DENTA-Centrum zubní péče s.r.o.

Spojenců 9/2130, Termíny pro dentální hygienu

• Konzultace pro těhotné

• Jana Langová (Novotná)

Zubař, MDDr.

• J

Velice milá paní doktorka od které nebolí ani čištění zubních kanálků. Byl jsem u ní velice spokojen. Možná se kvůli ní přestanu i bát zubaře. Tak lidský a zároveň profesionální přístup jsem u svého bývalého stomatologa nezažil. Paní doktorka MDDr. Jana Novotná dělá čest své profesi.

• Vladivoj Tuzar

Anesteziolog, MUDr.

• M

S panem doktorem Tuzerem jsem měla "tu čest", když můj malý syn podstupoval stomatologický zákrok na klinice Dent Medico. Pan doktor je velmi profesionální co se týká přístupu k dětem i rodičům. Již během seznámení se, mě naprosto zbavil obavy ze zákroku a uspání mého syna. Jeho práce a samotná analgosedace naprosto předčila má očekávání a za jeho péči jsem velice vděčná. Se stomatology v Dent Medicu tvoří úžasný tým a patří jim velké díky za péči, kterou malým pacientům poskytují. Mirka Jůzová

• A

Pan doktor je profesionál a má vlídný přístup i k dětem, které ne vždy spolupracují, jak by měly. Pod jeho dohledem a péčí celý zákrok proběhl naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Eva Tuzarová

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MUDr.

• Paní MUDr. Eva Tuzarová je při každém ošetření velmi profesionální, příjemná a ohleduplná k pacientovi. Krásné čísté prostředí ,ochota ,prostě vše co si pacient jen může přát.Jezdím tam již dlouho a protože jsem bohužel fobik naplno využívám i možnosti které centrum nabízí a to je analgosedace takže každý zákrok je naprosto beze strachu a bolesti.Každému Dentu mohu jen a jen doporučit .Jsou tu naprostí profesionálové s krásným lidským přístupem. Jana Mrhalová

• R

Tak jsem byl velmi spokojen. Paní doktorka mi velmi pomohla. Opravdu mohu jen doporučit. Skvělé, bez bolesti..

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře