Služby

O nás

Centrum estetické stomatologie Enta Dent je vybaveno nejmodernejšími přístroji, které jsou v současné době na trhu.
Vždy klademe maximální důraz na spokojenost a pohodlí pacienta.
Cílem naší ordinace je najít komplexní, ideální a finančně přijatelné řešení pro Váš krásný úsměv.
Každé ošetření probíhá v co nejklidnějším režimu v místním znecitlivění, přičemž klademe maximální důraz na kvalitu zpracování a použitých materiálů. Problémy nejen řešíme, ale snažíme se jim i aktivně předcházet v rámci preventivní péče a dentální hygieny.
Přečtěte si více

Enta Dent s.r.o.
Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem 40001
Enta Dent s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MUDr. Štefan Nátek Jiný

U pana doktora jsem na dvě etapy absolvoval komplikovanější extrakce všech osmiček. Naprosto super přístup, vše podrobně vysvětleno a zuby byly bezbolestně venku raz dva. Pan doktor je super šikovný a tým na jeho moc pěkné klinice taktéž.

Perfektní!
    Děkujeme úžasnému panu mudr. Nátkovi a jeho týmu za skvělou práci při komplikovaném odstranění nadpočetného zubu u syna.
    Milý vstřícný kolektiv, pan doktor se snažil aby vše co nejméně bolelo a vše vysvětlil a uklidňoval s pomocí moc milé sestřičky .
    Úžasný přístup a prostředí.
    Děkujeme

MUDr. Štefan Nátek Jiný

Dnes návštěva u MUDr. Nátka na jedničku. Děkuji za profesionální a lidský přístup, vše krásně vysvětleno a bezbolestné chirurgické odebrání dvou osmiček. Návštěva Enta Dent byla nejlepší volba bezva doktor i personál. Když bude třeba tak zase Enta Dent.

MUDr. Štefan Nátek Jiný

Dnes jsem byl u pana MUDr. Nátka na extrakci horní a dolní 8mičky. Chtěl bych tímto velmi poděkovat za velice profesionální a bezbolestný výkon.
    V dřívější době jsem podstoupil extrakci osmiček a byl to nejhorší zážitek vůbec.
    To co jsem absolvoval dnes bylo naprosto dokonalé a bezbolestné.
    Pan doktor uklidní, vše krok za krokem vysvětluje a má o pacienta skutečný zájem.
    Pokud někdo půjde na extrakci k panu Nátkovi nemusíte se opravdu ničeho bát.

MUDr. Lenka Náteková

K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál.

MDDr. Peter Brecik Zánět kostnice díky mé bývalé zubařce

Pan doktor Peter Brecik je nejlepší zubař jakého znám.Odvádí skvělou práci.Když jsem k němu přišla byla jsem zoufalá.Velice mi pomohl a za všechno mu moc děkuji.

MDDr. Peter Brecik Docházím pravidelně

Od té doby, co chodím k panu doktorovi Brecikovi se nebojím. Precizní práce, jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí a přešla do zdravotního zařízení Entadent přímo k němu. Ještě nikdy jsem takovou péči ze strany zubaře nepoznala. Pečující personál i v recepci, hodná sestřička ...

MUDr. Štefan Nátek trhání zubů

Chtěl bych tímto velmi poděkovat panu Mudr Štefanu Nátkovi za velmi vstřícný přístup a odvedený zákrok.Za celý můj život jsem se nesetkal s tak skvělým dentistou a to jsem jich navštívil pěknou řádku.Po mých zkušenostech a strachu který jsem prožíval jsem se cítil jako na jiné planetě.Zákrok jsem vůbec necítil a doporučuji všem známým jedině Enta-Dent.Pane doktore děkuji Vám za vaší výbornou práci a laskavý přístup k pacientům.Král Bohumil Kamýk

MDDr. Peter Brecik zubní vyšetření

Pan doktor je skvělý..vše vysvětlí..je moc hodný..díky němu nemám vůbec už strach ze zubaře...Jsem moc šťastná že jsem se k němu dostala a je mým PZL

MUDr. Štefan Nátek

Pana doktora vřele doporučuji.... Mam panicky strach ze zubaře a pan doktor ne jen že mě se sestřičkou uklidnil ale taky byl velice ochotný hodný empaticky vše vysvětlil. Měla jsem rozpadl zub od mé paní zubařky který mi nedokázal vytrhnout bezboleste. Pan doktor to dokázal. Po dvou injekcich jsem necítila absolutně nic. Jsem velice ráda že díky němu je vše v pořádku a můžu se zase naplno věnovat dětem. Velké díky i personálu v entadent studiu.... Jste skvělí!!! Děkuji!!!