Enta Dent s.r.o.

(40 názorů)

Centrum estetické stomatologie Enta Dent je vybaveno nejmodernejšími přístroji, které jsou v současné době na trhu. Vždy klademe maximální důraz na spokojenost a pohodlí pacienta. Cílem naší ordinac... Více

Enta Dent s.r.o.

Masarykova 1/3488

40001 , Ústí nad Labem , ústecký

Vždy klademe maximální důraz na spokojenost a pohodlí pacienta.
Cílem naší ordinace je najít komplexní, ideální a finančně přijatelné řešení pro Váš krásný úsměv.
Každé ošetření probíhá v co nejklidnějším režimu v místním znecitlivění, přičemž klademe maximální důraz na kvalitu zpracování a použitých materiálů. Problémy nejen řešíme, ale snažíme se jim i aktivně předcházet v rámci preventivní péče a dentální hygieny.

Zákroky

• Peter Brecik

Zubař, MDDr.

• N
      Umístění: Enta Dent s.r.o.Služby: Zánět kostnice díky mé bývalé zubařce

Pan doktor Peter Brecik je nejlepší zubař jakého znám.Odvádí skvělou práci.Když jsem k němu přišla byla jsem zoufalá.Velice mi pomohl a za všechno mu moc děkuji.

• Umístění: Enta Dent s.r.o.Služby: Docházím pravidelně

Od té doby, co chodím k panu doktorovi Brecikovi se nebojím. Precizní práce, jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí a přešla do zdravotního zařízení Entadent přímo k němu. Ještě nikdy jsem takovou péči ze strany zubaře nepoznala. Pečující personál i v recepci, hodná sestřička ...

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Lenka Náteková

Zubař, MUDr.

• Umístění: Enta Dent s.r.o.

K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál.

• M

milá, ochotná, pečlivá, jemná lékařka. Příjemné prostředí a celkově vše super, určitě doporučuji, navíc celkem krátké objednávací doby a minimální čekání

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Štefan Nátek

Zubař, MUDr.

• P
      Umístění: Enta Dent s.r.o.Služby: Jiný

Dnes návštěva u MUDr. Nátka na jedničku. Děkuji za profesionální a lidský přístup, vše krásně vysvětleno a bezbolestné chirurgické odebrání dvou osmiček. Návštěva Enta Dent byla nejlepší volba bezva doktor i personál. Když bude třeba tak zase Enta Dent.

• T
      Umístění: Enta Dent s.r.o.Služby: Jiný

Dnes jsem byl u pana MUDr. Nátka na extrakci horní a dolní 8mičky. Chtěl bych tímto velmi poděkovat za velice profesionální a bezbolestný výkon.
      V dřívější době jsem podstoupil extrakci osmiček a byl to nejhorší zážitek vůbec.
      To co jsem absolvoval dnes bylo naprosto dokonalé a bezbolestné.
      Pan doktor uklidní, vše krok za krokem vysvětluje a má o pacienta skutečný zájem.
      Pokud někdo půjde na extrakci k panu Nátkovi nemusíte se opravdu ničeho bát.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře