Enta Dent s.r.o.

(9 názorů)

Centrum estetické stomatologie Enta Dent je vybaveno nejmodernejšími přístroji, které jsou v současné době na trhu. Vždy klademe maximální důraz na spokojenost a pohodlí pacienta. Cílem naší ordinac... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Enta Dent s.r.o.

Masarykova 1/3488

40001 , Ústí nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Centrum estetické stomatologie Enta Dent je vybaveno nejmodernejšími přístroji, které jsou v současné době na trhu.
Vždy klademe maximální důraz na spokojenost a pohodlí pacienta.
Cílem naší ordinace je najít komplexní, ideální a finančně přijatelné řešení pro Váš krásný úsměv.
Každé ošetření probíhá v co nejklidnějším režimu v místním znecitlivění, přičemž klademe maximální důraz na kvalitu zpracování a použitých materiálů. Problémy nejen řešíme, ale snažíme se jim i aktivně předcházet v rámci preventivní péče a dentální hygieny.

Zákroky

 • Keramické výplně
 • Keramické fasety - estetická korekce frontálního úseku
 • Fixní / pevná / protetika
 • Komplexní rekonstrukce chrupu
 • Protetika a implantáty
 • Dentoalveolární chirurgie
 • Ošetření rizikových pacientů
Více

Nejbližší zařízení

 • CLINIC+

  , Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  B
  Lékař: MUDr. Štefan Nátek Jiný

  Perfektní!
  Děkujeme úžasnému panu mudr. Nátkovi a jeho týmu za skvělou práci při komplikovaném odstranění nadpočetného zubu u syna.
  Milý vstřícný kolektiv, pan doktor se snažil aby vše co nejméně bolelo a vše vysvětlil a uklidňoval s pomocí moc milé sestřičky .
  Úžasný přístup a prostředí.
  Děkujeme

  P
  Lékař: MUDr. Štefan Nátek Jiný

  Dnes návštěva u MUDr. Nátka na jedničku. Děkuji za profesionální a lidský přístup, vše krásně vysvětleno a bezbolestné chirurgické odebrání dvou osmiček. Návštěva Enta Dent byla nejlepší volba bezva doktor i personál. Když bude třeba tak zase Enta Dent.

  T
  Lékař: MUDr. Štefan Nátek Jiný

  Dnes jsem byl u pana MUDr. Nátka na extrakci horní a dolní 8mičky. Chtěl bych tímto velmi poděkovat za velice profesionální a bezbolestný výkon.
  V dřívější době jsem podstoupil extrakci osmiček a byl to nejhorší zážitek vůbec.
  To co jsem absolvoval dnes bylo naprosto dokonalé a bezbolestné.
  Pan doktor uklidní, vše krok za krokem vysvětluje a má o pacienta skutečný zájem.
  Pokud někdo půjde na extrakci k panu Nátkovi nemusíte se opravdu ničeho bát.

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lenka Náteková

  K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál.

  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Peter Brecik Zánět kostnice díky mé bývalé zubařce

  Pan doktor Peter Brecik je nejlepší zubař jakého znám.Odvádí skvělou práci.Když jsem k němu přišla byla jsem zoufalá.Velice mi pomohl a za všechno mu moc děkuji.

  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Peter Brecik Docházím pravidelně

  Od té doby, co chodím k panu doktorovi Brecikovi se nebojím. Precizní práce, jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí a přešla do zdravotního zařízení Entadent přímo k němu. Ještě nikdy jsem takovou péči ze strany zubaře nepoznala. Pečující personál i v recepci, hodná sestřička ...

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Štefan Nátek trhání zubů

  Chtěl bych tímto velmi poděkovat panu Mudr Štefanu Nátkovi za velmi vstřícný přístup a odvedený zákrok.Za celý můj život jsem se nesetkal s tak skvělým dentistou a to jsem jich navštívil pěknou řádku.Po mých zkušenostech a strachu který jsem prožíval jsem se cítil jako na jiné planetě.Zákrok jsem vůbec necítil a doporučuji všem známým jedině Enta-Dent.Pane doktore děkuji Vám za vaší výbornou práci a laskavý přístup k pacientům.Král Bohumil Kamýk

  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Peter Brecik zubní vyšetření

  Pan doktor je skvělý..vše vysvětlí..je moc hodný..díky němu nemám vůbec už strach ze zubaře...Jsem moc šťastná že jsem se k němu dostala a je mým PZL

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Štefan Nátek

  Pana doktora vřele doporučuji.... Mam panicky strach ze zubaře a pan doktor ne jen že mě se sestřičkou uklidnil ale taky byl velice ochotný hodný empaticky vše vysvětlil. Měla jsem rozpadl zub od mé paní zubařky který mi nedokázal vytrhnout bezboleste. Pan doktor to dokázal. Po dvou injekcich jsem necítila absolutně nic. Jsem velice ráda že díky němu je vše v pořádku a můžu se zase naplno věnovat dětem. Velké díky i personálu v entadent studiu.... Jste skvělí!!! Děkuji!!!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu