - přes to že nejsem jeho stálý pacient - zub extrahoval, a to téměř bezbolestně. Za jeho přístup a pochopení mých obav mu patří můj veliký dík.

     •  • 

  • V této ordinaci jsem zažil něco v dnešní době úžasného,skvělý přístup k člověku,vysvětlení veškerého problému bez příkras,a návrh řešení do budoucna.Potom skvělé ošetření,smekám.
    Velmi spokojený klient:-) T.Kundrt

     •  • 

  • Good

     •  • 

  • spokojenost

     •  • 

  • Super doktor, jak už tady bylo řečeno, můj strach ze zubaře se poněkud vytratil a povětšinou vše co udělá je kvalitní práce a tak by to mělo být všude, děkuji

     •  • 

  • A

    Super

     •  • 

  • J

    Kdysi dávno jsem byla spokojená. Dnes, po dlouhé a výborné praxi je pan doktor velice unaven a jeho práce tomu odpovídá. Z posledního ošetření, kdy mi násilím i přes můj výrazný nesouhlas (mám na injekce alergii) doslova vrazil injekci a to pouze kvůli malému povrchnímu vrtání zubu. Přestože jsem se bránila křikem i rukama, násilím na mne klekl a injekci použil. Daný prostředek aplikoval špatně a já byla oteklá mnoho dní s vážnými komplikacemi. Když pominu nebezpečí aplikování injekce, utrpěla jsem těžkou psychickou újmu. Zvažovala jsem podání trestního oznámení. Z tohoto důvodu NEDOPORUČUJI tohoto lékaře ostatním.

     •  • 

  • Přesně tak, u pana doktora to (nevím, proč) NEBOLÍ !!! Jsem velmi spokojená já i celá naše rodina.

     •  • 

  • B

    Prijemny,ochotny,odbornik a profesional, nase rodina se k osetreni NEBOJI.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu